Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Paraguay (par)

Flag par
No.ТурнирПоследно обновяване
1Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 3 Часа 34 Мин.
2XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 10 Часа 9 Мин.
3Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 22 Часа 9 Мин.
4Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 6 Дни 6 Часа
5Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 6 Дни 6 Часа
6Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 7 Дни 4 Часа
7Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 7 Дни 4 Часа
8Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 7 Дни 5 Часа
9Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 7 Дни 5 Часа
10Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 7 Дни 5 Часа
11Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 13 Дни 6 Часа
12Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 13 Дни 6 Часа
13Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 13 Дни 7 Часа
14Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 21 Дни 3 Часа
15I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 21 Дни 10 Часа
16Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 28 Дни 5 Часа
17Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 28 Дни 13 Часа
18IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 34 Дни 3 Часа
19Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 34 Дни 8 Часа
20Torneo Interno Club Centenario 35 Дни 6 Часа
21Desempate CNP Categoría Sub 18_Femenina 41 Дни 2 Часа
22Desempate CNP Categoría Sub 18_Absoluto 41 Дни 2 Часа
23 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 41 Дни 3 Часа
24XII Torneo Shopping Fuente Salemma 42 Дни 12 Часа
25Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 45 Дни 13 Часа
26Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 48 Дни 1 Часа
27Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 48 Дни 1 Часа
28IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 48 Дни 2 Часа
29Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 54 Дни 2 Часа
30Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 54 Дни 2 Часа
31Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 54 Дни 4 Часа
32Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 56 Дни 3 Часа
33Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 56 Дни 5 Часа
34I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 62 Дни 5 Часа
35Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 63 Дни 5 Часа
36Torneo Interno de la Empresa "Voicenter" 63 Дни 11 Часа
37XI Torneo Shopping Fuente Salemma 70 Дни 12 Часа
38Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 01 83 Дни 20 Часа
39Septimo Torneo Del Club Peon Avanza 91 Дни 6 Часа
40Torneo Verano 2018 97 Дни 5 Часа
41Sexto Torneo Cerrado Del Club Peon Avanza 98 Дни 5 Часа
42Quinto Torneo Cerrado del Club "Peon Avanza" 98 Дни 6 Часа
43Torneo "Peon Avanza Chess Club vs Black's Team" 103 Дни 4 Часа
44X Torneo Shopping Fuente Salemma 105 Дни 11 Часа
45Torneo de Confraternidad "Peon Avanza Vs Politecnica" 112 Дни 5 Часа
46Torneo "Cumpleaños De Eric Riva" 114 Дни
47Nacional Rapidas 2017_Congreso Nacional 118 Дни 18 Часа
48Clausura CDPS_Nacional Blitz 2017 119 Дни 13 Часа
49Torneo de Maestros - Campeonato Paraguayo Absoluto 2017 120 Дни 12 Часа
50IX Torneo Shopping Fuente Salemma 126 Дни 12 Часа