Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Iran (IRI)

Flag IRI
No.ТурнирПоследно обновяване
13rd Heshmatifar Rapid Cup Ramsar Ordibehesht 1397 4 Часа 54 Мин.
2اولین دوره مسابقات کانون شطرنج آموزش و پرورش بندرانزلی - بهار 1397 5 Часа 47 Мин.
3انتخابی بازنشستگان صنعت نفت فارس - باشگاه شیرنج هوشداران 1397 r 5 Часа 57 Мин.
44th Jam Individual League (Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Final 11-20 April 2018 6 Часа 49 Мин.
5naft 7 Часа 2 Мин.
6Lorestan Standard Cup Under 1700 . 12-14 Ordibehesht 1397 7 Часа 10 Мин.
7Tehran Rapid 1 Ordibehesht 1397 under 2000 7 Часа 42 Мин.
8Nokhbegan Rapid Cup Ordibehesht 1397 8 Часа 4 Мин.
9Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U12 9 Часа 29 Мин.
10Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U08 9 Часа 33 Мин.
11Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U10 9 Часа 51 Мин.
123rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 14 Часа 40 Мин.
13Alborz Rapid Championship U12 16 Часа 34 Мин.
14Alborz Rapid Championship U08 16 Часа 36 Мин.
15Alborz Rapid Championship U10 16 Часа 36 Мин.
16Ministry of Science Championship Area 8 Standard 18 Часа 21 Мин.
174th Nobavegan Rapid Cup 1 Дни 4 Часа
18Shahvar Rapid Cup Farvardin 97 - Shahrood 1 Дни 5 Часа
19Kerman Chess League 96 1 Дни 7 Часа
203ndPishkesvatan Gilan 1397 1 Дни 8 Часа
21Alborz Rapid Weekly 31 farvardin97 1 Дни 8 Часа
22Tehran Blitz 31 Farvardin 1397 1 Дни 8 Часа
23Hooshdaran chess club (seniors) 1 Дни 9 Часа
241st Ayandesazan Blitz Cup Ordibehesht 1397 1 Дни 9 Часа
25Kurdistan Chess League 1397 1 Дни 9 Часа
265th Mahmoodabad Rapid Cup Farvardin 1397 1 Дни 9 Часа
27 بیست و ششمین دوره مسابقات شطرنج بازنشستگان وپیشکسوتان استان گلستان - گرگان 1 Дни 15 Часа
28Ilam Rapid cup farvardin 1397 1 Дни 15 Часа
29Moghadamati 1-5 1 Дни 16 Часа
30Motevaseteh 1 Дни 16 Часа
31Moghadamati 5-8 1 Дни 16 Часа
32Tehran Team U-14 Rapid Cup 30-31 Farvardin 1397 1 Дни 17 Часа
33Kurdistan Chess League 1397 1 Дни 17 Часа
34Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U10 1 Дни 17 Часа
35Birjand School Championship Chess Competition Ebtedai/dokhtar 1 Дни 18 Часа
36Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U14 1 Дни 18 Часа
37Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U12 1 Дни 18 Часа
38Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U08 1 Дни 19 Часа
39Esfahan City Chesschampionship-Boy-1397 // U16 1 Дни 21 Часа
403thPishkesvatan Gilan 1397 2 Дни 5 Часа
41rapid 2 Дни 8 Часа
423th Alborz Ligue U14 Dey 1396 2 Дни 8 Часа
43Rapid Farvardin Najafabad 2 Дни 8 Часа
44مسابقات هفتگی رده سنی زییر 18 سال باشگاه شطرنج مهرگان 2 Дни 9 Часа
45مسابقات هفتگی باشگاه شطرنج نخبگان ویژه بازیکنان بدون ریتینگ 97.1.30 2 Дни 10 Часа
46Begginer Cup 2 Дни 11 Часа
47Rapid Chess Tournament 2*15'+5" (Tehran Chess School) مدرسه شطرنج تهران 2 Дни 11 Часа
48Ministry of Science Championship Area 8 Blitz Girls 2 Дни 16 Часа
49Ministry of Science Championship Area 8 Blitz 2 Дни 16 Часа
50Ministry of Science Championship Area 8 Standard (Girls) 2 Дни 18 Часа