Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Greece (gre)

Flag gre
Nr.TurneuUltima actualizare
15ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 0 Minute
2169ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΟΝΟ(ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 58 Minute
314ο Τουρνουά Περιστερίου 1 Ore 13 Min.
446ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 1 Ore 19 Min.
5Group A - ACO World Amateur Chess Championship Kos 2018 2 Ore 18 Min.
62nd BLITZ TOURNAMENT SKAKI TRIKALON 2018 2 Ore 32 Min.
7MID ULTIMA By A.s.o.p DIAS 3 Ore 50 Min.
8PRE-MASTER by A.s.o.p. DIAS 3 Ore 51 Min.
9HIGH ULTIMA By A.s.o.p DIAS 3 Ore 52 Min.
10LOW ULTIMA By A.s.o.p DIAS 3 Ore 54 Min.
11RAPID TOURNOUA B GROUP 4 Ore 24 Min.
1211th PALEOCHORA INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT 2018 4 Ore 48 Min.
13LEVANTE RAPID 2018 - GROUP B 5 Ore 42 Min.
14LEVANTE RAPID 2018 - GROUP A 5 Ore 47 Min.
15ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 5 Ore 57 Min.
16ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ08 ΚΑΒΑΛΑΣ 6 Ore
17ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ10 ΚΑΒΑΛΑΣ 6 Ore 1 Min.
18ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ12 ΚΑΒΑΛΑΣ 6 Ore 3 Min.
194th students rapid APO Thermis 2018 - Β group 6 Ore 50 Min.
204th students rapid APO Thermis 2018 - A group 6 Ore 54 Min.
21International Chess Tournament "APOKORONAS 2018" 7 Ore 28 Min.
222018 Team Cup Final 4 - Thessaloniki/Chalkidiki 8 Ore 4 Min.
23ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (-10) ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 8 Ore 17 Min.
24ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (-10) ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Β ΟΜΙΛΟΣ 8 Ore 39 Min.
25113ο RAPID ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 9 Ore 59 Min.
26ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 12 Ore 53 Min.
273ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΕΜΠΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΤΙΝΟ 20 Ore 14 Min.
2821th Iraklio's International Chess Tournament Athens Challenge 2018 skaki.gr 20 Ore 45 Min.
29TEAM 3*3 By A.s.o.p DIAS- B TOPIKO 22 Ore 37 Min.
30TEAM 3*3 by Asop DIAS-A΄ΤΟΠΙΚΟ 23 Ore 37 Min.
315ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) 1 Zile
32Σχολικό Πρωτάθλημα Κέρκυρας 2018 - Ομαδικό Δημοτικών 1 Zile
33ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile
34ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: E' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile
35ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 1 Ore
3619o ΠΑΙΔΙΚΟ RAPID ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-20/5/2018 1 Zile 1 Ore
37ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΜΑΪΟΣ 2018 1 Zile 1 Ore
38ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 1 Zile 1 Ore
39ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 1 Ore
40ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: B' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 1 Ore
41ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 1 Ore
42ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2017-18 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ: ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 1 Zile 1 Ore
438ο Νεανικό Open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 1 Zile 2 Ore
441o Anoixto Tournoua Fiteftou OFI 1 Zile 2 Ore
454ο ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΟ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17-23 IOYNIOY, δύο λεπτά από το σταθμό Μετρό Αλίμου. 1 Zile 3 Ore
46Εαρινό Τουρνουά Ξάνθης 2018 Xanthi Spring Tournament 2018 1 Zile 3 Ore
477 ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΡΙΑΣ - Ε & ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΓΥΜΝ - ΛΥΚ 1 Zile 4 Ore
487 ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΡΙΑΣ - Γ & Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 4 Ore
497 ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΡΙΑΣ - Α & Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 Zile 4 Ore
506ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α.Σ. ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΕΣ 11:00) 1 Zile 4 Ore