Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Latvia (lat)

Flag lat
No.ТурнирПоследно обновяване
1 Mačs Latvija-Igaunija 100:100 18.08.2018. Veltīts Latvijas un Igaunijas valstu 100. gada dienai 13 Часа 53 Мин.
2Rudaga-Kaissa-Blitz-2018 14 Часа 59 Мин.
3Rudaga-Kaissa-1-2018 15 Часа 38 Мин.
4 Rudaga-Kaissa-2-2018 15 Часа 42 Мин.
5Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 15.-16.08.2018 15 Часа 43 Мин.
6Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 15.-16.08.2018 15 Часа 43 Мин.
7Rudaga - Kaissa iesācēji 15.-16.08.2018 15 Часа 43 Мин.
8Rudaga - Kaissa pirmskolnieki 15.-16.08.2018 15 Часа 43 Мин.
9VI Salaspils District Open Rapid Chess Championship 16 Часа 13 Мин.
10167 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 05.09.2018. 16 Часа 21 Мин.
11 Mačs Latvija-Igaunija 100:100 18.08.2018. Veltīts Latvijas un Igaunijas valstu 100. gada dienai 2 Дни 13 Часа
12European Youth Chess Championship U-18 - 2018 2 Дни 17 Часа
13European Youth Chess Championship U-16 - 2018 2 Дни 17 Часа
14European Youth Chess Championship U-14 - 2018 2 Дни 17 Часа
15European Youth Chess Championship U-12 - 2018 2 Дни 17 Часа
16European Youth Chess Championship U-10 - 2018 2 Дни 17 Часа
17European Youth Chess Championship U-08 - 2018 2 Дни 17 Часа
18European Youth Chess Championship G-18 - 2018 2 Дни 17 Часа
19European Youth Chess Championship G-16 - 2018 2 Дни 17 Часа
20European Youth Chess Championship G-14 - 2018 2 Дни 17 Часа
21European Youth Chess Championship G-12 - 2018 2 Дни 17 Часа
22European Youth Chess Championship G-10 - 2018 2 Дни 17 Часа
23European Youth Chess Championship G-08 - 2018 2 Дни 17 Часа
24Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 2 Дни 21 Часа
25Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 3 Дни 16 Часа
26Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 3 Дни 16 Часа
27Riga Technical University Open 2018 - Tournament C 3 Дни 16 Часа
28Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 3 Дни 17 Часа
29Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 3 Дни 17 Часа
30Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 7 Дни 21 Часа
31 Mačs Latvija-Igaunija 100:100 18.08.2018.61-100 Veltīts Latvijas un Igaunijas valstu 100. gada dienai 10 Дни
32XXV International Chess Festival ''Liepajas rokade-2018'' Open 10 Дни 17 Часа
33XXV International Chess Festival ''Liepajas rokade-2018'' Super 10 Дни 17 Часа
34XXV International Chess Festival ''Liepajas rokade-2018'' Team 10 Дни 17 Часа
35 Mačs Latvija-Lietuva 100:100 04.08.2018.61-100 Veltīts Latvijas un Lietuvas valstu 100. gada dienai 11 Дни 17 Часа
36 Mačs Latvija-Lietuva 100:100 04.08.2018.1-60 Veltīts Latvijas un Lietuvas valstu 100. gada dienai 11 Дни 17 Часа
37XXV International Chess Festival ''Liepajas rokade-2018'' Blitz 11 Дни 17 Часа
38 Mačs Latvija-Igaunija 100:100 18.08.2018.1-60 Veltīts Latvijas un Igaunijas valstu 100. gada dienai 14 Дни 9 Часа
39 Latvian 2018 Rapid Chess Championship 28.-29.07. Ventspils II Juris Neimanis memorial 17 Дни 19 Часа
40IV International Chess Tournament "Rositten Rapid 2018" 18 Дни 15 Часа
41166 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 25.07.2018. 21 Дни 12 Часа
42Match Latvia-Estonia 100: 100 Blitz tournament 22 Дни 11 Часа
43ICCF IM Salmins Gedimins memorial-2018 24 Дни 15 Часа
44Riga Chess federation 2018th chess championship amateurs to 1600 24 Дни 18 Часа
45Kuldiga City Festival Chess tournament 2018 25 Дни 16 Часа
46II Baldone Blitz chess championship 2018 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial 30 Дни
47Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K.Ilyumzhinov Cup’s Liepaja Stage 2018 31 Дни 19 Часа
487.Limbazi International Chess Festival ''Vidzeme summer- 2018''Blitz" 38 Дни 19 Часа
497. Limbazi International Chess Festival ''Vidzeme summer- 2018 Rapid 39 Дни 15 Часа
50II Baldone Rapid chess championship 2018 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial 39 Дни 15 Часа