Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kenya (ken)

Flag ken
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Kenya National Premier Chess League 2018 2 Ώρες 18 λ.
2Quickfire 3 Open Section. 8 Ώρες 41 λ.
3Quickfire 3 Junior Section 10 Ώρες 25 λ.
4KUSA INDOOR GAMES (CHESS) 12 Ώρες 56 λ.
5KUSA INDOOR GAMES (CHESS) Ladies 13 Ώρες 50 λ.
6Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 18 15 Ώρες 10 λ.
7Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 12 15 Ώρες 17 λ.
8Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 10 15 Ώρες 31 λ.
9Logos Christian School Junior Chess Tournament Parents Section 15 Ώρες 50 λ.
10Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 8 15 Ώρες 56 λ.
11Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U08, U10, U12 8 Ημέρες 9 Ώρες
12Makini Open Youth Chess Championship U12 8 Ημέρες 9 Ώρες
13Makini Open Youth Chess Championship U10 8 Ημέρες 10 Ώρες
14Makini Open Youth Chess Championship U8 8 Ημέρες 10 Ώρες
15Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U14, U16, U18 8 Ημέρες 10 Ώρες
16Makini Open Youth Chess Championship U14 8 Ημέρες 10 Ώρες
17Makini Open Youth Chess Championship U16 8 Ημέρες 10 Ώρες
18Makini Open Youth Chess Championship U18 8 Ημέρες 10 Ώρες
19Machakos Open Chess Championship 2018 - Open Section 14 Ημέρες 7 Ώρες
20Machakos Open Chess Championship 2018 - Ladies Section 14 Ημέρες 8 Ώρες
21Machakos Open Chess Championship 2018 - Junior Section 15 Ημέρες 9 Ώρες
22Mombasa Chess Academy Internal Tournament U10 18 Ημέρες 7 Ώρες
23Mombasa Chess Academy Internal Tournament 18 Ημέρες 7 Ώρες
24The University of Nairobi 2018 Chess League 22 Ημέρες 2 Ώρες
25Braeburn Chess Tournament U13 22 Ημέρες 13 Ώρες
26Braeburn Chess Tournament U11 22 Ημέρες 13 Ώρες
27Braeburn Chess Tournament U9 22 Ημέρες 13 Ώρες
28Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 1 23 Ημέρες 12 Ώρες
29Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 2 23 Ημέρες 13 Ώρες
30EPITOME JUNIOR U21 CHESS CHAMPIONSHIP 2018 (FIDE RATED) 23 Ημέρες 15 Ώρες
31VM Game Night 29 Ημέρες 6 Ώρες
32Elgon Cup Open Fide Rated Rapids Tournament 32 Ημέρες 5 Ώρες
33Elgon Cup Junior Tournament U18 36 Ημέρες 7 Ώρες
34Elgon Cup Junior Tournament U12 36 Ημέρες 8 Ώρες
35Elgon Cup Junior Tournament U8 36 Ημέρες 9 Ώρες
36Elgon Cup Junior Tournament U10 36 Ημέρες 9 Ώρες
37Black Knights Mini-Tournament 37 Ημέρες 5 Ώρες
38KCB Kenya Open Chess Championship-Prestige Section 48 Ημέρες 12 Ώρες
39KCB Kenya Open Chess Championship-Ladies Section 48 Ημέρες 12 Ώρες
40KCB Kenya Open Chess Championship-Challengers Section 48 Ημέρες 12 Ώρες
41KCB Kenya Open Chess Championship-Under 16 49 Ημέρες 8 Ώρες
42KCB Kenya Open Chess Championship-Under 12 49 Ημέρες 8 Ώρες
43KCB Kenya Open Chess Championship-Under 10 49 Ημέρες 8 Ώρες
4426th OSHWAL GAMES 50 Ημέρες 12 Ώρες
45KCB Kenya Open Chess Championship-Junior Section 53 Ημέρες 3 Ώρες
46Quickfire Blitz Tournament 2 56 Ημέρες 3 Ώρες
47Kenya National Youth Chess Championships - Under 10 Girls 57 Ημέρες 15 Ώρες
48Kenya National Youth Chess Championships - Under 18 Girls 60 Ημέρες 11 Ώρες
492017 Kenya National Chess League (FIDE rated) 61 Ημέρες 16 Ώρες
50Kenya National Youth Chess Championships - Under 14 Boys 63 Ημέρες 11 Ώρες