Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kenya (ken)

Flag ken
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Kenya National Premier Chess League 2018 1 Ημέρες 5 Ώρες
2Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 8 2 Ημέρες 3 Ώρες
3Quickfire 3 Open Section. 3 Ημέρες 20 Ώρες
4Quickfire 3 Junior Section 3 Ημέρες 22 Ώρες
5KUSA INDOOR GAMES (CHESS) 4 Ημέρες
6KUSA INDOOR GAMES (CHESS) Ladies 4 Ημέρες 1 Ώρες
7Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 18 4 Ημέρες 2 Ώρες
8Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 12 4 Ημέρες 2 Ώρες
9Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 10 4 Ημέρες 3 Ώρες
10Logos Christian School Junior Chess Tournament Parents Section 4 Ημέρες 3 Ώρες
11Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U08, U10, U12 11 Ημέρες 21 Ώρες
12Makini Open Youth Chess Championship U12 11 Ημέρες 21 Ώρες
13Makini Open Youth Chess Championship U10 11 Ημέρες 21 Ώρες
14Makini Open Youth Chess Championship U8 11 Ημέρες 21 Ώρες
15Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U14, U16, U18 11 Ημέρες 21 Ώρες
16Makini Open Youth Chess Championship U14 11 Ημέρες 22 Ώρες
17Makini Open Youth Chess Championship U16 11 Ημέρες 22 Ώρες
18Makini Open Youth Chess Championship U18 11 Ημέρες 22 Ώρες
19Machakos Open Chess Championship 2018 - Open Section 17 Ημέρες 19 Ώρες
20Machakos Open Chess Championship 2018 - Ladies Section 17 Ημέρες 19 Ώρες
21Machakos Open Chess Championship 2018 - Junior Section 18 Ημέρες 21 Ώρες
22Mombasa Chess Academy Internal Tournament U10 21 Ημέρες 18 Ώρες
23Mombasa Chess Academy Internal Tournament 21 Ημέρες 18 Ώρες
24The University of Nairobi 2018 Chess League 25 Ημέρες 14 Ώρες
25Braeburn Chess Tournament U13 26 Ημέρες 1 Ώρες
26Braeburn Chess Tournament U11 26 Ημέρες 1 Ώρες
27Braeburn Chess Tournament U9 26 Ημέρες 1 Ώρες
28Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 1 27 Ημέρες
29Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 2 27 Ημέρες
30EPITOME JUNIOR U21 CHESS CHAMPIONSHIP 2018 (FIDE RATED) 27 Ημέρες 2 Ώρες
31VM Game Night 32 Ημέρες 18 Ώρες
32Elgon Cup Open Fide Rated Rapids Tournament 35 Ημέρες 17 Ώρες
33Elgon Cup Junior Tournament U18 39 Ημέρες 19 Ώρες
34Elgon Cup Junior Tournament U12 39 Ημέρες 19 Ώρες
35Elgon Cup Junior Tournament U8 39 Ημέρες 21 Ώρες
36Elgon Cup Junior Tournament U10 39 Ημέρες 21 Ώρες
37Black Knights Mini-Tournament 40 Ημέρες 16 Ώρες
38KCB Kenya Open Chess Championship-Prestige Section 52 Ημέρες
39KCB Kenya Open Chess Championship-Ladies Section 52 Ημέρες
40KCB Kenya Open Chess Championship-Challengers Section 52 Ημέρες
41KCB Kenya Open Chess Championship-Under 16 52 Ημέρες 20 Ώρες
42KCB Kenya Open Chess Championship-Under 12 52 Ημέρες 20 Ώρες
43KCB Kenya Open Chess Championship-Under 10 52 Ημέρες 20 Ώρες
4426th OSHWAL GAMES 53 Ημέρες 23 Ώρες
45Quickfire Blitz Tournament 2 59 Ημέρες 15 Ώρες
46Kenya National Youth Chess Championships - Under 10 Girls 61 Ημέρες 3 Ώρες
47Kenya National Youth Chess Championships - Under 18 Girls 63 Ημέρες 23 Ώρες
482017 Kenya National Chess League (FIDE rated) 65 Ημέρες 3 Ώρες
49Kenya National Youth Chess Championships - Under 14 Boys 66 Ημέρες 23 Ώρες
50Kenya National Youth Chess Championships - Under 14 Girls 66 Ημέρες 23 Ώρες