Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Nr.TurneuUltima actualizare
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 13 Ore 39 Min.
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 14 Ore 46 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 14 Ore 47 Min.
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 14 Ore 47 Min.
5Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 15 Ore 18 Min.
6Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 15 Ore 18 Min.
724-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 Ore 1 Min.
824-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 18 Ore 17 Min.
9 TRİM 4 nömrəli İOEUGİŞM I dərəcə yarışı 18 Ore 53 Min.
1026 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 19 Ore 39 Min.
11Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 20 Ore 6 Min.
1224-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 20 Ore 31 Min.
1301 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Ore
1401 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Ore
1515 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 22 Ore 1 Min.
16Baku Summer Rapid 30 june 2018 1 Zile 9 Ore
17TEMPO 26-05-2018 RSK 1 Zile 12 Ore
18Respublika gününə həsr olunmuş Ucar blits turniri 1 Zile 13 Ore
19Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 1 Zile 13 Ore
20Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 1 Zile 13 Ore
21Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 1 Zile 13 Ore
22Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 1 Zile 13 Ore
23Cümhuriyyətin 100-illiyinə həsr olunmuş tempoturnir-Sumqayıt 1 Zile 15 Ore
24HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 1 Zile 19 Ore
25HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Zile 19 Ore
26HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Zile 19 Ore
27HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Zile 19 Ore
28HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Zile 19 Ore
29HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Zile 19 Ore
30HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 1 Zile 19 Ore
31Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 1 Zile 21 Ore
32Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 1 Zile 21 Ore
33Agcabədi rayon 01 iyun Uşaqlarin Mudafiəsi gununə həsr edilmiş şahmat turniri 1 Zile 22 Ore
341 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 2 Zile 12 Ore
351 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 2 Zile 12 Ore
361 İyun Uşaqların Müdafiəsi Günü(A qrupu)-Sumqayıt 2 Zile 12 Ore
37ELFIM Günəşli Rapid turnir 10+5 san 27may 2 Zile 14 Ore
38Ümummilli lider H.Əliyevin 95 illiyinə həsr olunmuş ümumtəhsil pilot məktəblərin yarışı 3 Zile 13 Ore
393 derece turniri Group B (TEST) 4 Zile 14 Ore
404 derece turniri Group A (TEST) 4 Zile 14 Ore
41I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 4 Zile 17 Ore
42Baku Summer Blitz 7 july 2018 4 Zile 22 Ore
43Baku Summer Open 1-8 july 2018 4 Zile 22 Ore
44Gilan Chess Tournament - May 2018 7 Zile 16 Ore
45Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 7 Zile 19 Ore
46TEMPO 19-05-2018 RSK 8 Zile 12 Ore
47"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 8 Zile 15 Ore
48UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 8 Zile 16 Ore
49AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 8 Zile 19 Ore
50Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 9 Zile 13 Ore