Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Kenya (ken)

Flag ken
No.ТурнирПоследно обновяване
1Kenya National Premier Chess League 2018 2 Часа 24 Мин.
2Quickfire 3 Open Section. 8 Часа 47 Мин.
3Quickfire 3 Junior Section 10 Часа 31 Мин.
4KUSA INDOOR GAMES (CHESS) 13 Часа 2 Мин.
5KUSA INDOOR GAMES (CHESS) Ladies 13 Часа 56 Мин.
6Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 18 15 Часа 16 Мин.
7Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 12 15 Часа 23 Мин.
8Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 10 15 Часа 37 Мин.
9Logos Christian School Junior Chess Tournament Parents Section 15 Часа 56 Мин.
10Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 8 16 Часа 2 Мин.
11Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U08, U10, U12 8 Дни 9 Часа
12Makini Open Youth Chess Championship U12 8 Дни 9 Часа
13Makini Open Youth Chess Championship U10 8 Дни 10 Часа
14Makini Open Youth Chess Championship U8 8 Дни 10 Часа
15Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U14, U16, U18 8 Дни 10 Часа
16Makini Open Youth Chess Championship U14 8 Дни 10 Часа
17Makini Open Youth Chess Championship U16 8 Дни 10 Часа
18Makini Open Youth Chess Championship U18 8 Дни 10 Часа
19Machakos Open Chess Championship 2018 - Open Section 14 Дни 8 Часа
20Machakos Open Chess Championship 2018 - Ladies Section 14 Дни 8 Часа
21Machakos Open Chess Championship 2018 - Junior Section 15 Дни 10 Часа
22Mombasa Chess Academy Internal Tournament U10 18 Дни 7 Часа
23Mombasa Chess Academy Internal Tournament 18 Дни 7 Часа
24The University of Nairobi 2018 Chess League 22 Дни 3 Часа
25Braeburn Chess Tournament U13 22 Дни 13 Часа
26Braeburn Chess Tournament U11 22 Дни 13 Часа
27Braeburn Chess Tournament U9 22 Дни 13 Часа
28Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 1 23 Дни 12 Часа
29Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 2 23 Дни 13 Часа
30EPITOME JUNIOR U21 CHESS CHAMPIONSHIP 2018 (FIDE RATED) 23 Дни 15 Часа
31VM Game Night 29 Дни 6 Часа
32Elgon Cup Open Fide Rated Rapids Tournament 32 Дни 5 Часа
33Elgon Cup Junior Tournament U18 36 Дни 7 Часа
34Elgon Cup Junior Tournament U12 36 Дни 8 Часа
35Elgon Cup Junior Tournament U8 36 Дни 9 Часа
36Elgon Cup Junior Tournament U10 36 Дни 9 Часа
37Black Knights Mini-Tournament 37 Дни 5 Часа
38KCB Kenya Open Chess Championship-Prestige Section 48 Дни 12 Часа
39KCB Kenya Open Chess Championship-Ladies Section 48 Дни 12 Часа
40KCB Kenya Open Chess Championship-Challengers Section 48 Дни 12 Часа
41KCB Kenya Open Chess Championship-Under 16 49 Дни 8 Часа
42KCB Kenya Open Chess Championship-Under 12 49 Дни 8 Часа
43KCB Kenya Open Chess Championship-Under 10 49 Дни 8 Часа
4426th OSHWAL GAMES 50 Дни 12 Часа
45KCB Kenya Open Chess Championship-Junior Section 53 Дни 3 Часа
46Quickfire Blitz Tournament 2 56 Дни 3 Часа
47Kenya National Youth Chess Championships - Under 10 Girls 57 Дни 15 Часа
48Kenya National Youth Chess Championships - Under 18 Girls 60 Дни 11 Часа
492017 Kenya National Chess League (FIDE rated) 61 Дни 16 Часа
50Kenya National Youth Chess Championships - Under 14 Boys 63 Дни 11 Часа