Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Paraguay (par)

Flag par
No.ТурнирПоследно обновяване
1Segundo Torneo Abierto de Ajedrez Rapido Del Club Peon Avanza 3 Дни 13 Часа
2XV Torneo Shopping Fuente Salemma 3 Дни 20 Часа
3Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 06 4 Дни 6 Часа
4IV IRT Clasificatorio 2018 - Copa Paz Del Chaco 7 Дни 20 Часа
5Torneo del Club "Peon Avanza" Ajedrez Rapido 15 Дни 16 Часа
6I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 23 Дни 12 Часа
7Cuarto Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 24 Дни 14 Часа
8XIV Torneo Shopping Fuente Salemma 24 Дни 20 Часа
9XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 25 Дни 20 Часа
10XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 25 Дни 20 Часа
11Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 30 Дни 19 Часа
12Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 34 Дни 20 Часа
13III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 36 Дни 16 Часа
14Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 45 Дни 14 Часа
15Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 45 Дни 18 Часа
16Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 45 Дни 18 Часа
17II IRT Clasificatorio 2018 48 Дни 8 Часа
18Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 59 Дни 13 Часа
19XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 59 Дни 20 Часа
20Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 60 Дни 8 Часа
21Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 65 Дни 16 Часа
22Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 65 Дни 16 Часа
23Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 66 Дни 14 Часа
24Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 66 Дни 14 Часа
25Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 66 Дни 15 Часа
26Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 66 Дни 16 Часа
27Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 66 Дни 16 Часа
28Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 72 Дни 16 Часа
29Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 72 Дни 17 Часа
30Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 72 Дни 17 Часа
31Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 80 Дни 14 Часа
32I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 80 Дни 20 Часа
33Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 87 Дни 15 Часа
34Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 88 Дни
35IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 93 Дни 13 Часа
36Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 93 Дни 19 Часа
37Torneo Interno Club Centenario 94 Дни 16 Часа
38 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 100 Дни 14 Часа
39XII Torneo Shopping Fuente Salemma 101 Дни 22 Часа
40Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 104 Дни 23 Часа
41Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 107 Дни 11 Часа
42Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 107 Дни 11 Часа
43IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 107 Дни 12 Часа
44Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 113 Дни 12 Часа
45Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 113 Дни 12 Часа
46Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 113 Дни 14 Часа
47Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 115 Дни 13 Часа
48Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 115 Дни 16 Часа
49I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 121 Дни 15 Часа
50Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 122 Дни 15 Часа