Sélection de la Fédération    ECU Logo

Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournoisDernière mise à jour
1Turnaj všech generací - Růžena Suchá–Dobiášová*110 Přihlášky 4 Heures 58 Min.
21. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let 5 Heures 19 Min.
3Libcice rapid 30 min. 5 Heures 24 Min.
41. kvalifikační turnaj PDŠS do 16 let 5 Heures 24 Min.
5FIT FUN OPEN 6 Heures 18 Min.
6Mistrovství Čech HD8 6 Heures 25 Min.
7Extraliga 2017/2018 6 Heures 39 Min.
87. klubový páteční turnaj 17.11.2017 6 Heures 46 Min.
9Přebor města Zdice 2017 - starší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 6 Heures 58 Min.
10Přebor města Zdice 2017 - mladší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 6 Heures 59 Min.
11Finále MČR juniorek 2017 - kat. D18+D20 7 Heures 24 Min.
12Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 7 Heures 24 Min.
13Open Brno 2017 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 7 Heures 38 Min.
14Školní přebor v šachu 8 Heures 16 Min.
15MĚŠŤANSKÁ BESEDA OPEN 2017 20. ročník turnaje v rychlém šachu Pilsner Urquell 8 Heures 51 Min.
16Mistrovství Čech mládeže 2017 - HD10 9 Heures 22 Min.
17Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, 14. ročník 9 Heures 32 Min.
18Open Zapovězených tváří 2017 10 Heures 55 Min.
19Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U14 Ostrava 17.11.2017 11 Heures 58 Min.
20Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U12 Ostrava 17.11.2017 12 Heures 11 Min.
21Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U10 Ostrava 17.11.2017 12 Heures 12 Min.
22Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U18 Ostrava 17.11.2017 12 Heures 16 Min.
23Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U08 Ostrava 17.11.2017 12 Heures 23 Min.
24Chomutovský král Podzimní 5. ročník 13 Heures 1 Min.
25Memoriál Fr. Černíka, 25. ročník; krajský přebor v bleskovém šachu, České Budějovice 13 Heures 49 Min.
26Open Brno 2017 - rapid 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 13 Heures 59 Min.
27O Losinského Kapra 2017 16 Heures 29 Min.
28SK OAZA Praha 2017 podzim 16 Heures 59 Min.
29Městský přebor 2017/2018 17 Heures 27 Min.
30Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina I 1 Jours 5 Heures
31Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina II 1 Jours 5 Heures
32Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina IV 1 Jours 5 Heures
33Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina III 1 Jours 5 Heures
34Oddílový přebor Orel Opava 1 Jours 5 Heures
35Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 1 Jours 5 Heures
36Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 1 Jours 5 Heures
37Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 1 Jours 6 Heures
38Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 1 Jours 7 Heures
39Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Jours 7 Heures
40Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 1 Jours 8 Heures
41O putovní pohár SVČ (Listopad 2017) 1 Jours 9 Heures
42Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, Mládež, 14. ročník 1 Jours 12 Heures
43Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Jours 16 Heures
44Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 1 Jours 17 Heures
45BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj B 2 Jours 4 Heures
46BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj A 2 Jours 4 Heures
475. ročník Vánočního RAPID turnaje 2 Jours 5 Heures
48Bleskový Turnaj Kovářská 2 Jours 5 Heures
49Přebor ZŠ Dobrovského 630 Lanškroun 2 Jours 5 Heures
50Predvanocni_Kurim_2017 2 Jours 6 Heures
Advertisement