国選択    ECU Logo

大会選択

による分類

国選択: Finland (fin)

Flag fin
番号大会名最新アップデート
1Pikashakin SM 2018 1 日 8 時間
2Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 2 日 7 時間
3Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 2 日 7 時間
4KurVi 30v Juhlaturnaus 2 日 9 時間
5Kurikan koulushakki Festivaali A 4 日 12 時間
6Kurikan koulushakki Festivaali B 4 日 13 時間
7Käpylän mestaruus 2018 5 日 2 時間
8Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 12 日 15 時間
9Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 15 日 4 時間
10Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 15 日 5 時間
11EtVaS 2018 B 16 日 4 時間
12EtVaS 2018 C 16 日 6 時間
13EtVaS 2018 A 16 日 8 時間
14Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 17 日 8 時間
15Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 17 日 8 時間
16Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 17 日 8 時間
17Oulun nopean shakin mestaruus 17 日 10 時間
1840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 21 日 17 時間
1940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 21 日 17 時間
2040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 23 日 8 時間
2140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 23 日 8 時間
22Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 24 日 7 時間
23Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 24 日 7 時間
24Työväentalosarjan 2. osakilpailu 24 日 9 時間
25Turun turnajaiset A-ryhmä 24 日 11 時間
26Turun turnajaiset F-ryhmä 24 日 13 時間
27Turun turnajaiset E-ryhmä 24 日 13 時間
28Turun turnajaiset C-ryhmä 24 日 13 時間
29Turun turnajaiset B-ryhmä 24 日 13 時間
30Turun turnajaiset D-ryhmä 24 日 13 時間
31Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 26 日 4 時間
32KäpSK:n rap 6/2018 26 日 4 時間
33Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 28 日 12 時間
34Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 30 日 8 時間
35Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 30 日 8 時間
36Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 31 日 9 時間
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 31 日 9 時間
38HSL vartit C-ryhmä, 2018 33 日 5 時間
39HSL_vartit_B_2018 33 日 10 時間
40Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 34 日 13 時間
41HSL vartit A-ryhmä, (2018) 36 日 12 時間
42Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 37 日 6 時間
43Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 37 日 6 時間
44Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 37 日 6 時間
45Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 37 日 12 時間
46FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 38 日 10 時間
47FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 38 日 10 時間
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 42 日 5 時間
49HSL vartit M-ryhmä (2018) 43 日 4 時間
50Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 44 日 8 時間