Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Angola (ANG)

Flag ANG
No.ТурнирПоследно обновяване
1CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DE XADREZ -HUAMBO- 2018 2 Часа 58 Мин.
2OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR 2018 5 Дни 11 Часа
3CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL FEMININO 2018 5 Дни 11 Часа
4CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR FEMNININO 2018 5 Дни 11 Часа
5OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL 2018 5 Дни 11 Часа
6Torneio Alusivo ao dia de África 18 Дни 10 Часа
71º Torneio Individual de Xadrez ISPTEC - 2018 18 Дни 12 Часа
8ZONAL A - LUANDA 26 Дни 4 Часа
9CAMPEONATO NACIONAL ZONAL B - PORTO AMBOIM 2018 28 Дни 12 Часа
10OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR 2018 32 Дни 15 Часа
11CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO 2018 36 Дни 11 Часа
12OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL INFANTE JUVENIL - LUANDA 2018 39 Дни 14 Часа
13TAÇA ENSA 2018 45 Дни 11 Часа
14TAÇA ENSA FEMININO 2018 45 Дни 12 Часа
15CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR FEMININO 2018 46 Дни 11 Часа
161º Campeonato de Xadrez da Universidade Óscar Ribas 2018 47 Дни 4 Часа
17TORNEIO DA PAZ 2018 48 Дни 6 Часа
18TAÇA EPAL 2018 48 Дни 10 Часа
19TAÇA EPAL FEMININO 2018 48 Дни 10 Часа
20CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE XADRES DE BENGUELA 2018 52 Дни 7 Часа
21Campeonato Provincial Absoluto- Huila 2018 53 Дни 14 Часа
22CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DO KUANZA SUL PORTO AMBOIM 2018 56 Дни 10 Часа
23TORNEIO TAÇA GRUPO CABETO - SUMBE 2018 58 Дни 11 Часа
24TAÇA EPAL FEMININO 2018 59 Дни 4 Часа
25CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUVENIL DE BENGUELA 71 Дни 15 Часа
26CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUNIOR DE BENGUELA 71 Дни 15 Часа
27TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2018 96 Дни 6 Часа
28Torneio Alusivo ao 4 de Fevereiro - Lubango - 2017 107 Дни 13 Часа
29CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS- LUBANGO - 2017 110 Дни 9 Часа
30Torneio Interno da Academia de Xadrez do Capalanca 2018 112 Дни 5 Часа
31Torneio Interno da Academia de Xadrez do Golfe 2018 112 Дни 5 Часа
32Torneio Interno Macovi 2018 113 Дни 8 Часа
3323 de Janeiro 123 Дни 9 Часа
34Rapidas Rene Castilhos 131 Дни 10 Часа
35Rene Castilhos 132 Дни 8 Часа
36CAMPEONATO PROVINCIAL DE LUANDA POR EQUIPAS 2017 148 Дни 12 Часа
37Autistman 2017 153 Дни 9 Часа
38Campeonato Nacional de Rapidas - Lubango - 2017 153 Дни 11 Часа
39CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ - LUBANGO - 2017 153 Дни 16 Часа
40CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS DO KUANZA SUL - 2017 164 Дни 10 Часа
41TORNEIO ALUSIVO AO DIA DA INDEPENDENCIA- SUMBE 2017 177 Дни 10 Часа
42OPEN ANGOLA LIVRE 2017 179 Дни 14 Часа
43TORNEIO 11 DE NOVEMBRO - DIA DA INDEPENDENCIA-SUMBE-2017 191 Дни 8 Часа
44CAMPEONATO UNIVERSITARIO 2017 214 Дни 6 Часа
45CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS - HUILA 2017 227 Дни 7 Часа
46TORNEIO DOMINGO XADREZISTICO 5 DE OUTUBRO 2017 234 Дни 3 Часа
47TORNEIO DE PREPARAÇÃO AO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 234 Дни 3 Часа
48TORNEIO 17 DE SETEMBRO ALUSIVO AO HEROI NACIONAL DR. ANTÓNIO AGOSTINHO NETO NÚCLEO DO BENFICA 241 Дни 8 Часа
49Torneio de Rápidas em Feminino - SIAC 2017 241 Дни 12 Часа
50Torneio de Rápidas em Masculino - SIAC 2017 241 Дни 12 Часа