国選択    ECU Logo

大会選択

による分類

国選択: Azerbaijan (aze)

Flag aze
番号大会名最新アップデート
1 I dərəcə almaq uğrunda TRİM-nin Nəsimi Rayon açıq birinciliyi 8 時間 24 分
2Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 8 時間 34 分
3Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 8 時間 34 分
4Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 8 時間 34 分
5Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 8 時間 34 分
6I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 9 時間 19 分
7HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 11 時間 9 分
8HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 11 時間 9 分
9HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 11 時間 9 分
10HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 11 時間 10 分
11HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 11 時間 10 分
12HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 11 時間 10 分
13Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 16 時間 32 分
14Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 16 時間 57 分
15AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 1 日 7 時間
16AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 1 日 7 時間
17AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 1 日 7 時間
18AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 1 日 7 時間
1926 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 日 10 時間
2001 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 日 13 時間
2101 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 日 13 時間
2215 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Beynəlxalq reytinqli uşaq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 1 日 13 時間
23HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 1 日 14 時間
24Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 2 日 8 時間
25Gilan Chess Tournament - May 2018 2 日 11 時間
26Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 2 日 13 時間
27Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 2 日 13 時間
28Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 2 日 13 時間
29TEMPO 19-05-2018 RSK 3 日 6 時間
30"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 3 日 9 時間
31UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 3 日 10 時間
32AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 3 日 13 時間
33Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 4 日 8 時間
34Elfim Günəşli III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 4 日 8 時間
35Banklar arasında şəxsi-komanda birinciliyi /Bakı, 14.05-18.05.2018 4 日 12 時間
36Quba Tempo-turnir 4 日 14 時間
37Resublika gunune hesr olunmush derece yarishi ABC Kids tedris merkezi 5 日 5 時間
38Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 5 日 15 時間
3924-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 16 時間
4024-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 16 時間
4124-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 5 日 16 時間
42Baku Summer Blitz 7 july 2018 6 日 5 時間
43Baku Summer Rapid 30 june 2018 6 日 5 時間
44Ümumtəhsil məktəblərinin müəllimləri arasında ümummilli lider H.Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə həsr olunmuş şahmat yarışı. 6 日 10 時間
45Ucar şəhər 6 nomrəli məktəbin pilot şahmat siniflərinin şəxsi birinciliyi 6 日 15 時間
461 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 7 日 5 時間
471 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 7 日 6 時間
4824-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 7 日 9 時間
4924-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 7 日 9 時間
5024-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 7 日 9 時間