Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.ТурнирПоследно обновяване
1M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 12 Минути
2European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 1 Часа 51 Мин.
3European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 1 Часа 55 Мин.
4European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 2 Часа 8 Мин.
5European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 2 Часа 10 Мин.
6European Union Youth Rapid Championship 2018 U10 2 Часа 12 Мин.
7European Union Youth Rapid Championship 2018 U08 2 Часа 20 Мин.
8M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 2 Часа 37 Мин.
9GPX 2018 - D11 semifinále západ 3 Часа 28 Мин.
10Open Prievidza 2018 7 Часа 29 Мин.
11Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D14 15 Часа 49 Мин.
12Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D11 15 Часа 51 Мин.
13Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 15 Часа 54 Мин.
14Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 15 Часа 59 Мин.
15Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C11 16 Часа 1 Мин.
16Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 16 Часа 9 Мин.
17Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 16 Часа 36 Мин.
18Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C14 16 Часа 38 Мин.
19Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 16 Часа 43 Мин.
20V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 17 Часа 20 Мин.
21GPX 2018 - C14 semifinále západ 18 Часа 25 Мин.
22GPX 2018 - D08 semifinále západ 18 Часа 32 Мин.
23GPX 2018 - C08 semifinále západ 18 Часа 43 Мин.
24GPX 2018 - D14 semifinále západ 18 Часа 52 Мин.
25Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev 19 Часа 17 Мин.
26Stredné školy okres Levice 2018 20 Часа 53 Мин.
27GPX 2018 - C11 semifinále západ 1 Дни 2 Часа
28Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D08 1 Дни 4 Часа
29Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D14 1 Дни 5 Часа
30Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C14 1 Дни 5 Часа
31Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C11 1 Дни 5 Часа
32Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C08 1 Дни 5 Часа
33Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D11 1 Дни 5 Часа
34Šachový camp Fénix chess 2018 1 Дни 6 Часа
35European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 1 Дни 16 Часа
36V4 Youth camp Liptov 2018 U11 tournament 1 Дни 16 Часа
37V4 Youth camp Liptov 2018 U15 tournament 1 Дни 17 Часа
38V4 Youth camp Liptov 2018 team tournament 1 Дни 17 Часа
39OPEN TRINOMIAL 2018 MOLDAVA 1 Дни 19 Часа
40Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open rating max. 2199) 1 Дни 20 Часа
41Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.jun 2018 2 Дни 5 Часа
42Šachový camp Vesmírna rošáda 2018 2 Дни 6 Часа
43European Union Youth Blitz Championship 2018 U16 2 Дни 6 Часа
44Run and chess, Bratislava, 23.6.2018 2 Дни 16 Часа
45VI. ročník OPEN REINTER 2018 2 Дни 23 Часа
46European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 3 Дни 4 Часа
47Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 01.07.2018 3 Дни 18 Часа
48KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 3 Дни 21 Часа
49OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 4 Дни 3 Часа
50Humenská žiacka šachová liga ZŠ 2017/2018 - školské kolo ZŠ Švermova Humenné 4 Дни 8 Часа