Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Afghanistan (afg)

Flag afg
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1ACTUALIZACION LEYES 2018 21 Ημέρες 4 Ώρες
2TORNEO DEMO 34 Ημέρες 22 Ώρες
3ORGANIZADORES 42 Ημέρες 17 Ώρες
4a 48 Ημέρες 3 Ώρες
5Semifinal Argentina Sub 2000 Ciudad de Cordoba 58 Ημέρες 21 Ώρες
6Semifinal Argentina Sub 1700 Ciudad de Cordoba 58 Ημέρες 21 Ώρες
7Torneo Abierto Prueba $ 5000.- en premios - Alojamiento gratuitos - 60 Ημέρες 21 Ώρες
8Первенство г.о. Тольятти по классическим шахматам (финал 2018) 2011 и мл. 86 Ημέρες 9 Ώρες
9НШЛ №17 95 Ημέρες 2 Ώρες
10CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 14 Años 98 Ημέρες
11CAMPEONATO NACIONAL 2018 Categoria Menores de 20 Años 98 Ημέρες
12fse26 112 Ημέρες 9 Ώρες
132017 - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOCAELİ OKULLAR ARASI -LİSE- BİREYSEL SATRANÇ TURNUVASI 1.ETAP 205 Ημέρες 16 Ώρες
14مدارس متوسطه اول ناحیه 3 209 Ημέρες 13 Ώρες
15Приз осенних каникул 233 Ημέρες 8 Ώρες
16dezhdar scool 260 Ημέρες 3 Ώρες
17Open Dezhdar School 260 Ημέρες 4 Ώρες
18test 17° OPEN INT.CONDINO BORGO CHIESE 2017 330 Ημέρες 4 Ώρες
19XIV - TORNEIO DE XADREZ DA ORDEM DOS ADVOGADOS DO BRASIL - CAASP 411 Ημέρες
20CHAMPIONAT REGIONAL DES CATEGORIES JEUNES ZONE SUD - BISKRA 2017 U10 Garçons 455 Ημέρες 18 Ώρες
21Чемпионат Республики Казахстан по быстрым шахматам среди юношей до 20 лет 460 Ημέρες 20 Ώρες
22مدارس متوسطه اول استان کرمانشاه 480 Ημέρες 11 Ώρες
232001-2002 VARONIL CHIHUAHUA OLIMPIADA ESTATAL 2017 482 Ημέρες 18 Ώρες
24مدارس ابتدایی استان کرمانشاه 95 484 Ημέρες 13 Ώρες
25Rapid Cup(26 Azar 95) 551 Ημέρες 4 Ώρες
26EslamAbad Rapid Cup 559 Ημέρες 4 Ώρες
274° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 576 Ημέρες 3 Ώρες
284° Juegos Latinoamericanos para Policias y Bomberos 576 Ημέρες 3 Ώρες
29Olomoucká šachová liga Mládež 576 Ημέρες 6 Ώρες
30Ostad Bozorg Group Tournament 744 Ημέρες 14 Ώρες
31BAŞMAKÇI FATİH'İN HAMLESİ KÜÇÜKLER 770 Ημέρες 10 Ώρες
32Iranian Chess Forum Online Blitz Tournament 848 Ημέρες 6 Ώρες
33Polonnaruwa District Schools Individual Chess Festivial 2016 Under 9 Boys 856 Ημέρες 11 Ώρες
34Blitz Cup(11 dey 94) 903 Ημέρες 9 Ώρες
35Blitz Cup(94.9.20) 921 Ημέρες 6 Ώρες
36Blitz Cup(94.9.20) 925 Ημέρες 7 Ώρες
37Eid Ghorban&Defa Moghadas 926 Ημέρες 3 Ώρες
382eme étape du championnat National 2015 963 Ημέρες 10 Ώρες
39Blitz de los jeves Federación de Ajedrez Chubutense 1017 Ημέρες
40LUBL 2015 - 5. turnaj 1066 Ημέρες 6 Ώρες
41TURNAMEN BUPATI CUP 2017 1118 Ημέρες 20 Ώρες
42Plannevents Aficionados 1131 Ημέρες 10 Ώρες
43(مسابقات هفتگی استان البرز (17 بهمن ماه 1233 Ημέρες 8 Ώρες
44test 001 cxvc 1234 Ημέρες 14 Ώρες
45aaaaaaaaaaaaaaaaaaadd 1236 Ημέρες 20 Ώρες
46مسابقات سریع هفتگی هیأت شطرنج استان البرز 1240 Ημέρες 8 Ώρες
47Haftegi Ostan alborz 1393/07/25 1261 Ημέρες 15 Ώρες
48weekly 1278 Ημέρες 4 Ώρες
49TEMPORAL 1330 Ημέρες 19 Ώρες
50TEST 1398 Ημέρες 16 Ώρες