Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (geo)

Flag geo
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 7 Ώρες 15 λ.
2Kutaisi Open-2018 8 Ώρες 15 λ.
3იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 8 Ώρες 17 λ.
4იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 8 Ώρες 17 λ.
5იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 8 Ώρες 18 λ.
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 8 Ώρες 19 λ.
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 8 Ώρες 21 λ.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 8 Ώρες 22 λ.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 8 Ώρες 25 λ.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 8 Ώρες 26 λ.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 8 Ώρες 29 λ.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 8 Ώρες 31 λ.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 8 Ώρες 33 λ.
141st Georgian Corporate Chess Championship 9 Ώρες 8 λ.
15Vakhtang Karseladze Memorial U10 11 Ώρες 35 λ.
16Vakhtang Karseladze Memorial U14 12 Ώρες 9 λ.
17Vakhtang Karseladze Memorial U12 14 Ώρες 24 λ.
18Vakhtang Karseladze Memorial U8 14 Ώρες 31 λ.
19 Zugdidi U-20 Ch 2018 15 Ώρες 37 λ.
20ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 15 Ώρες 39 λ.
21ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Ώρες 40 λ.
22ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 15 Ώρες 41 λ.
23ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Ώρες 42 λ.
2413th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 23 Ώρες 45 λ.
2513th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 1 Ημέρες 4 Ώρες
264th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 3 Ημέρες 12 Ώρες
27GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 4 Ημέρες 10 Ώρες
285 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 4 Ημέρες 16 Ώρες
291 თანრიგი 4 Ημέρες 16 Ώρες
304 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 4 Ημέρες 16 Ώρες
313 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 4 Ημέρες 16 Ώρες
32GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2018 5 Ημέρες 9 Ώρες
33საოჯახო ტუნირირ - 2 6 Ημέρες 10 Ώρες
341 თანრიგი, ოსტატობის კანდიდატობა 6 Ημέρες 14 Ώρες
352-3 თანრიგი 6 Ημέρες 14 Ώρες
364 თანრიგი 6 Ημέρες 15 Ώρες
375 თანრიგი 6 Ημέρες 15 Ώρες
38Intskirveli Memorial U9 Boys 7 Ημέρες 9 Ώρες
39Intskirveli Memorial U9 Girls 7 Ημέρες 9 Ώρες
40Intskirveli Memorial U7 Girls 7 Ημέρες 10 Ώρες
41Intskirveli Memorial U7 Boys 7 Ημέρες 10 Ώρες
42GEO G-12 Ch 2018 8 Ημέρες 11 Ώρες
431 თანრიგი + ო/კ 12 Ημέρες 9 Ώρες
44Tb Ch U11 Open 12 Ημέρες 10 Ώρες
45Tb Ch U13 Open 12 Ημέρες 10 Ώρες
46Tb Ch U9 Boys 12 Ημέρες 10 Ώρες
47Tb Ch U9 Girls 12 Ημέρες 10 Ώρες
484 თანრიგი (9-10 ივნისი) 13 Ημέρες 14 Ώρες
495 თანრიგი (9-10 ივნისი) 13 Ημέρες 16 Ώρες
502-3 თანრიგი 13 Ημέρες 16 Ώρες