大会選択

による分類

国選択: Azerbaijan (aze)

Flag aze
番号大会名最新アップデート
1Sumgayit championship, 2018 7 時間 54 分
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 11 時間 59 分
3ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 12 時間 18 分
4HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 14 時間 26 分
5HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 14 時間 26 分
6HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 14 時間 26 分
74№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 15 時間 4 分
8Baku Summer Open 1-8 july 2018 15 時間 23 分
9Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 15 時間 53 分
10Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 16 時間 47 分
11Azerbaijan Chess Championship under 20 16 時間 48 分
12AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 17 時間 28 分
134№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 17 時間 28 分
144№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 17 時間 29 分
15TEMPO 23-06-2018 RSK 1 日 12 時間
1624 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 1 日 14 時間
17Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 1 日 15 時間
18Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 1 日 15 時間
19Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 1 日 15 時間
20Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 1 日 15 時間
21"Təhsil" RİM Lənkəran şəhər UGİŞ məktəbinin yay tətili birinciliyi 1 日 19 時間
22Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 1 日 20 時間
2324.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 1 日 21 時間
24Baku Summer Rapid 30 june 2018 2 日 8 時間
25Baku Summer Blitz 7 july 2018 2 日 10 時間
26Youth Chess Olympiada AZE. group ALL Gusar, 08-19 July 2018 2 日 11 時間
27 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 日 14 時間
28 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 日 14 時間
29 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 2 日 14 時間
303 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 2 日 18 時間
314 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 2 日 19 時間
324 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 2 日 20 時間
33Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 3 日 14 時間
34Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 3 日 15 時間
35Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 3 日 15 時間
36AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 3 日 16 時間
3715 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 3 日 16 時間
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 3 日 18 時間
39Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 3 日 18 時間
40Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 3 日 20 時間
412 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 3 日 20 時間
4215-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 17 時間
4315-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 17 時間
4415-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 17 時間
45Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 日 19 時間
46Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 日 19 時間
47Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 日 19 時間
48Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 5 日 19 時間
49Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 6 日 13 時間
50HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 6 日 20 時間