Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Colombia (COL)

Flag COL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Semifinal 3 Nacional Sub-12 Femenino 2017 7 ժամ 21 րոպե
2Semifinal 3 Nacional Sub-08 Femenino 2017 7 ժամ 21 րոպե
3Semifinal 3 Nacional Sub-08 Absoluto 2017 7 ժամ 22 րոպե
4Semifinal 3 Nacional Sub-16 Absoluto 2017 7 ժամ 41 րոպե
5Semifinal 3 Nacional Sub-12 Absoluto 2017 7 ժամ 42 րոպե
6Semifinal 3 Nacional Sub-16 Femenino 2017 8 ժամ 14 րոպե
7Departamental de Tercera Categoria Medellin 2017 1 օր 10 ժամ
8II IRT Open Internacional de Ajedrez Activo Ciudad Salento 2 օր 9 ժամ
9Semifinal 3 Nacional Sub-14 Absoluto 2017 2 օր 20 ժամ
10Semifinal 3 Nacional Sub-10 Femenino 2017 2 օր 20 ժամ
11INFANTIL BIBLIOTECA DEPARTAMENTA 2 օր 21 ժամ
12seg torneo biblioteca departamental uis carlos BorreroBiblioteca 3 օր
13Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría A Marzo 2017 3 օր 11 ժամ
14Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría B Marzo 2017 3 օր 11 ժամ
15Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Femenino Marzo 2017 3 օր 11 ժամ
16Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Mayores 3 օր 11 ժամ
17Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Menores 3 օր 11 ժամ
18Semifinal 3 Nacional Sub-14 Femenino 2017 3 օր 19 ժամ
19Semifinal 3 Nacional Sub-18 Absoluto 2017 3 օր 20 ժամ
20Semifinal 3 Nacional Sub-10 Absoluto 2017 3 օր 20 ժամ
212o. Torneo Activo "50 Años Liga del Quindio" 4 օր 11 ժամ
22Semifinal 3 Nacional Sub-18 Femenino 2017 4 օր 13 ժամ
23Campeonato Municipal Armenia Selectivo Final Departamental 5 օր 11 ժամ
24Segundo Torneo Activo "50 Años Liga Quindío" 6 օր 1 ժամ
25LUDIKA Torneo Blitz 23 de marzo 2017 6 օր 11 ժամ
26Campeonato Nacional Sub-20 Femenino 2017 7 օր 10 ժամ
27Campeonato Nacional Sub-20 Absoluto 2017 7 օր 10 ժամ
28IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Femenino 2017 7 օր 11 ժամ
29IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Absoluto 2017 7 օր 11 ժամ
30LUDIKA Torneo Activo 21 de marzo 2017 8 օր 10 ժամ
31Semifinal 2 Cat Sub16 Absoluto 2017 8 օր 22 ժամ
32Semifinal 2 Cat Sub16 Femenino 2017 8 օր 22 ժամ
33Semifinal 2 Cat Sub12 Femenino 2017 8 օր 22 ժամ
34Semifinal 2 Cat Sub12 Absoluto 2017 8 օր 22 ժամ
35Semifinal 2 Cat Sub8 Absoluto 2017 8 օր 22 ժամ
36TORNEO ABIERTO CLASICO LUDIKA (19 Y 20 MARZO 2017) 9 օր 14 ժամ
37Departamental Santander Equipos Copa Tiresia Soluciones Tecnológicas 9 օր 19 ժամ
38Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 12 օր 11 ժամ
39Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 13 օր 11 ժամ
40LUDIKA Torneo Activo 14 de marzo 2017 15 օր 10 ժամ
41Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2300 Absoluto Bogotá D.C. 16 օր 10 ժամ
42Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2000 Absoluto Bogotá D.C. 16 օր 10 ժամ
43Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub1700 Absoluto Bogotá D.C. 16 օր 10 ժամ
44II ENCUENTRO TALENTOS VS MAESTROS GRUPO A 17 օր 8 ժամ
45Semifinal 2 Categoria Sub-18 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 18 17 օր 14 ժամ
46Semifinal 2 Categoria Sub-14 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 14 17 օր 14 ժամ
47Semifinal 2 Categoria Sub-14 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 14 17 օր 14 ժամ
48Semifinal 2 Categoria Sub-10 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 10 17 օր 14 ժամ
49Semifinal 2 Categoria Sub-10 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 10 17 օր 14 ժամ
50Semifinal 2 Categoria Sub-18 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 18 17 օր 14 ժամ
Advertisement