Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Finland (fin)

Flag fin
No.ТурнирПоследно обновяване
1Heart of Finland 2018 31 Минути
2Lionheart Chess Tournament 6 Дни 15 Часа
3Avoin SM turnaus / Naantalin turnaus 2018 13 Дни 18 Часа
4Käpylän mestaruus 2018 16 Дни 22 Часа
5HSL:n kesäturnaus 2018, C-ryhmä 20 Дни 16 Часа
6HSL:n kesäturnaus 2018, A 20 Дни 16 Часа
7HSL:n kesäturnaus 2018, B-ryhmä 20 Дни 16 Часа
8XXXVII Eino Leino 21 Дни 18 Часа
9Seniorien (S65) SM 2018 32 Дни 15 Часа
10Naisten Suomen mestaruusturnaus 2018 32 Дни 15 Часа
11Suomen mestaruusturnaus 2018 32 Дни 15 Часа
12Seniorien (S50) SM 2018 33 Дни 17 Часа
13Kemi-turnaus 2018 34 Дни 1 Часа
14Lahden Shakin pikapeliturnaus 35 Дни 18 Часа
15Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 39 Дни 2 Часа
16Nuorten SM 2018, U8-ikäluokka 39 Дни 18 Часа
17Nuorten SM 2018, U10-ikäluokka 39 Дни 18 Часа
18HämSK 2018, ryhmä A 41 Дни 18 Часа
19HämSK 2018, ryhmä B 41 Дни 18 Часа
20Nuorten SM 2018, U18-ikäluokka 41 Дни 21 Часа
21Nuorten SM 2018, U20-ikäluokka 41 Дни 22 Часа
22Nuorten SM 2018, U16-ikäluokka 41 Дни 22 Часа
23Nuorten SM 2018, U14-ikäluokka 41 Дни 22 Часа
24Nuorten SM 2018, U12-ikäluokka 41 Дни 22 Часа
25Nuorten SM 2018, O-sarja 42 Дни 18 Часа
26HSK XXXIX kevätturnaus B-ryhmä 52 Дни 18 Часа
27HSK XXXIX kevätturnaus A-ryhmä 55 Дни 2 Часа
28VĂ¥rturneringen 2018 55 Дни 22 Часа
29Turku-Tampere-pikapeliottelu 2018 56 Дни 18 Часа
30Pikashakin SM 2018 61 Дни 17 Часа
31Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 62 Дни 16 Часа
32Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 62 Дни 17 Часа
33KurVi 30v Juhlaturnaus 62 Дни 19 Часа
34Kurikan koulushakki Festivaali A 64 Дни 22 Часа
35Kurikan koulushakki Festivaali B 64 Дни 22 Часа
36Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 75 Дни 14 Часа
37Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 75 Дни 14 Часа
38EtVaS 2018 B 76 Дни 14 Часа
39EtVaS 2018 C 76 Дни 16 Часа
40EtVaS 2018 A 76 Дни 17 Часа
41Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 77 Дни 18 Часа
42Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 77 Дни 18 Часа
43Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 77 Дни 18 Часа
44Oulun nopean shakin mestaruus 77 Дни 19 Часа
4540.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 82 Дни 2 Часа
4640.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 82 Дни 2 Часа
4740.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 83 Дни 17 Часа
4840. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 83 Дни 18 Часа
49Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 84 Дни 16 Часа
50Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 84 Дни 16 Часа