Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Angola (ang)

Flag ang
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DE XADREZ -HUAMBO- 2018 6 Ώρες 39 λ.
2OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR 2018 5 Ημέρες 15 Ώρες
3CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL FEMININO 2018 5 Ημέρες 15 Ώρες
4CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUNIOR FEMNININO 2018 5 Ημέρες 15 Ώρες
5OPEN CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL JUVENIL 2018 5 Ημέρες 15 Ώρες
6Torneio Alusivo ao dia de África 18 Ημέρες 13 Ώρες
71º Torneio Individual de Xadrez ISPTEC - 2018 18 Ημέρες 15 Ώρες
8ZONAL A - LUANDA 26 Ημέρες 7 Ώρες
9CAMPEONATO NACIONAL ZONAL B - PORTO AMBOIM 2018 28 Ημέρες 15 Ώρες
10OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR 2018 32 Ημέρες 18 Ώρες
11CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO 2018 36 Ημέρες 14 Ώρες
12OPEN CAMPEONATO PROVINCIAL INFANTE JUVENIL - LUANDA 2018 39 Ημέρες 18 Ώρες
13TAÇA ENSA 2018 45 Ημέρες 15 Ώρες
14TAÇA ENSA FEMININO 2018 45 Ημέρες 16 Ώρες
15CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR FEMININO 2018 46 Ημέρες 15 Ώρες
161º Campeonato de Xadrez da Universidade Óscar Ribas 2018 47 Ημέρες 8 Ώρες
17TORNEIO DA PAZ 2018 48 Ημέρες 10 Ώρες
18TAÇA EPAL 2018 48 Ημέρες 13 Ώρες
19TAÇA EPAL FEMININO 2018 48 Ημέρες 13 Ώρες
20CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE XADRES DE BENGUELA 2018 52 Ημέρες 10 Ώρες
21Campeonato Provincial Absoluto- Huila 2018 53 Ημέρες 17 Ώρες
22CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO DO KUANZA SUL PORTO AMBOIM 2018 56 Ημέρες 14 Ώρες
23TORNEIO TAÇA GRUPO CABETO - SUMBE 2018 58 Ημέρες 14 Ώρες
24TAÇA EPAL FEMININO 2018 59 Ημέρες 8 Ώρες
25CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUVENIL DE BENGUELA 71 Ημέρες 19 Ώρες
26CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ JUNIOR DE BENGUELA 71 Ημέρες 19 Ώρες
27TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2018 96 Ημέρες 10 Ώρες
28Torneio Alusivo ao 4 de Fevereiro - Lubango - 2017 107 Ημέρες 16 Ώρες
29CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS- LUBANGO - 2017 110 Ημέρες 12 Ώρες
30Torneio Interno da Academia de Xadrez do Capalanca 2018 112 Ημέρες 9 Ώρες
31Torneio Interno da Academia de Xadrez do Golfe 2018 112 Ημέρες 9 Ώρες
32Torneio Interno Macovi 2018 113 Ημέρες 12 Ώρες
3323 de Janeiro 123 Ημέρες 13 Ώρες
34Rapidas Rene Castilhos 131 Ημέρες 13 Ώρες
35Rene Castilhos 132 Ημέρες 12 Ώρες
36CAMPEONATO PROVINCIAL DE LUANDA POR EQUIPAS 2017 148 Ημέρες 16 Ώρες
37Autistman 2017 153 Ημέρες 12 Ώρες
38Campeonato Nacional de Rapidas - Lubango - 2017 153 Ημέρες 15 Ώρες
39CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ - LUBANGO - 2017 153 Ημέρες 20 Ώρες
40CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS DO KUANZA SUL - 2017 164 Ημέρες 14 Ώρες
41TORNEIO ALUSIVO AO DIA DA INDEPENDENCIA- SUMBE 2017 177 Ημέρες 14 Ώρες
42OPEN ANGOLA LIVRE 2017 179 Ημέρες 18 Ώρες
43TORNEIO 11 DE NOVEMBRO - DIA DA INDEPENDENCIA-SUMBE-2017 191 Ημέρες 12 Ώρες
44CAMPEONATO UNIVERSITARIO 2017 214 Ημέρες 9 Ώρες
45CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPAS - HUILA 2017 227 Ημέρες 11 Ώρες
46TORNEIO DOMINGO XADREZISTICO 5 DE OUTUBRO 2017 234 Ημέρες 6 Ώρες
47TORNEIO DE PREPARAÇÃO AO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 234 Ημέρες 6 Ώρες
48TORNEIO 17 DE SETEMBRO ALUSIVO AO HEROI NACIONAL DR. ANTÓNIO AGOSTINHO NETO NÚCLEO DO BENFICA 241 Ημέρες 11 Ώρες
49Torneio de Rápidas em Feminino - SIAC 2017 241 Ημέρες 16 Ώρες
50Torneio de Rápidas em Masculino - SIAC 2017 241 Ημέρες 16 Ώρες