Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Paraguay (par)

Flag par
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Segundo Torneo Abierto de Ajedrez Rapido Del Club Peon Avanza 4 Ημέρες 8 Ώρες
2XV Torneo Shopping Fuente Salemma 4 Ημέρες 16 Ώρες
3Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 06 5 Ημέρες 2 Ώρες
4IV IRT Clasificatorio 2018 - Copa Paz Del Chaco 8 Ημέρες 16 Ώρες
5Torneo del Club "Peon Avanza" Ajedrez Rapido 16 Ημέρες 12 Ώρες
6I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 24 Ημέρες 8 Ώρες
7Cuarto Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 25 Ημέρες 10 Ώρες
8XIV Torneo Shopping Fuente Salemma 25 Ημέρες 15 Ώρες
9XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 26 Ημέρες 15 Ώρες
10XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 26 Ημέρες 16 Ώρες
11Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 31 Ημέρες 15 Ώρες
12Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 35 Ημέρες 15 Ώρες
13III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 37 Ημέρες 11 Ώρες
14Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 46 Ημέρες 10 Ώρες
15Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 46 Ημέρες 13 Ώρες
16Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 46 Ημέρες 13 Ώρες
17II IRT Clasificatorio 2018 49 Ημέρες 4 Ώρες
18Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 60 Ημέρες 9 Ώρες
19XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 60 Ημέρες 15 Ώρες
20Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 61 Ημέρες 3 Ώρες
21Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 66 Ημέρες 12 Ώρες
22Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 66 Ημέρες 12 Ώρες
23Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 67 Ημέρες 10 Ώρες
24Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 67 Ημέρες 10 Ώρες
25Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 67 Ημέρες 10 Ώρες
26Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 67 Ημέρες 11 Ώρες
27Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 67 Ημέρες 11 Ώρες
28Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 73 Ημέρες 12 Ώρες
29Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 73 Ημέρες 12 Ώρες
30Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 73 Ημέρες 13 Ώρες
31Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 81 Ημέρες 9 Ώρες
32I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 81 Ημέρες 15 Ώρες
33Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 88 Ημέρες 11 Ώρες
34Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 88 Ημέρες 19 Ώρες
35IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 94 Ημέρες 8 Ώρες
36Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 94 Ημέρες 14 Ώρες
37Torneo Interno Club Centenario 95 Ημέρες 11 Ώρες
38 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 101 Ημέρες 9 Ώρες
39XII Torneo Shopping Fuente Salemma 102 Ημέρες 18 Ώρες
40Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 105 Ημέρες 18 Ώρες
41Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 108 Ημέρες 7 Ώρες
42Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 108 Ημέρες 7 Ώρες
43IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 108 Ημέρες 7 Ώρες
44Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 114 Ημέρες 7 Ώρες
45Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 114 Ημέρες 8 Ώρες
46Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 114 Ημέρες 10 Ώρες
47Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 116 Ημέρες 9 Ώρες
48Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 116 Ημέρες 11 Ώρες
49I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 122 Ημέρες 10 Ώρες
50Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 123 Ημέρες 11 Ώρες