Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Portugal (por)

Flag por
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1I Taça Litoral de Xadrez - Open Internacional de Xadrez S. Martinho do Porto 15 a 21 Setembro 2018 1 Λεπτά
2XVIII Profigaia Open / XI Torneio Cidade de Gaia 2 Ώρες 50 λ.
3III Torneio Aberto de Santo António dos Olivais (Coimbra, 24/Jun) 3 Ώρες 22 λ.
4VII Tor. Municipal Jovem de Xadrez de Estarreja - Sub12 anos - 23 de junho 4 Ώρες 38 λ.
5XEQUE-MATEmática5 2018 5 Ώρες 27 λ.
6VI Torneio Internacional Cidade de Famalicão 6 Ώρες 53 λ.
7Campeonato Distrital Individual Absoluto da AXL 2017/2018 14 Ώρες 35 λ.
8Open de Xadrez do Montijo - Festas de S. Pedro 2018 30 de Junho, 15h - Quinta do Saldanha - Sala Multiusos da Universidade Senior 15 Ώρες 7 λ.
9ADCF - III Circuito Santos Populares 2018 Torneio São João 15 Ώρες 25 λ.
10IX Open Internacional Marquês Pombal 16 Ώρες 31 λ.
11IX Torneio Jovem Marquês de Pombal - Sub08 a Sub14 16 Ώρες 31 λ.
12Guimarães Chess Open - 2018 (04 a 07 de Outubro) 18 Ώρες 8 λ.
13TORNEIO JUNTA FREGUESIA DE ARROIOS 1 Ημέρες 2 Ώρες
14Campeonato de Lisboa de Rápidas Equipas 2018 - (30/06 - 10.30h) 1 Ημέρες 3 Ώρες
15Campeonato de Lisboa de Rápidas Individual 2018 - (30/06 - 15.00h) 1 Ημέρες 3 Ώρες
16Campeonato Nacional de Jovens Semi-Rápidas 2017/2018 - Equipas Sub20 1 Ημέρες 5 Ώρες
17Campeonato Nacional de Rápidas Equipas - 2017/2018 1 Ημέρες 21 Ώρες
18Campeonato Nacional Individual Rapidas_2017_2018 1 Ημέρες 21 Ώρες
19Campeonato Nacional de Jovens Semi-Rápidas 2017/2018 - Equipas Sub12 1 Ημέρες 23 Ώρες
20I Torneio de Xadrez Colégio Casa Mãe 2 Ημέρες 1 Ώρες
216º Torneio Jovem "Galerias Alto da Barra" (17/06 - 10.00h) 2 Ημέρες 13 Ώρες
22I TORNEIO INTERNO EB ALTO RODES -FARO 18 Junho 2018 - EB do Alto Rodes - Faro 2 Ημέρες 20 Ώρες
23Algarve - Campeonato Interno Esc. D. Afonso III - Faro 3 Ημέρες 2 Ώρες
24CD Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 - U10 3 Ημέρες 4 Ώρες
25Campeonato Distrital de Rápidas por Equipas do Porto 2017/2018 3 Ημέρες 14 Ώρες
26Torneio da Juventude 2018 3 Ημέρες 16 Ώρες
27OPEN INTERNACIONAL DE XADREZ SOLIDARIEDADE COM AS VITIMAS DE PAMPILHOSA DA SERRA 3 Ημέρες 16 Ώρες
28II Torneio de Xadrez de São João 2018 3 Ημέρες 17 Ώρες
29Parque Catarina Eufémia- 17Junho 20 º Circuito Barreiro 3 Ημέρες 20 Ώρες
30Campeonato Distrital de Rápidas do Porto 2017/2018 3 Ημέρες 21 Ώρες
31VI Torneio Escolinhas Corvos do Lis 2018 - Sub10 3 Ημέρες 21 Ώρες
32VI Torneio Escolinhas Corvos do Lis 2018 - Sub08 3 Ημέρες 21 Ώρες
3315º OPEN da ARRENTELA 2018 4 Ημέρες
34III TORNEIO DE XADREZ JOVEM AXAL - OLÁ AO VERÃO! 17 Junho 2018 - Museu Municipal de Faro 4 Ημέρες
35Jogos desportivos Maia III 4 Ημέρες 3 Ώρες
36CD Equipas Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 4 Ημέρες 3 Ώρες
37CD Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 - U12 4 Ημέρες 3 Ώρες
38Amanha Criança / João Felix 4 Ημέρες 3 Ώρες
39Jogos desportivos Maia 4 4 Ημέρες 3 Ώρες
40XXIX Taça de Lisboa AXL 2017-2018 4 Ημέρες 15 Ώρες
41CD Rápidas Individual - AXSetubal 2017/2018 4 Ημέρες 15 Ώρες
42CD Rápidas Equipas - AXSetubal 2017/2018 4 Ημέρες 15 Ώρες
43OPEN VICENTIX 2018 de Xadrez em Semi Rápidas 4 Ημέρες 17 Ώρες
44Liga Barcelos - Torneio Estádio Cidade de Barcelos 4 Ημέρες 17 Ώρες
45CD Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 - U16+U18 4 Ημέρες 19 Ώρες
46CD Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 - U14 4 Ημέρες 19 Ώρες
47CD Jovens Semi-Rápidas Coimbra 2018 - U08 4 Ημέρες 19 Ώρες
48V Torneio da União das Freguesias da Cidade de Guimarães - 2018 4 Ημέρες 19 Ώρες
49O Amanha da Criança / Rogerio Maia 4 Ημέρες 19 Ώρες
50XXXIII TORNEIO INTERBANCÁRIO DE XADREZ - Final Norte 4 Ημέρες 20 Ώρες