Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Mongolia (mgl)

Flag mgl
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Монгол улсын гавьяат багш, спортын мастер З. Сандуйн нэрэмжит тэмцээн 12 Часови 31 мин.
2УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 14 Часови 47 мин.
3УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 15 Часови 8 мин.
4"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эмэгтэй 16 Часови 22 мин.
5"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 насны эрэгтэй 16 Часови 31 мин.
6"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эмэгтэй 16 Часови 31 мин.
7"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 16 Часови 33 мин.
8"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны эрэгтэй 16 Часови 35 мин.
9"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны эмэгтэй 16 Часови 37 мин.
10"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 7 насны эмэгтэй 16 Часови 38 мин.
11"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 7 насны эрэгтэй 16 Часови 45 мин.
12"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эрэгтэй 17 Часови 27 мин.
13"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 нас Open 1 Денови 19 Часови
14"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 11 насны эмэгтэй 1 Денови 19 Часови
15"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 1 Денови 19 Часови
16"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 9н насны эр 1 Денови 19 Часови
17"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны охид 1 Денови 19 Часови
18"Морьтны алдар-2018" 7 насны эрэгтэй 1 Денови 19 Часови
19"Морьтны алдар-2018" 7 насны охид 1 Денови 19 Часови
20"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эмэгтэй 1 Денови 19 Часови
21Монгол улсын гавьяат багш, спортын мастер З. Сандуйн нэрэмжит тэмцээн 2 Денови 10 Часови
22ОУМ Т. Үйтүмэнгийн нэрэмжит шатрын тэмцээн 7 Денови 15 Часови
238-9 эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 7 Денови 16 Часови
24БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эрэгтэй 7 Денови 16 Часови
25БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эмэгтэй 7 Денови 16 Часови
26БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эрэгтэй 7 Денови 16 Часови
27БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эмэгтэй 7 Денови 16 Часови
2818 нас Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 7 Денови 16 Часови
2911 нас СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 11 open 7 Денови 16 Часови
308-9 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 7 Денови 16 Часови
317 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 7 Денови 16 Часови
327 насны эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 7 Денови 16 Часови
33Chinggis kids II 8 Денови 11 Часови
34Чингис опен 3 14 Денови 11 Часови
35Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10-18 нас 18 Денови 8 Часови
36Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6-8 нас 18 Денови 8 Часови
37Төвийн бүсийн аварга охид 6 нас 21 Денови 12 Часови
38Төвийн бүсийн аварга хөвгүүдийн 10 нас 21 Денови 12 Часови
39Төвийн бүсийн аварга охидын 10 нас 21 Денови 12 Часови
40Төвийн бүсийн аварга насанд хүрэгчид 21 Денови 12 Часови
41Төвийн бүсийн аварга 12 насны хөвгүүд 21 Денови 13 Часови
42Төвийн бүсийн аварга охид 8 нас 21 Денови 13 Часови
43Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 8 нас 21 Денови 13 Часови
44Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 6 нас 21 Денови 13 Часови
45Төвийн бүсийн аварга охидын 12 нас 21 Денови 14 Часови
46Төвийн бүсийн аварга 13 дээш нас эрэгтэй 21 Денови 14 Часови
47Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги эм 21 Денови 16 Часови
48Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги эм 21 Денови 16 Часови
49Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги эм 21 Денови 16 Часови
50Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги эм 21 Денови 16 Часови