Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (geo)

Flag geo
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
113th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 10 Ώρες 55 λ.
2GEO B-12 Ch 2018 11 Ώρες 36 λ.
3GEO B-16 Ch 2018 12 Ώρες 10 λ.
4GEO G-16 Ch 2018 12 Ώρες 12 λ.
5GEO G-12 Ch 2018 12 Ώρες 16 λ.
6GEO B-8 Ch 2018 12 Ώρες 30 λ.
7GEO G-8 Ch 2018 12 Ώρες 49 λ.
84th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 12 Ώρες 58 λ.
913th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 16 Ώρες 1 λ.
10GEO Grand Prix (Blitz-3) 2018 3 Ημέρες 13 Ώρες
1111 წლამდე ასაკის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 3 Ημέρες 18 Ώρες
12GEO Grand Prix (Rapid-3) 2018 4 Ημέρες 12 Ώρες
13თეგეტა მოტორსის ჩემპიონატი 4 Ημέρες 15 Ώρες
14ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" ღია ტურნირი 4 Ημέρες 15 Ώρες
15ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" 7 წლის ჭაბუკთა შორის 4 Ημέρες 17 Ώρες
16ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2018" 7 წლის გოგონათა შორის 4 Ημέρες 17 Ώρες
1711 წლამდე ასაკის გლდანის ჩემპიონატი (გოგონები) 4 Ημέρες 20 Ώρες
18GEO Women Grand Prix (Blitz-1) 2018 6 Ημέρες 14 Ώρες
19GEO Women Grand Prix (Rapid-1) 2018 7 Ημέρες 13 Ώρες
20GEO G-18 Ch 2018 10 Ημέρες 16 Ώρες
21GEO B-14 Ch 2018 10 Ημέρες 16 Ώρες
22GEO G-14 Ch 2018 10 Ημέρες 16 Ώρες
23GEO B-10 Ch 2018 10 Ημέρες 16 Ώρες
24GEO G-10 Ch 2018 10 Ημέρες 16 Ώρες
25GEO B-18 Ch 2018 10 Ημέρες 17 Ώρες
269 წლამდე ასაკის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 10 Ημέρες 18 Ώρες
279 წლამდე ასაკის გოგონათა შორის გლდანის სასკოლო ჩემპიონატი 10 Ημέρες 20 Ώρες
28Journalists First Move For The Chess Olympiad Media Chess Tournament "Batumi-2018" - საჭადრაკო მედიატურნირი "ბათუმი-2018" 11 Ημέρες 12 Ώρες
29Kvemo Kartli Championship-U12 (2018) 15 Ημέρες 16 Ώρες
30Kvemo Kartli Championship-U16 (2018) 15 Ημέρες 16 Ώρες
317 წლამდე ასაკის გლდანის ჩემპიონატი 17 Ημέρες 18 Ώρες
327 წლამდე გლანის ჩემპიონატი (გოგოები) 17 Ημέρες 18 Ώρες
333-4 თანრიგი 17 Ημέρες 19 Ώρες
34Geo U7 Ch Boys 19 Ημέρες 14 Ώρες
35Geo U7 Ch Girls 19 Ημέρες 16 Ώρες
36Kvemo Kartli Championship-U08 (2018) Girls 22 Ημέρες 14 Ώρες
37Kvemo Kartli Championship-U08 (2018) 22 Ημέρες 14 Ώρες
38Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-20) 2018 23 Ημέρες 19 Ώρες
393 თანრიგი წრიული 24 Ημέρες 18 Ώρες
404 თანრიგი (28-29 აპრილი) 24 Ημέρες 20 Ώρες
415 თანრიგი (28-29 აპრილი) 24 Ημέρες 20 Ώρες
42Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-9) 2018 25 Ημέρες 14 Ώρες
43Nodar Gelovani Memorial (Rapid U-7) 2018 25 Ημέρες 19 Ώρες
441-2 თანრიგი წრიული 25 Ημέρες 19 Ώρες
45Al.Bokuchava B-16 Cup 2018 28 Ημέρες 17 Ώρες
46Al.Bokuchava G-16 Cup 2018 28 Ημέρες 17 Ώρες
47Kvemo Kartli Championship-U14 (2018) 29 Ημέρες 14 Ώρες
48Kvemo Kartli Championship-U18 (2018) 29 Ημέρες 14 Ώρες
49Imereti Open-2018 31 Ημέρες 13 Ώρες
50იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 31 Ημέρες 14 Ώρες