Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Angola (ang)

Flag ang
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL FEMININO 2018 16 Ώρες 54 λ.
2CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DE XADREZ -HUAMBO- 2018 3 Ημέρες 9 Ώρες
3OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR 2018 9 Ημέρες 16 Ώρες
4CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL FEMININO 2018 9 Ημέρες 16 Ώρες
5CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR FEMNININO 2018 9 Ημέρες 16 Ώρες
6OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL 2018 9 Ημέρες 16 Ώρες
7Torneio Alusivo ao dia de África 22 Ημέρες 14 Ώρες
81º Torneio Individual de Xadrez ISPTEC - 2018 22 Ημέρες 16 Ώρες
9ZONAL A - LUANDA 30 Ημέρες 8 Ώρες
10CAMPEONATO NACIONAL ZONAL B - PORTO AMBOIM 2018 32 Ημέρες 16 Ώρες
11OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR 2018 36 Ημέρες 19 Ώρες
12CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO 2018 40 Ημέρες 15 Ώρες
13OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL INFANTE JUVENIL - LUANDA 2018 43 Ημέρες 19 Ώρες
14TAÇA ENSA 2018 49 Ημέρες 16 Ώρες
15TAÇA ENSA FEMININO 2018 49 Ημέρες 17 Ώρες
16CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR FEMININO 2018 50 Ημέρες 16 Ώρες
171º Campeonato de Xadrez da Universidade Óscar Ribas 2018 51 Ημέρες 9 Ώρες
18TORNEIO DA PAZ 2018 52 Ημέρες 11 Ώρες
19TAÇA EPAL 2018 52 Ημέρες 14 Ώρες
20TAÇA EPAL FEMININO 2018 52 Ημέρες 14 Ώρες
21CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE XADRES DE BENGUELA 2018 56 Ημέρες 11 Ώρες
22Campeonato Provincial Absoluto- Huila 2018 57 Ημέρες 18 Ώρες
23CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DO KUANZA SUL PORTO AMBOIM 2018 60 Ημέρες 15 Ώρες
24TORNEIO TAÇA GRUPO CABETO - SUMBE 2018 62 Ημέρες 15 Ώρες
25CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUVENIL DE BENGUELA 75 Ημέρες 19 Ώρες
26CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUNIOR DE BENGUELA 75 Ημέρες 19 Ώρες
27TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2018 100 Ημέρες 10 Ώρες
28Torneio Alusivo ao 4 de Fevereiro - Lubango - 2017 111 Ημέρες 17 Ώρες
29CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS- LUBANGO - 2017 114 Ημέρες 13 Ώρες
30Torneio Interno da Academia de Xadrez do Capalanca 2018 116 Ημέρες 9 Ώρες
31Torneio Interno da Academia de Xadrez do Golfe 2018 116 Ημέρες 10 Ώρες
32Torneio Interno Macovi 2018 117 Ημέρες 13 Ώρες
3323 de Janeiro 127 Ημέρες 14 Ώρες
34Rapidas Rene Castilhos 135 Ημέρες 14 Ώρες
35Rene Castilhos 136 Ημέρες 13 Ώρες
36CAMPEONATO PROVINCIAL DE LUANDA POR EQUIPAS 2017 152 Ημέρες 17 Ώρες
37Autistman 2017 157 Ημέρες 13 Ώρες
38Campeonato Nacional de Rapidas - Lubango - 2017 157 Ημέρες 16 Ώρες
39CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ - LUBANGO - 2017 157 Ημέρες 21 Ώρες
40CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS DO KUANZA SUL - 2017 168 Ημέρες 15 Ώρες
41TORNEIO ALUSIVO AO DIA DA INDEPENDENCIA- SUMBE 2017 181 Ημέρες 15 Ώρες
42OPEN ANGOLA LIVRE 2017 183 Ημέρες 19 Ώρες
43TORNEIO 11 DE NOVEMBRO - DIA DA INDEPENDENCIA-SUMBE-2017 195 Ημέρες 12 Ώρες
44CAMPEONATO UNIVERSITARIO 2017 218 Ημέρες 10 Ώρες
45CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS - HUILA 2017 231 Ημέρες 11 Ώρες
46TORNEIO DOMINGO XADREZISTICO 5 DE OUTUBRO 2017 238 Ημέρες 7 Ώρες
47TORNEIO DE PREPARAÇÃO AO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 238 Ημέρες 7 Ώρες
48TORNEIO 17 DE SETEMBRO ALUSIVO AO HEROI NACIONAL DR. ANTÓNIO AGOSTINHO NETO NÚCLEO DO BENFICA 245 Ημέρες 12 Ώρες
49Torneio de Rápidas em Feminino - SIAC 2017 245 Ημέρες 16 Ώρες
50Torneio de Rápidas em Masculino - SIAC 2017 245 Ημέρες 17 Ώρες