Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Angola (ANG)

Flag ANG
No.ТурнирПоследно обновяване
1CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 3 Дни 10 Часа
2CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 3 Дни 10 Часа
3TORNEIO PROVINCIAL DE ABERTURA DE XADREZ 2017 4 Дни 12 Часа
4TAÇA GRUPO CABETO - MALANJE 2017 17 Дни 18 Часа
5CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 25 Дни 8 Часа
6CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 25 Дни 8 Часа
7Campeonato Interno da Macovi Popular 2017 35 Дни 18 Часа
8TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 36 Дни 18 Часа
9TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 39 Дни 14 Часа
10TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 39 Дни 14 Часа
11TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 47 Дни 16 Часа
12CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS 2017 78 Дни 13 Часа
13CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 79 Дни 12 Часа
14CAMPEONATO NACIONAL BLITZ 2017 81 Дни 11 Часа
15TORNEIO PREMIO FABRICA DE CIMENTO DO KUANZA SUL 2016 85 Дни 7 Часа
16wevwser 91 Дни 12 Часа
17MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO DE RÁPIDAS 2016 109 Дни 8 Часа
18MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO ACTIVO DAS MACOVIS 2016 109 Дни 8 Часа
19TORNEIO PROVINCIAL DE XADREZ 5 DE NOVEMBRO/BNA 123 Дни 19 Часа
20OPEN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 129 Дни 15 Часа
21WOMAN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 129 Дни 16 Часа
22TORNEIO ALUSIVO AO 3 DE OUTUBRO DIA DAS FINANÇAS 148 Дни 20 Часа
23TACA TITO MARTINS 2016 151 Дни 13 Часа
24CAMPEONATO NACIONAL UNIVERSITARIO 2016 153 Дни 8 Часа
25TORNEIO AMADOR BANCO SOL 2016 175 Дни 18 Часа
26Memorial Santos Julio 2016 184 Дни 14 Часа
27TORNEIO 17 DE SETEMBRO 2016 192 Дни 17 Часа
28TORNEIO DE XADREZ 28 DE AGOSTO 216 Дни 12 Часа
29CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUVENIS BENGUELA 2016 294 Дни 14 Часа
30CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO - MATCH - LUANDA 2016 298 Дни 15 Часа
31CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL MASCULINO - SUMBE 2016 311 Дни 17 Часа
32CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO - SUMBE 2016 311 Дни 17 Часа
33CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL FEMININO - SUMBE 2016 311 Дни 17 Часа
34CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR MASCULINO - SUMBE 2016 311 Дни 17 Часа
35CAMPEONATO ABSOLUTO 2016 319 Дни 9 Часа
36CAMPEONATO ABSOLUTO FEMININO 2016 319 Дни 9 Часа
37TORNEIO 1 DE MAIO 2016 DA ESCOLA DR. SICASCALHO JUNIOR (TIO GADINHO) 330 Дни 15 Часа
38TORNEIO COOK WALTER (SABADO XADREZISTICO) 2016 333 Дни 15 Часа
39CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO ZONAL B - BENGUELA 2016 357 Дни 16 Часа
40Pocholo Chess 362 Дни 10 Часа
41ZONAL A 2016 364 Дни 10 Часа
42TAÇA GRUPO CABETO SUMBE 2016 374 Дни 17 Часа
43CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO - 2016 375 Дни 13 Часа
44TORNEIO MARÇO MULHER 2016 385 Дни 11 Часа
45TORNEIO 19 DE FEVEREIRO 2016 399 Дни 13 Часа
46MACOVI SPORT CLUB/ Campeonato Interno da Macovi Golfe 400 Дни 9 Часа
47CAMPEONATO INTERNO DO INDEPENDENTE DO GOLFE 408 Дни 11 Часа
48MACOVI SPORT CLUB - CAMPEONATO INTERNO DA MACOVI POPULAR 2016 409 Дни 15 Часа
49TORNEIO 4 DE FEVEREIRO 2016 PARA NAO FEDERADOS 417 Дни 15 Часа
50CAMPEONATO NACIONAL SEMI RAPIDAS - SUMBE - 2015 438 Дни 9 Часа
Advertisement