Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Dominican Republic (dom)

Flag dom
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo De La Madre Sub-2000 12 Ώρες 44 λ.
2Cerrado A Santiago 2018 17 Ώρες 35 λ.
3Torneo Cerrado Dia De La Madre 2018 17 Ώρες 53 λ.
4TORNEO AJEDREZ BONAO 2018 5 Ημέρες 21 Ώρες
5Cerrado B de Santiago 9 Ημέρες
6Eliminatoria Zonal Nordeste 2018 Masculino 12 Ημέρες 17 Ώρες
7TORNEO JUVENIL MASCULINO SAN PEDRO 2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
8Eliminatoria Zonal Nordeste 2018 Femenino 13 Ημέρες 18 Ώρες
9Primer Torneo De La Escuela De Ajedrez De La FDA 2018 Over-13 13 Ημέρες 21 Ώρες
10PrimerTorneo De La Escuela De Ajedrez De La FDA 2018 Sub-13 13 Ημέρες 22 Ώρες
11Campeonato Nacional Masculino 2018 15 Ημέρες 17 Ώρες
12TORNEO JUVENIL FEMENINO SAN PEDRO 2018 17 Ημέρες 12 Ώρες
13Invitacional Centro Espanol U16 24 Ημέρες 22 Ώρες
14Invitacional Centro Espanol 2018 U14 24 Ημέρες 22 Ώρες
15Invitacional Centro Espanol 2018 U12 24 Ημέρες 22 Ώρες
16Invitacional Centro Espanol U10 29 Ημέρες 15 Ώρες
17Circulo deportivo de las Fuerzas Armadas y la Policia Nacional 2018 ( Ajedrez ) 31 Ημέρες 16 Ώρες
18Desmpate 3-6 Torneo Nacional Femenino 2018 33 Ημέρες 18 Ώρες
19TORNEO 52 ANIVERSARIO UNPHU FEMENINO 2018 33 Ημέρες 20 Ώρες
20TORNEO 52 ANIVERSARIO UNPHU MASCULINO 2018 33 Ημέρες 20 Ώρες
21Torneo Provincial Santo Domingo 2018 36 Ημέρες 18 Ώρες
22Torneo Provincial De La Romana 2018 39 Ημέρες 15 Ώρες
23Desmpate 1-2 Torneo Nacional Femenino 2018 40 Ημέρες 12 Ώρες
24Torneo Provincial de la Altagracia 2018 45 Ημέρες 13 Ώρες
25Torneo Provincial De San Pedro De Macoris 45 Ημέρες 14 Ώρες
26Torneo Los Salados U1800 47 Ημέρες 14 Ώρες
27Torneo Provincial De Monte Plata 2018 47 Ημέρες 23 Ώρες
28Torneo Los Salados 2018 abierto 48 Ημέρες 15 Ώρες
29Torneo Provincial del Seibo 2018 48 Ημέρες 23 Ώρες
30Torneo Provincial Santo Domingo 2018 50 Ημέρες 1 Ώρες
31Torneo Provincial Espaillat 2018 53 Ημέρες 18 Ώρες
32Torneo Provincial Duarte 2018 60 Ημέρες 16 Ώρες
33Torneo Nacional Femenino 2018 64 Ημέρες
34Campeonato Absoluto de Santiago 2018 64 Ημέρες 15 Ώρες
35Torneo Nacional Juvenil Masculino 2017(nelson Practica) 69 Ημέρες 3 Ώρες
36Torneo Nacional Juvenil Masculino 2017(Nelson Practica) 69 Ημέρες 16 Ώρες
37Torneo Nacional Juvenil Masculino 2017(nelson practica3) 69 Ημέρες 16 Ώρες
38Torneo de Ajedrez Superior masculino San Cristobal 2018 69 Ημέρες 19 Ώρες
39Torneo Provincial Hato Mayor 2018 75 Ημέρες 4 Ώρες
40Torneo Provincial De Puerto Plata 79 Ημέρες 21 Ώρες
41Torneo Pre-Provincial San Pedro De Macoris 2018 89 Ημέρες 21 Ώρες
42Copa De La Independencia 89 Ημέρες 23 Ώρες
43Torneo 205 Años Natalicio Juan Pablo Duarte 96 Ημέρες 15 Ώρες
44Intramuro Cotui 109 Ημέρες 23 Ώρες
45Torneo Blitz Bonao 2018 clase A 111 Ημέρες 5 Ώρες
46Torneo Provincial San Juan De La Maguana 112 Ημέρες 21 Ώρες
47Copa Juan Pablo Duarte 124 Ημέρες 6 Ώρες
48Torneo Dia De Los Reyes Invivienda 2018 138 Ημέρες 19 Ώρες
49Torneo Provincial San Juan De La Maguana 139 Ημέρες 3 Ώρες
50Torneo Blitz Navideño Hato Mayor 2017 146 Ημέρες 19 Ώρες