Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Georgia (geo)

Flag geo
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Vakhtang Karseladze Memorial U12 1 Часови 24 мин.
2Vakhtang Karseladze Memorial U8 1 Часови 50 мин.
3Vakhtang Karseladze Memorial U14 1 Часови 55 мин.
41st Georgian Corporate Chess Championship 2 Часови 39 мин.
5 Zugdidi U-20 Ch 2018 2 Часови 41 мин.
6ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 2 Часови 47 мин.
7ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Часови 48 мин.
8ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Часови 49 мин.
9ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Часови 50 мин.
10Vakhtang Karseladze Memorial U10 3 Часови 47 мин.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 18 Часови 59 мин.
12Kutaisi Open-2018 19 Часови 34 мин.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 19 Часови 35 мин.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Часови 36 мин.
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 19 Часови 37 мин.
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Часови 48 мин.
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Часови 50 мин.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 19 Часови 51 мин.
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 19 Часови 56 мин.
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 19 Часови 57 мин.
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Часови 1 мин.
2213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 20 Часови 6 мин.
23იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Часови 7 мин.
24იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Часови 9 мин.
2513th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 1 Денови 4 Часови
264th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 1 Денови 23 Часови
27GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 2 Денови 21 Часови
285 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 3 Денови 2 Часови
291 თანრიგი 3 Денови 3 Часови
304 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Денови 3 Часови
313 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Денови 3 Часови
32GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2018 3 Денови 20 Часови
33საოჯახო ტუნირირ - 2 4 Денови 20 Часови
341 თანრიგი, ოსტატობის კანდიდატობა 5 Денови 1 Часови
352-3 თანრიგი 5 Денови 1 Часови
364 თანრიგი 5 Денови 2 Часови
375 თანრიგი 5 Денови 2 Часови
38Intskirveli Memorial U9 Boys 5 Денови 20 Часови
39Intskirveli Memorial U9 Girls 5 Денови 20 Часови
40Intskirveli Memorial U7 Girls 5 Денови 21 Часови
41Intskirveli Memorial U7 Boys 5 Денови 21 Часови
42GEO G-12 Ch 2018 6 Денови 22 Часови
431 თანრიგი + ო/კ 10 Денови 20 Часови
44Tb Ch U11 Open 10 Денови 21 Часови
45Tb Ch U13 Open 10 Денови 21 Часови
46Tb Ch U9 Boys 10 Денови 21 Часови
47Tb Ch U9 Girls 10 Денови 21 Часови
484 თანრიგი (9-10 ივნისი) 12 Денови 1 Часови
495 თანრიგი (9-10 ივნისი) 12 Денови 3 Часови
502-3 თანრიგი 12 Денови 3 Часови