Tournamentselection

Sort according to

Selected federation: Catalonia (cat)

Flag cat
No.TournamentLast update
1II Open Internacional Ciutat de Vilanova Code 184623 1 Hours 47 Min.
2Obert Delegacio Lleida Vallfogona 2018 4 Hours 31 Min.
3VI TORNEO BLITZ DIA INTERNACIONAL DEL TRABAJO (184036) 5 Hours 18 Min.
4XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup B (event code 187927) 7 Hours 55 Min.
5XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup A (event code 187926) 7 Hours 56 Min.
6XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - V Memorial Josep Paredes 10 Hours 6 Min.
7XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (183169) - V Memorial Josep Paredes 10 Hours 6 Min.
8XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (183167) - V Memorial Josep Paredes 10 Hours 7 Min.
961 OBERT DE TERRASSA 2018 11 Hours 12 Min.
10Campionat del Barcelonès d'equips s.8 21 Hours 2 Min.
11II Torneig Obert del GOTIC - Club Escacs BCN 21 Hours 42 Min.
12XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP B (-1950 FIDE) *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 22 Hours 11 Min.
13XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA GRUP A *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 22 Hours 11 Min.
14II Torneig Internacional d'Escacs Actius del Guinardó 23 Hours 53 Min.
15PARE MANYANET - C.S.- ESO - CURS 2017-18 1 Days 2 Hours
16ESCOLA PINEDA - 3er.Primària - CURS 2017-18 1 Days 2 Hours
17ESCOLA PINEDA - Cicle Superior Primària - Curs 2017-18 1 Days 2 Hours
1812è Obert d'Escacs Vilafranca CUC 1 Days 7 Hours
19THAU - 1r, 2n i 3r - 2018 1 Days 21 Hours
20PINEDA 2n - 2018 1 Days 21 Hours
21XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona -Memorial Miquel Castella 1 Days 21 Hours
22XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona -Memorial MCastella GRUP "B" 1 Days 21 Hours
23Copa Catalana Categoria Tercera 2018 Code 185988 2 Days 1 Hours
24Copa Catalana Categoria Segona Divisio 2018 Code 185983 2 Days 1 Hours
25Copa Catalana Categoria Segona 2018 Code 185987 2 Days 1 Hours
26Copa Catalana Categoria Primera 2018 Code 185986 2 Days 1 Hours
27Copa Catalana Categoria Preferent 2018 Code 185985 2 Days 1 Hours
28Copa Catalana Categoria Absolut 2018 Code 185981 2 Days 1 Hours
29XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup B Code: 184668 2 Days 3 Hours
30IV OPEN BLITZ INTERNACIONAL 2 Days 19 Hours
31VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERMELL 2 Days 20 Hours
32VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU 2 Days 20 Hours
33VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD 2 Days 20 Hours
34VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC 2 Days 21 Hours
35XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup C (No Federats) 2 Days 21 Hours
36XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup A Code: 184667 2 Days 21 Hours
37XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - (184970) 2 Days 22 Hours
38Nove Torneig Obert Ciutat de l''Hospitalet Jake Club III Memorial J.Ponce 184621 3 Days
39XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Promoció 3 Days
40II CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - DIMARTS 3 Days 1 Hours
41XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B -Event Code 180370- 3 Days 11 Hours
42XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup A -Event Code 180369- 3 Days 11 Hours
43VII Obert Escacs Vall del Tenes 2018 (182710) 3 Days 19 Hours
44Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup A 3 Days 23 Hours
45Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup B 3 Days 23 Hours
46Promoció Obert Delegació Lleida 2018 4 Days
47Obert Delegació Lleida 2018 4 Days
48XX Obert Blitz Sant Martí 2018 (event code 187928) 4 Days 2 Hours
49XVI Obert d Escacs Actius Vila de Santa Coloma de Queralt 4 Days 6 Hours
506e. Torneig Actiu La Canalla den Nicolas 4 Days 9 Hours