Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Finland (fin)

Flag fin
No.ТурнирПоследно обновяване
1Seniorien (S65) SM 2018 3 Дни 11 Часа
2Naisten Suomen mestaruusturnaus 2018 3 Дни 11 Часа
3Suomen mestaruusturnaus 2018 3 Дни 11 Часа
4Seniorien (S50) SM 2018 4 Дни 12 Часа
5Kemi-turnaus 2018 4 Дни 20 Часа
6Lahden Shakin pikapeliturnaus 6 Дни 13 Часа
7Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 9 Дни 21 Часа
8Nuorten SM 2018, U8-ikäluokka 10 Дни 13 Часа
9Nuorten SM 2018, U10-ikäluokka 10 Дни 13 Часа
10HämSK 2018, ryhmä A 12 Дни 13 Часа
11HämSK 2018, ryhmä B 12 Дни 13 Часа
12Nuorten SM 2018, U18-ikäluokka 12 Дни 17 Часа
13Nuorten SM 2018, U20-ikäluokka 12 Дни 17 Часа
14Nuorten SM 2018, U16-ikäluokka 12 Дни 17 Часа
15Nuorten SM 2018, U14-ikäluokka 12 Дни 17 Часа
16Nuorten SM 2018, U12-ikäluokka 12 Дни 18 Часа
17Nuorten SM 2018, O-sarja 13 Дни 14 Часа
18HSK XXXIX kevätturnaus B-ryhmä 23 Дни 13 Часа
19HSK XXXIX kevätturnaus A-ryhmä 25 Дни 21 Часа
20VĂ¥rturneringen 2018 26 Дни 17 Часа
21Turku-Tampere-pikapeliottelu 2018 27 Дни 13 Часа
22Pikashakin SM 2018 32 Дни 12 Часа
23Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 33 Дни 11 Часа
24Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 33 Дни 12 Часа
25KurVi 30v Juhlaturnaus 33 Дни 14 Часа
26Kurikan koulushakki Festivaali A 35 Дни 17 Часа
27Kurikan koulushakki Festivaali B 35 Дни 17 Часа
28Käpylän mestaruus 2018 36 Дни 7 Часа
29Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 46 Дни 9 Часа
30Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 46 Дни 9 Часа
31EtVaS 2018 B 47 Дни 9 Часа
32EtVaS 2018 C 47 Дни 11 Часа
33EtVaS 2018 A 47 Дни 12 Часа
34Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 48 Дни 13 Часа
35Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 48 Дни 13 Часа
36Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 48 Дни 13 Часа
37Oulun nopean shakin mestaruus 48 Дни 15 Часа
3840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 52 Дни 21 Часа
3940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 52 Дни 21 Часа
4040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 54 Дни 12 Часа
4140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 54 Дни 13 Часа
42Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 55 Дни 11 Часа
43Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 55 Дни 11 Часа
44Työväentalosarjan 2. osakilpailu 55 Дни 14 Часа
45Turun turnajaiset A-ryhmä 55 Дни 15 Часа
46Turun turnajaiset F-ryhmä 55 Дни 18 Часа
47Turun turnajaiset E-ryhmä 55 Дни 18 Часа
48Turun turnajaiset C-ryhmä 55 Дни 18 Часа
49Turun turnajaiset B-ryhmä 55 Дни 18 Часа
50Turun turnajaiset D-ryhmä 55 Дни 18 Часа