Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Ecuador (ecu)

Flag ecu
No.ТурнирПоследно обновяване
1SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 10 Часа 1 Мин.
2SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 10 Часа 3 Мин.
3SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 10 Часа 19 Мин.
4Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 1 Дни 3 Часа
5TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 2 Дни 3 Часа
6"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 6 Дни 6 Часа
7"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 6 Дни 7 Часа
8"COPA COTOPAXI SUB 14" 6 Дни 7 Часа
9"COPA COTOPAXI SUB 10" 6 Дни 8 Часа
10"COPA COTOPAXI SUB 08" 6 Дни 8 Часа
11XXXIII Torneo del Sabado Elite 7 Дни 9 Часа
12Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 9 Дни 2 Часа
13CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 13 Дни 3 Часа
14CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 13 Дни 3 Часа
15CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 13 Дни 4 Часа
16CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 13 Дни 4 Часа
17XXXII Torneo del Sabado 14 Дни 9 Часа
18CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 15 Дни 1 Часа
19CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 15 Дни 1 Часа
20Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 22 Дни 8 Часа
21Campeonato Provinvial de Ajedrez U-10 Varones Sucumbios 2018 26 Дни 10 Часа
22SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (VARONES) 27 Дни 3 Часа
23SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (FEMENINO) 28 Дни
24SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (FEMENINO) 28 Дни 1 Часа
25SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (VARONES) 28 Дни 1 Часа
26Selectivo Procincial U16 Absoluto 2018, Morona Santiago 28 Дни 8 Часа
27Selectivo Provincial U10 Morona Santiago 2018, Femenino 28 Дни 9 Часа
28Selectivo Procincial U10 Absoluto 2018, Morona Santiago 28 Дни 10 Часа
29Campeonato Selectivo Provincial Femenino U 10 28 Дни 12 Часа
30Campeonato Interno Serie A Escuela Nacional de Ajedrez "Cesar Ruiz" 29 Дни 3 Часа
31Campeonato Provincial de Ajedrez Sucumbios U-10 Absoluto 31 Дни 6 Часа
32Campeonato Nacional Femenino 2018 34 Дни 9 Часа
33Campeonato Nacional Absoluto 2018 34 Дни 9 Часа
34XXXI Torneo del Sabado Elite 35 Дни 10 Часа
35XXXI Torneo del Sabado Infantil 35 Дни 10 Часа
36I TORNEO INTERPROVINCIAL MACAS 2018, U10 40 Дни 11 Часа
37I TORNEO INTERPROVINCIAL MACAS 2018, U8 41 Дни 9 Часа
38Campeonato Provincial Interescolar de Ajedrez U-10 Sucumbios (ENA) 43 Дни 8 Часа
39Campeonato Provincial de Ajedrez Intercolegial U-16 Sucumbios (ENA) 43 Дни 8 Часа
40Campeonato Provincial de Ajedrez Intercolegial U-14 Sucumbios (ENA) 43 Дни 8 Часа
41Torneo Blitz Grupo B Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 44 Дни 3 Часа
42III TORNEO CERRADO SULTANA DE LOS ANDES 48 Дни 5 Часа
43Torneo del Sabado XXX Elite 49 Дни 10 Часа
44TORNEO DE AJEDREZ BLITZ "MIA MALUCIN" ESCUELA NACIONAL (CESAR RUIZ) 51 Дни 1 Часа
45TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U15 U18 55 Дни 8 Часа
46TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U12 55 Дни 8 Часа
47TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U10 55 Дни 8 Часа
48TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U8 55 Дни 8 Часа
49CAMPEONATO NACIONAL U-20 MASCULINO 55 Дни 9 Часа
50CAMPEONATO NACIONAL U-20 FEMENINO 55 Дни 9 Часа