Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Afghanistan (afg)

Flag afg
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1ACTUALIZACION LEYES 2018 1 Ημέρες 7 Ώρες
2TORNEO DEMO 3 Ημέρες 21 Ώρες
3ORGANIZADORES 11 Ημέρες 16 Ώρες
4a 17 Ημέρες 2 Ώρες
5Semifinal Argentina Sub 2000 Ciudad de Cordoba 27 Ημέρες 20 Ώρες
6Semifinal Argentina Sub 1700 Ciudad de Cordoba 27 Ημέρες 20 Ώρες
7Torneo Abierto Prueba $ 5000.- en premios - Alojamiento gratuitos - 29 Ημέρες 20 Ώρες
8Спротын мастер Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 12 нас эр 47 Ημέρες 2 Ώρες
9Первенство г.о. Тольятти по классическим шахматам (финал 2018) 2011 и мл. 55 Ημέρες 8 Ώρες
10Первенство г.о. Тольятти по классическим шахматам (2018) 2011-2012 59 Ημέρες 12 Ώρες
11MATCH BLITZ A 10 PARTIDAS ENTRE ALEJANDRO HUTT Y EL RETADOR GUSTAVO MEDINA 60 Ημέρες 8 Ώρες
12НШЛ №17 64 Ημέρες 1 Ώρες
13CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 22 Años 65 Ημέρες 22 Ώρες
14CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 18 Años 66 Ημέρες 6 Ώρες
15CAMPEONATO NACIONAL 2018 (Pablo Moraga) Categoria Menores de 20 Años. RR POR EQUIPOS 66 Ημέρες 6 Ώρες
16CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Sub 12 (Pablo Moraga) Categoria Menores de 12 Años 66 Ημέρες 6 Ώρες
17CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 14 Años 66 Ημέρες 7 Ώρες
18CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 18 Años 66 Ημέρες 22 Ώρες
19CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 12 Años 66 Ημέρες 22 Ώρες
20Torneo de prueba Round Robin Seminario por equipos 8A 66 Ημέρες 22 Ώρες
21Torneo de prueba Round Robin Seminario 8A 66 Ημέρες 22 Ώρες
22Torneo Suizo por equipos Carl Sagan 1 66 Ημέρες 22 Ώρες
23Torneo Suizo Carl Sagan por equipos suizo 66 Ημέρες 23 Ώρες
24Torneo Suizo Carl Sagan 66 Ημέρες 23 Ώρες
25CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 14 Años 66 Ημέρες 23 Ώρες
26CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 20 Años 66 Ημέρες 23 Ώρες
27CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 16 Años 66 Ημέρες 23 Ώρες
28SWISS MANAGER 68 Ημέρες 10 Ώρες
29fse26 81 Ημέρες 8 Ώρες
302017 - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOCAELİ OKULLAR ARASI -LİSE- BİREYSEL SATRANÇ TURNUVASI 1.ETAP 174 Ημέρες 15 Ώρες
31مدارس متوسطه اول ناحیه 3 178 Ημέρες 12 Ώρες
32Приз осенних каникул 202 Ημέρες 7 Ώρες
33dezhdar scool 229 Ημέρες 2 Ώρες
34Open Dezhdar School 229 Ημέρες 3 Ώρες
35test 17° OPEN INT.CONDINO BORGO CHIESE 2017 299 Ημέρες 3 Ώρες
36XIV - TORNEIO DE XADREZ DA ORDEM DOS ADVOGADOS DO BRASIL - CAASP 379 Ημέρες 23 Ώρες
37CHAMPIONAT REGIONAL DES CATEGORIES JEUNES ZONE SUD - BISKRA 2017 U10 Garçons 424 Ημέρες 17 Ώρες
38Чемпионат Республики Казахстан по быстрым шахматам среди юношей до 20 лет 429 Ημέρες 19 Ώρες
39مدارس متوسطه اول استان کرمانشاه 449 Ημέρες 10 Ώρες
402001-2002 VARONIL CHIHUAHUA OLIMPIADA ESTATAL 2017 451 Ημέρες 17 Ώρες
41مدارس ابتدایی استان کرمانشاه 95 453 Ημέρες 12 Ώρες
42Rapid Cup(26 Azar 95) 520 Ημέρες 3 Ώρες
43EslamAbad Rapid Cup 528 Ημέρες 3 Ώρες
444° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 545 Ημέρες 2 Ώρες
454° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 545 Ημέρες 2 Ώρες
46Olomoucká šachová liga Mládež 545 Ημέρες 5 Ώρες
47Ostad Bozorg Group Tournament 713 Ημέρες 12 Ώρες
48BAŞMAKÇI FATİH'İN HAMLESİ KÜÇÜKLER 739 Ημέρες 9 Ώρες
49Iranian Chess Forum Online Blitz Tournament 817 Ημέρες 5 Ώρες
50Polonnaruwa District Schools Individual Chess Festivial 2016 Under 9 Boys 825 Ημέρες 10 Ώρες