Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Georgia (geo)

Flag geo
No.ТурнирПоследно обновяване
113th Poti International Chess Festival A Open 3 Часа 32 Мин.
213th Poti International Chess Festival B Open 5 Часа 1 Мин.
313th Poti International Chess Festival C Open 5 Часа 15 Мин.
413th Poti International Chess Festival D Open 5 Часа 16 Мин.
513th Poti International Chess Festival U10 Girls 5 Часа 16 Мин.
613th Poti International Chess Festival U10 Boys 5 Часа 16 Мин.
713th Poti International Chess Festival U8 Girls 5 Часа 17 Мин.
813th Poti International Chess Festival U 8 Boys 5 Часа 17 Мин.
913th Poti International Chess Festival Blitz 1 1 Дни
104th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 5 Дни 23 Часа
1113th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 6 Дни 9 Часа
1213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 6 Дни 21 Часа
134th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 7 Дни 4 Часа
144th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 7 Дни 4 Часа
154th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 7 Дни 4 Часа
164th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 7 Дни 5 Часа
174th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 7 Дни 5 Часа
184th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 7 Дни 5 Часа
194th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 7 Дни 5 Часа
204th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 7 Дни 6 Часа
214th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 7 Дни 6 Часа
224th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 15 Дни 18 Часа
23Vakhtang Karseladze Memorial U14 19 Дни 5 Часа
24Kutaisi Open-2018 20 Дни 4 Часа
25იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Дни 4 Часа
26Vakhtang Karseladze Memorial U10 20 Дни 4 Часа
27იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Дни 4 Часа
28იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Дни 4 Часа
29იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Дни 5 Часа
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Дни 5 Часа
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Дни 5 Часа
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Дни 6 Часа
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Дни 6 Часа
34Vakhtang Karseladze Memorial U12 20 Дни 7 Часа
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Дни 8 Часа
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Дни 8 Часа
37Vakhtang Karseladze Memorial U8 20 Дни 8 Часа
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Дни 9 Часа
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Дни 9 Часа
40 Zugdidi U-20 Ch 2018 21 Дни 9 Часа
41ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 21 Дни 9 Часа
42ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Дни 9 Часа
43ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 21 Дни 9 Часа
44ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Дни 9 Часа
451st Georgian Corporate Chess Championship 21 Дни 21 Часа
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 28 Дни 3 Часа
475 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 28 Дни 9 Часа
481 თანრიგი 28 Дни 9 Часа
494 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Дни 9 Часа
503 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Дни 9 Часа