Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
14 თანრიგი (21-22 პრილი) 17 րոպե
25 თანრიგი (21-22 აპრილი) 17 րոպե
32-3 თანრიგი (21-22 აპრილი) 17 րոպե
4საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3, მე-4 და მე-5 კატეგორიებზე 10 ժամ 48 րոպե
5Kvemo Kartli Championship-U14 (2018) 13 ժամ 30 րոպե
6Kvemo Kartli Championship-U18 (2018) 13 ժամ 52 րոպե
74th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 15 ժամ 33 րոպե
8Al.Bokuchava G-16 Cup 2018 17 ժամ 7 րոպե
9Imereti Open-2018 17 ժամ 30 րոպե
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 31 րոպե
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 32 րոպե
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 17 ժամ 33 րոպե
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 34 րոպե
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 17 ժամ 36 րոպե
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 37 րոպե
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 17 ժամ 39 րոպե
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 41 րոպե
18Al.Bokuchava B-16 Cup 2018 17 ժամ 42 րոպե
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 17 ժամ 46 րոպե
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 ժամ 47 րոպե
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 17 ժամ 49 րոպե
22TB Ch U12 Girls 2 օր 18 ժամ
23TB Ch U12 Boys 2 օր 18 ժամ
24გურამ ჭანტურიას თასი-2018 ბლიც ტურნირი ვაჟთა შორის 3 წთ, +2 წმ 3 օր 17 ժամ
25Kvemo Kartli Championship-U10 (2018) 3 օր 17 ժամ
26TB Ch U8 Boys 3 օր 19 ժամ
27TB Ch U8 Girls 3 օր 19 ժամ
28გურამ ჭანტურიას თასი-2018 ვეტერან მოჭადრაკეთა შორის 3 օր 20 ժամ
29გურამ ჭანტურიას თასი-2018 ბლიც ტურნირი მამაკაცთა შორის (3 წთ. +2 წმ.) 4 օր 13 ժամ
30ქალაქის დღისადმი მიძღვნილი ღია ბლიც ტურნირი 5 օր 18 ժամ
313-4 თანრიგი (14-15 აპრილი) შუადღე 5 օր 21 ժամ
321-2 თანრიგი 5 օր 22 ժամ
335 თანრიგი 14-15 აპრილი (დილა) 6 օր
344 თანრიგი (14-15 აპრილი) დილა 6 օր
35სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 10 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 6 օր 19 ժամ
36სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 18, 16 და 14 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 6 օր 19 ժամ
37სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8 წლის ჭაბუკთა შორის 6 օր 19 ժամ
38სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8 წლის გოგონათა შორის 6 օր 20 ժամ
39სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 12 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 6 օր 20 ժամ
405 თანრიგი (14-15 აპრილი) შუადღე 6 օր 21 ժամ
41სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8-18 14 օր 11 ժամ
42GEO Grand Prix (Rapid-2) 2018 15 օր 16 ժամ
43GEO Grand Prix (Blitz-2) 2018 15 օր 17 ժամ
44Kvemo Kartli Championship-U07 (2018) 15 օր 20 ժամ
45European - ACP Women Blitz Championship 2018 19 օր 17 ժամ
46European - ACP Women Rapid Championship 2018 20 օր 15 ժամ
47ოთარ ხომერიკის მემორიალის ღია ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში 21 օր 17 ժամ
48ოთარ ხომერიკის მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 օր 16 ժամ
49European Individual Chess Championship 2018 23 օր 17 ժամ
50ოთარ ხომერიკის მემორიალი 9 წლამდე გოგონათა შორის 23 օր 17 ժամ