Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Romania (rou)

Flag rou
No.ТурнирПоследно обновяване
1CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, SENIORI, 24-27 MAI 2018 11 Минути
2CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 14 ani, 24-27 mai 2018 14 Минути
3CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 8 ani, 24-27 mai 2018 34 Минути
4CN CSS+LPS Masculin 2018 Iasi 47 Минути
5Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U14 1 Часа
6Cupa Pietricica Editia a III-a 1 Часа
7Cupa Petreului Ed. IX-a 2018 Incepatori 1 Часа 1 Мин.
8Cupa Petreului Ed. IX-a 2018 Copii 1 Часа 1 Мин.
9Cupa Petreului Ed. IX-a 2018 Adulti 1 Часа 1 Мин.
10CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 10 ani, 24-27 mai 2018 1 Часа 6 Мин.
11Festivalul Copilariei - 2 Iunie 2018 - CONCURS GRATUIT - U8, Bucuresti 1 Часа 34 Мин.
12Festivalul Copilariei - 2 Iunie 2018 - CONCURS GRATUIT - U14, Bucuresti 1 Часа 35 Мин.
13Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U08 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 1 Часа 42 Мин.
14Iași - Festivalul Familiei la șah- editia a-V-a - 3 iunie 2018 3 Часа 35 Мин.
15Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U10 3 Часа 43 Мин.
16Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U08 4 Часа 57 Мин.
17Felix Cup 2018 XXX edition 5 Часа 9 Мин.
18Festivalul Hunedoarean de Sah - Open A editia I-a 2018 5 Часа 46 Мин.
19Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U10 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 6 Часа 49 Мин.
20CUPA CUIUL SIGHETEAN EDITIA A II A 2018 22 Часа 14 Мин.
21Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U12 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 23 Часа 40 Мин.
22Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U14 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 23 Часа 40 Мин.
23PRO Blitz 4 1 Дни 6 Часа
24Ziua Copilului 2018 (Children's Day 2018) 1 Дни 8 Часа
25CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE ECHIPE MIXTE 2018 JUDETUL BACAU 1 Дни 20 Часа
26CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ECHIPE MIXTE ELISABETA POLIHRONIADE 2018 clasele 5-8 JUDETUL BACAU 1 Дни 20 Часа
27CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ECHIPE MIXTE ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 JUDET BACAU 1 Дни 20 Часа
28Festivalul Hunedoarean de Sah - U 10 editia I-a 2018 2 Дни 3 Часа
29Festivalul Hunedoarean de Sah - U 14 editia I-a 2018 2 Дни 3 Часа
30Dr. Lupusoru Tournament 2018 2 Дни 5 Часа
31Cupa AUREL ZAMORA - editia a IV-a turneu sah rapid, 6-8 iulie, Busteni 2 Дни 8 Часа
32Olimpiada E.P. Cluj Gimnaziu 2 Дни 9 Часа
33Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII 2 Дни 19 Часа
34Concursul de Sah rapid VISUL UNUI PION ed III-a 09.06.2018 Juniori Timisoara 2 Дни 20 Часа
35Concursul de Sah rapid VISUL UNUI PION Ed III-a 09.06.2018 Timisoara Copii 2 Дни 20 Часа
36Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Marian Vasile 2 Дни 21 Часа
37Romania National Chess Championship 2018 - Open final 3 Дни 1 Часа
38Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Iuliu Szabo 3 Дни 4 Часа
39Cupa „Mihai Viteazul” clasa 0 3 Дни 7 Часа
40Trofeul Techirghiol 2018 - U10, 28.06 - 05.07.2018 3 Дни 8 Часа
41Trofeul Techirghiol 2018 - Open, 28.06 - 05.07.2018 3 Дни 8 Часа
42Trofeul Techirghiol 2018 - U12, 28.06 - 05.07.2018 3 Дни 8 Часа
43Trofeul Techirghiol 2018 - U8, 28.06 -05.07.2018 3 Дни 8 Часа
44Petra Chess Weekend nr.18, 7-10 iunie 2018 3 Дни 9 Часа
45Olimpiada E.P. Cluj Primar 3 Дни 10 Часа
46Romania National Chess Championship 2018 - Women Final 4 Дни 4 Часа
47Concurs de Sah Rapid "Trofeul Bujorul de Munte" 4 Дни 21 Часа
48Cupa Facultatii de Educatie Fizica si Sport Galati 5 Дни 2 Часа
49C.N.S. Echipe Mixte Elisabeta Polihroniade - Primar Tulcea 5 Дни 3 Часа
50Goethe Schnellschach-Turnier U08 5 Дни 22 Часа