Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Armenia (arm)

Flag arm
Бр.Турнирпоследно ажурирање
13-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն 1 Часови 1 мин.
2Աջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրափակիչ 6 Часови 19 мин.
3Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Եզրափակիչ 6 Часови 57 мин.
4Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակ. Մրցաշար 7 Часови 7 мин.
52-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Կենտրոն 7 Часови 16 мин.
6Loru marzi ezrapakich 7 Часови 24 мин.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Բ խումբ-18:00 7 Часови 50 мин.
8Rating tournament Hrazdan may 2018 7 Часови 53 мин.
91-2 Razryad Hrazdan 8 Часови
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Նոր Նորք 8 Часови 10 мин.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Նոր Նորք 8 Часови 11 мин.
12Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 8 Часови 23 мин.
13Մրցաշար 3-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 9 Часови 19 мин.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Շ.Տ. 9 Часови 20 мин.
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Ա խումբ-16:00 9 Часови 24 мин.
16Որակավորման մրցաշար 2007 և մեծ երկրորդ կարգի համար 9 Часови 52 мин.
17Որակավորման մրցաշար 2007և մեծ երրորդ կարգի համար 9 Часови 59 мин.
18Yerevan Men's CH. 11 Часови 27 мин.
19Որակավորման մրցաշար 2006 և մեծ երրորդ կարգի համար 11 Часови 27 мин.
2011th Annual K. Asrian Memorial 12 Часови 13 мин.
21Որակավորման մրցաշար 2008,2009 Չորրորդ կարգի համար 12 Часови 14 мин.
22Որակավորման մրցաշար 2008 և փոքր Երկրորդ կարգի համար 12 Часови 47 мин.
23Որակավորման մրցաշար,2010թ.թ., IVկարգի համար 13 Часови 45 мин.
24Yerevan Men's 1/2 2 Денови 5 Часови
25Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2 Денови 7 Часови
264-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 2 Денови 12 Часови
272-րդ կարգի մրցաշար. / Դավթաշենի շախմատի դպրոց / 2 Денови 12 Часови
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 16:30 3 Денови 7 Часови
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15:00 3 Денови 7 Часови
30Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար 3 Денови 8 Часови
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 Денови 3 Часови
32Բլից մրցաշար՝ մայիսյան եռատոնին նվիրված Նուբարաշեն 6 Денови 14 Часови
33 Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ մրցաշար Բ խումբ 7 Денови 9 Часови
34Գեղարքունիքի մարզային մրցումներ 12.05.2018 8 Денови 14 Часови
35ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Բ խումբ / 16:30 9 Денови 9 Часови
36ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ա խումբ / 15:00 9 Денови 10 Часови
37 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 9 Денови 13 Часови
38Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ 10 Денови 7 Часови
39Verin Ptghnii mijnakarg dprots, Mayisyan mrtsashar-2018 10 Денови 10 Часови
40HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR 12 BARCR AGHCHIKNER 11 Денови 9 Часови
41HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 10 TAREKAN AGHCHIKNER 11 Денови 9 Часови
42HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSAMRCASHAR 12 BARCR TXANER 11 Денови 9 Часови
43HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 12 TAREKAN TXANER 11 Денови 9 Часови
44HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 10 TAREKAN TXANER 11 Денови 10 Часови
45Հաղթանակի օրվան նվիրված վետերանների արագ շախմատ 11 Денови 13 Часови
469 May/ Rapid Ch.H. 11 Денови 16 Часови
47Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 12 Денови 10 Часови
48Հաղթանակի օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ 12 Денови 11 Часови
49Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շուշիի ազատագրման օրվան 14 Денови 9 Часови
50ՀՀ դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադա Եզրափակիչ 14 Денови 12 Часови