Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Angola (ANG)

Flag ANG
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1CAMPEONATO NACIONAL DE XADREZ FEMININO 2017 2 օր 11 ժամ
2OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO 2017 2 օր 11 ժամ
3TORNEIO ALUSIVO AO 26º ANIVERSÁRIO DO BANCO BPC 2 օր 14 ժամ
41º Edição do Torneio de Xadrez de Sub 18 - Macovi Spor Club 2017 6 օր
51º Edição do Torneio de Xadrez de Sub 12 - Macovi Spor Club 2017 15 օր 1 ժամ
6TORNEIO DE MESTRES (+ 50 ANOS) ALUSIVO AS ELEIÇOES GERAIS ANGOLA 2017 22 օր 7 ժամ
7TORNEIO DE RÁPIDAS ALUSIVO AO 18º ANIVERSÁRIO DA MACOVI SPORT CLUB 22 օր 10 ժամ
8TORNEIO PROVINCIAL DE XADREZ PARA O APURAMENTO DO ANFITRIÃO DE BENGUELA 26 օր 2 ժամ
9Expo Cunene2017 29 օր 12 ժամ
10TORNEIO LAC 25 ANOS EM XADREZ PARA VETERANOS 36 օր 2 ժամ
11TORNEIO PRÉMIO RADIO MALANJE - SABADO XADREZEZISTICO 2017 57 օր 10 ժամ
12I EDIÇÃO TORNEIO EDIÇÕES NOVEMRO 2017 58 օր 4 ժամ
13I EDIÇÃO DO TORNEIO EDIÇÕES NOVEMBRO DOS TRABALHADORES 2017 58 օր 8 ժամ
14PRÉMIO ADRIANO CATETE E FILHOS - SABADO XADREZISTICO - MALANJE 63 օր 10 ժամ
15CAMPEONATO PROVINCIAL DE SÉNIOR FEMININO ÉPOCA 2017 64 օր 11 ժամ
16II TORNEIO DE PREPARAÇAO ZONAL 4.3 76 օր 4 ժամ
17TORNEIO DE PREPARAÇÃO ZONAL 4.3 82 օր 16 ժամ
18CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 86 օր 5 ժամ
19CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 86 օր 5 ժամ
20CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 86 օր 5 ժամ
21CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 86 օր 9 ժամ
22CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO CUNENE 2017 91 օր 10 ժամ
23CAMPEONATO NACIONAL DE JUNIOR MASCULINO CUNENE 2017 91 օր 10 ժամ
24CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 91 օր 10 ժամ
25CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS EM FEMININO CUNENE 2017 91 օր 11 ժամ
26TORNEIO CHECK MATE UCAN 2017 92 օր 6 ժամ
27CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ZONAL A - 2017 98 օր 8 ժամ
28CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO ZONAL B MALANJE 2017 100 օր 5 ժամ
29TORNEIO TAÇA JOÃO LOURENÇO 2017 101 օր 5 ժամ
30CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO 2017 106 օր 12 ժամ
31TORNEIO EM HOMENAGEM AO IM MANUEL MATEUS 111 օր 10 ժամ
32CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE MALANJE - JODGAZ - XADREZ - 2017 111 օր 12 ժամ
33MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ ALUSIVO AO MÊS DA JUVENTUDE 2017 127 օր 2 ժամ
34MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ 2017 127 օր 2 ժամ
35CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR E JUVENIL DE XADREZ DE BENGUELA 2017 128 օր 9 ժամ
36TAÇA ENSA 2017 BLITZ 133 օր 11 ժամ
37TAÇA ENSA 2017 RAPIDAS 133 օր 11 ժամ
38TAÇA ENSA 2017 133 օր 12 ժամ
39TORNEIO DA PAZ 2017 138 օր 9 ժամ
40CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 138 օր 16 ժամ
41CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 141 օր 8 ժամ
42CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ 2017 143 օր 9 ժամ
43TAÇA GRUPO CABETO - MALANJE 2017 161 օր 13 ժամ
44CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 169 օր 2 ժամ
45CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 169 օր 2 ժամ
46Campeonato Interno da Macovi Popular 2017 179 օր 13 ժամ
47TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 180 օր 12 ժամ
48TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 183 օր 8 ժամ
49TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 183 օր 8 ժամ
50CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS 2017 222 օր 7 ժամ
Advertisement