Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Portugal (por)

Flag por
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1I Torneio Musas - Chess and Hats 1 Ώρες 31 λ.
26º torneio 3º F Vila Chã 2017-2018 3 Ώρες 6 λ.
34º torneio 2º F Vila Chã 2017-2018 3 Ώρες 7 λ.
4Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Final Four 7 Ώρες 40 λ.
5TORNEIO TEMATICO CORUCHEUS GAMBITO REI ----DIA26/05/2018 7 Ώρες 40 λ.
6GXA Open da Primavera em semi-rápidas 2018 9 Ώρες 32 λ.
7IV Torneio Jovem de Xadrez de Pombal - 26 de maio 10 Ώρες 6 λ.
8CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie F 11 Ώρες 5 λ.
9XEQUE-MATEmática5 2018 13 Ώρες 57 λ.
10V Torneio Xadrez Semi Rápidas GC Odivelas da Semana Desporto CM Odivelas 2018 19 Ώρες 42 λ.
11Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo A 22 Ώρες 46 λ.
12Campeonato por Equipas do Distrito de Coimbra 2018 23 Ώρες 31 λ.
13Campeonato Distrital por Equipas da AX Porto 2017/2018 1 Ημέρες
14Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Final Four 1 Ημέρες
15CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie B 1 Ημέρες
16CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie A 1 Ημέρες 1 Ώρες
17CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie B 1 Ημέρες 2 Ώρες
18CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie A 1 Ημέρες 2 Ώρες
19CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie C 1 Ημέρες 2 Ώρες
20CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie D 1 Ημέρες 2 Ώρες
21CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie E 1 Ημέρες 2 Ώρες
22CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie C 1 Ημέρες 2 Ώρες
235º Torneio Jovem "Galerias Alto da Barra" (20/05 - 10.00h) 1 Ημέρες 8 Ώρες
24Taça AXP 2017/2018 1 Ημέρες 9 Ώρες
25Distrital de Braga 1 Ημέρες 10 Ώρες
26Distrital de Braga 1 Ημέρες 10 Ώρες
27Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo A 1 Ημέρες 10 Ώρες
28Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo B 1 Ημέρες 10 Ώρες
293º Encontro Distrital de Xadrez de Montemor-O-Velho-Infatis A/B-Coimbra 1 Ημέρες 10 Ώρες
30Torneio de Xadrez dos Jogos Desportivos de Braga - Carlos Amarante 26 Maio 1 Ημέρες 19 Ώρες
317º Torneio de Xadrez Galerias Alto da Barra - Oeiras - FEDERADOS (31/05-15.00h) 1 Ημέρες 19 Ώρες
327º Torneio de Xadrez Galerias Alto da Barra - Oeiras - POPULAR (31/05-15.00h) 1 Ημέρες 19 Ώρες
33II Torneio de Xadrez do Agrupamento de Escolas de Aveiro 2 Ημέρες 3 Ώρες
34OLISIPIADAS 2018 JUNTA FREGUESIA LUMIAR 2 Ημέρες 4 Ώρες
35Campeonato Nacional Xadrez - Desporto Escolar - Equipas Viseu 2018 - 19 e 20 maio 2018 2 Ημέρες 7 Ώρες
36Campeonato Nacional Individual de Xadrez - Juvenis - Desporto Escolar 2018 18 e 19 maio 2018 - Viseu - Agrupamento Escolas Viso 2 Ημέρες 7 Ώρες
37Algarve - I Torneio Aberto Escolar "Dia do Patrono" Afonso III 2 Ημέρες 19 Ώρες
38II Memorial Filipe Simões 2018 2 Ημέρες 20 Ώρες
39XIII Torneio Xadrez Coutada (Ílhavo) - Sub12 anos - 16 de junho 3 Ημέρες 6 Ώρες
40Campeonato Distrital de Equipas da AX Lisboa 2017-2018 3 Ημέρες 6 Ώρες
415º Torneio 4 º B Fidalguinhos 3 Ημέρες 6 Ώρες
42GXA Open da Primavera 2018 3 Ημέρες 10 Ώρες
43III Torneio Xadrez da Mealhada - 9 de junho 3 Ημέρες 11 Ώρες
44VII Tor. Municipal Jovem de Xadrez de Estarreja - Sub12 anos - 23 de junho 3 Ημέρες 11 Ώρες
4559º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 3 Ημέρες 17 Ώρες
465º torneio 4ºA escola barreiro 6 4 Ημέρες 1 Ώρες
4758º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 4 Ημέρες 1 Ώρες
486º Torneio 3º B Fidalguinhos 2016-2017 4 Ημέρες 1 Ώρες
495º torneio 1ºF escola vila chã 4 Ημέρες 1 Ώρες
50XI Torneio de Xadrez da Festas do Pinhal Novo 4 Ημέρες 11 Ώρες