Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneuUltima actualizare
112 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2017 20 Minute
212 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2017 47 Minute
3Baki seheri 1№li IOEUGSDIM-nin "Xocali Soyqirimina" hesr olunmus Tesnifat turniri.4 derece 20 Ore 16 Min.
4Baki seheri 1 №li IOEUGSDIM-nin Xocali Soyqirimina hesr olunmus tesnifat turniri 3 derece 20 Ore 19 Min.
5Baki seheri 1№li IOEUGSDIM-nin "Xocali Soyqirimi"na hesr olunmus Tesnifat turniri.2 derece 20 Ore 22 Min.
6Hamlet Rzayev MT - (Sumqayit) 20 Ore 53 Min.
7Baku 2 school Sports Day Rating torunament U18 06-13 mart 2017 21 Ore 14 Min.
8Babək rayon daxili seçmə yarışı 1 Zile 3 Ore
9"TƏHSİL" RİM Şahmat məktəblərinin komanda birinciliyi II zona Quba, 14-22 fevral 2017-ci il 2 Zile 5 Ore
10Baku N2 School Weekend RAPID Tournamnet 19 February 2017 3 Zile 22 Ore
11"Təhsil"RİM - Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - IV Zona Gəncə 3 Zile 22 Ore
12"Təhsil" RİM-Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - III Zona Balakən 4 Zile 2 Ore
13Tempo 18-02-2017 RSK 4 Zile 19 Ore
14Təhsil RİM, Şahmat Məktəblərinin Komanda zona birinciliyi.VI zona-Ucar 4 Zile 21 Ore
15"Təhsil" RİM - Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - V Zona - Lənkəran 5 Zile 1 Ore
16Azerbaijan Women's Championship 5 Zile 20 Ore
17Təhsil RİM, Şahmat Məktəblərinin Komanda zona birinciliyi.VI zona-Ucar 5 Zile 22 Ore
18Təhsil RİM, Şahmat Məktəbi Komandalarının zona birinciliyi.V zona-Ucar 6 Zile 1 Ore
19Minkənd (Laçın) orta məktəbinin birinciliyi (13 yaşa kimi) 6 Zile 17 Ore
20Təhsil RİM, Şahmat Məktəbi Komandalarının zona birinciliyi.V zona-Ucar 6 Zile 22 Ore
21 1N=li IOEUGDIM Azerbaycan "Gencler Gunu"-ne hesr olunmush Beynelxalq Reyting Turniri 7 Zile 4 Ore
22Təhsil RİM,Komandalar arasında Şahmat Məktəblərinin zona birinciliyi.V zona-Ucar 7 Zile 21 Ore
23Baki seheri 1№-li IOEUGSDIM-nin Xocali Faciesine hesr olunmus tesnifat turniri. IV,III,II dereceler 8 Zile 23 Ore
24 1N=li mektebinde "Gencler Gunu" ne hesr olunmush Rapid Reyting Turniri 10 Zile 22 Ore
25Tempo Gəncə (A qrupu) 11 Zile
26Tempo Gəncə (B qrupu) 11 Zile
27Tempo Gəncə (C qrupu) 11 Zile
28Ucar Blits Turniri 11.02.2017 11 Zile 3 Ore
29Ənənəvi şənbə tempoturniri-Sumqayıt 11 Zile 21 Ore
30 1Nli mektebinde "Gencler Gunu"ne hesr olunmush Reyting Blits,Rapid turniri. 11-12.02.17 12 Zile
31Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda II Dərəcə qiş turniri 17 Zile 20 Ore
328 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi. 1/2 final 18 Zile 1 Ore
33TEMPO 04-02-2017 RSK 18 Zile 19 Ore
34Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda III Dərəcə qiş turniri 18 Zile 20 Ore
35Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda Gənclər qununə həsr olunmuş IV dərəcə turniri 18 Zile 20 Ore
36 Ənənəvi şənbə tempoturniri-Sumqayıt 18 Zile 21 Ore
37Tempo turnir A qrupu (Gəncə) 18 Zile 22 Ore
38Tempo turnir B qrupu (Gəncə) 18 Zile 22 Ore
39Tempo turnir C qrupu (Gəncə) 18 Zile 22 Ore
40Ucar Blits Turniri.04.02.2017 18 Zile 22 Ore
41AHITA shahmat klubu U16 Ratinq Tournament (klassik), 26.01-01.02.2017, Baku 21 Zile 17 Ore
42Gənclər Gününə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 22 Zile 20 Ore
43Gənclər Gününə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 22 Zile 20 Ore
44Gənclər Gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 22 Zile 20 Ore
4510 Yaşadək oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyinə seçim yarışı (yarımfinal) 23-31 Yanvar 2017 22 Zile 22 Ore
46Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası I Dərəcə uğrunda turnir 23 - 31 Yanvar 2017 22 Zile 22 Ore
47HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 22 Zile 22 Ore
48HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 23 Zile
49HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 23 Zile
50HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 23 Zile
Advertisement