Sélection de la Fédération    ECU Logo

Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournoisDernière mise à jour
1Open Kadaň 2018 1 Heures 41 Min.
2Jeseník Open A 4 Heures 14 Min.
3Jeseník Open B 4 Heures 14 Min.
4FIDE OPEN Stare Mesto 2018 4 Heures 53 Min.
5FIDE OPEN Stare Mesto 2018 B 5 Heures 46 Min.
6Potvrzovací turnaj - Šachový tábor KHŠS 2018 6 Heures 29 Min.
7Veletržní turnaj 2018 A 9 Heures 55 Min.
8Olomouc Chess Summer 2018 - Open Olomouc turnaj C 11 Heures 7 Min.
9Olomouc Chess Summer 2018 - Open seniorů turnaj D 11 Heures 28 Min.
10Olomouc Chess Summer 2018 - A - Proclient Cup turnaj GM 11 Heures 59 Min.
11Olomouc Chess Summer 2018 - B1 - Prima Pack Cup turnaj IM 12 Heures 43 Min.
12Olomouc Chess Summer 2018 - B2 - Optimtop Cup turnaj IM 12 Heures 44 Min.
13Svatováclavský rapid 16 Heures 59 Min.
14Mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2018 17. ročník 1 Jours 11 Heures
15Oddílový přebor 2018 v praktickém šachu 1 Jours 19 Heures
16OPEN Dolní Benešov 2018-MKO mládež 22. 09. 2018 6. ročník rapid turnaje mládeže při Memoriálu 2 Jours 3 Heures
1732. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 12. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2018-2019 2 Jours 3 Heures
18Mozolov 2018 A 2 Jours 5 Heures
19Mozolov 2018 B 2 Jours 5 Heures
20Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2018 2 Jours 9 Heures
21Olomouc Chess Summer 2018 - rapid turnaj E 2 Jours 10 Heures
22Turnovský Granát 2018 (rapid) - součást 12. ročníku seriálu GP 2018/19 2 Jours 13 Heures
23Fejfarův memoriál 2018 2 Jours 15 Heures
24Valasska Bystrice Open 2 Jours 16 Heures
25Prázdninový přebor klubu v bleskovém šachu 3 Jours 7 Heures
26European Union Youth Championship 2018 - U12 3 Jours 12 Heures
27European Union Youth Championship 2018 - U14 3 Jours 12 Heures
28European Union Youth Championship 2018 - U8 3 Jours 12 Heures
29European Union Youth Championship 2018 - U10 3 Jours 12 Heures
30Olomouc Chess Summer 2018 - blitz turnaj F 4 Jours 9 Heures
31Přebor oddílu TJ ČZ Strakonice 2018 5 Jours 5 Heures
32Regionální přebor UH 2018/2019 5 Jours 8 Heures
33Regionální soutěž UH 2018/2019 5 Jours 8 Heures
34Zlínská krajská soutěž 2018/2019 5 Jours 8 Heures
35Zlínský krajský přebor 2018/2019 5 Jours 8 Heures
36Srbicky rapid 3. rocnik turnaje v rapid sachu 5 Jours 10 Heures
37Jiráskův memoriál - 30.ročník 6 Jours 2 Heures
38European Union Youth Championship 2018 - Blitz 6 Jours 10 Heures
392. liga E 2018/2019 6 Jours 11 Heures
40Eden 2 7 Jours 4 Heures
41Vyšehradsko-Čenkovický hendikep 7 Jours 6 Heures
42Open Letní Praha 2018 - B 5. ročník mezinárodního šachového festivalu 7 Jours 9 Heures
43Palučinský pohár 2018 - turnaj D4b 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
44Palučinský pohár 2018 - turnaj D3b 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
45Palučinský pohár 2018 - turnaj D2b 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
46Palučinský pohár 2018 - turnaj D1b 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
47Palučinský pohár 2018 - turnaj B 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
48O Palučinský pohár 2018 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
49Palučinský pohár 2018 - turnaj C 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 10 Heures
50Palučinský pohár 2018 - turnaj C 38. letní Palučinská šachová škola 7 Jours 11 Heures