Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Paraguay (par)

Flag par
Nr.TurneuUltima actualizare
1I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 2 Ore 2 Min.
2Cuarto Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 2 Ore 2 Min.
3XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 9 Ore 51 Min.
4XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 9 Ore 55 Min.
5Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 4 Zile 17 Ore
6Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 8 Zile 17 Ore
7III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 10 Zile 14 Ore
8Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 19 Zile 12 Ore
9Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 19 Zile 15 Ore
10Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 19 Zile 15 Ore
11II IRT Clasificatorio 2018 22 Zile 6 Ore
12Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 33 Zile 11 Ore
13XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 33 Zile 18 Ore
14Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 34 Zile 6 Ore
15Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 39 Zile 14 Ore
16Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 39 Zile 14 Ore
17Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 40 Zile 12 Ore
18Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 40 Zile 12 Ore
19Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 40 Zile 13 Ore
20Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 40 Zile 13 Ore
21Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 40 Zile 13 Ore
22Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 46 Zile 14 Ore
23Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 46 Zile 14 Ore
24Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 46 Zile 15 Ore
25Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 54 Zile 11 Ore
26I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 54 Zile 18 Ore
27Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 61 Zile 13 Ore
28Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 61 Zile 21 Ore
29IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 67 Zile 11 Ore
30Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 67 Zile 16 Ore
31Torneo Interno Club Centenario 68 Zile 14 Ore
32 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 74 Zile 11 Ore
33XII Torneo Shopping Fuente Salemma 75 Zile 20 Ore
34Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 78 Zile 20 Ore
35Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 81 Zile 9 Ore
36Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 81 Zile 9 Ore
37IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 81 Zile 10 Ore
38Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 87 Zile 10 Ore
39Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 87 Zile 10 Ore
40Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 87 Zile 12 Ore
41Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 89 Zile 11 Ore
42Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 89 Zile 13 Ore
43I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 95 Zile 12 Ore
44Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 96 Zile 13 Ore
45Torneo Interno de la Empresa "Voicenter" 96 Zile 19 Ore
46XI Torneo Shopping Fuente Salemma 103 Zile 20 Ore
47Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 01 117 Zile 4 Ore
48Septimo Torneo Del Club Peon Avanza 124 Zile 14 Ore
49Torneo Verano 2018 130 Zile 13 Ore
50Sexto Torneo Cerrado Del Club Peon Avanza 131 Zile 13 Ore