Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Uganda (uga)

Flag uga
No.ТурнирПоследно обновяване
1Final Phase Olympiad Qualifiers 2018 - Men 19 Часа 46 Мин.
2FATHER GRIMES 2018 - LADIES 1 Дни 21 Часа
3FATHER GRIMES 2018 - OPEN 1 Дни 21 Часа
4Final Phase Olympiad Qualifiers 2018 - Ladies 3 Дни 3 Часа
5AUUS WOMENS DAY CHESS CHAMPIONSHIP 2018 3 Дни 5 Часа
6Candidates Schools Youth Chess Championship 2018 Under 9 7 Дни 23 Часа
7Candidates Schools Youth Chess Championship 2018 under 11 8 Дни
8Candidates Schools Youth Chess Championship 2018 Under 13 8 Дни
9Candidates Schools Youth Chess Championship 2018 Under 17 8 Дни 3 Часа
101ST EDITION OF UIAHMS CHESS CHAMPIONSHIP 8 Дни 3 Часа
11EASTER RAPID OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2018 8 Дни 23 Часа
12URDT INTER-CLASS CHESS CHAMPIONSHIP 2018, KAGADI Facilitated by SOM Chess Academy 9 Дни 6 Часа
13muni chess tournament 20 Дни 19 Часа
14KISU CHESS CHALLENGE 2018 11-13 YEARS GIRLS 30 Дни 2 Часа
15KISU CHESS CHALLENGE 2018 11-13 YEARS BOYS 30 Дни 2 Часа
16KISU CHESS CHALLENGE 2018 8-10 YEARS BOYS 30 Дни 3 Часа
17KISU CHESS CHALLENGE 2018 8-10 YEARS GIRLS 30 Дни 3 Часа
18KISU CHESS CHALLENGE 2018 5-7 YEARS BOYS 30 Дни 3 Часа
19KISU CHESS CHALLENGE 2018 5-7 YEARS GIRLS 30 Дни 3 Часа
202018 KAWUMA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN CATEGORY 36 Дни
21HISENCE JUNIOR CHESS CHAMPIOSHIP U08 36 Дни
22HISENSE JUNIOR CHESS CHAMPIONSHIP U10 36 Дни
23HISENSE JUNIOR CHESS CHAMPIONSHIP U12 36 Дни
24HISENSE JUNIORS CHESS CHAMPIONSHIP UNDER 16 36 Дни
25HISENSE JUNIORS CHESS CHAMPIONSHIP UNDER 18 36 Дни
26HISENSE JUNIORS CHESS CHAMPIONSHIP UNDER 14 36 Дни
272018 - KAWUMA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP U20-U8 CATEGORY 43 Дни 1 Часа
28FEB OPEN RAPID RATED CHESS CHAMPIONSHIP 54 Дни 5 Часа
29FEB OPEN RAPID RATED CHESS CHAMPIONSHIP 65 Дни 23 Часа
30SOM CHESS ACADEMY Category B: PROJECT ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (12TH EDITION) 86 Дни 22 Часа
31Gulu chess tournament (8th edition) 87 Дни 2 Часа
32KAMPALA CLASSIC UNDER 10 CATEGORY 2018 92 Дни
33KAMPALA CLASSIC UNDER 12 CATEGORY 2018 92 Дни
34KAMPALA CLASSIC UNDER 14 CATEGORY 92 Дни 1 Часа
35KIREKA CHESS OPEN 2017 Open Category 99 Дни 23 Часа
36SOM CHESS ACADEMY Category A: PROJECT ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (12TH EDITION) 101 Дни
37KIREKA CHESS OPEN U1600 114 Дни 3 Часа
3817th AUUS GAMES 2017 LADIES 123 Дни 9 Часа
3917th AUUS GAMES 2017 BLITZ 123 Дни 20 Часа
4017th AUUS GAMES 2017 GENTS 124 Дни 18 Часа
41CHESS WORRIORS CLOSED XMAS TOURNAMENT 126 Дни 21 Часа
422017 RWABUSHENYI MEMORIAL CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN SPONSORED BY CIVIL AVIATION AUTHORITY 137 Дни 8 Часа
432017 RWABUSHENYI UNDER 1400 CHESS CHAMPION SHIP SPONSORED BY CIVIL AVIATION AUTHORITY 141 Дни 3 Часа
44SAC TOURNAMENT BLITZ 154 Дни 21 Часа
45MUBS Qualifiers 156 Дни 2 Часа
462017 Uganda Chess Championships Open 159 Дни
472017 Uganda Chess Championships u/1600 161 Дни 22 Часа
48PRESTIGE YCC UNDER 14 172 Дни 8 Часа
49PRESTIGE YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP U11 172 Дни 8 Часа
50PRESTIGE CUP RATED BELOW 2100 172 Дни 8 Часа