Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Campeonato Femenino de Puerto Rico 2018 2 Ημέρες 15 Ώρες
2Clasificatorio Femenino de Puerto Rico 2018 4 Ημέρες 15 Ώρες
3Gran Torneo Clasico Mark Machin Abierto Clase A 6 Ημέρες 20 Ώρες
4Gran Torneo Clasico Mark Machin Under 1799 6 Ημέρες 21 Ώρες
5Campeonato de Puerto Rico 2018 Absoluto 10 Ημέρες 13 Ώρες
6Jeep Clasico 10 Ημέρες 15 Ώρες
7Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-18 Femenino 14 Ημέρες 17 Ώρες
8Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-18 Masculino 14 Ημέρες 19 Ώρες
9Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-16 Masculino 14 Ημέρες 19 Ώρες
10Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-16 Femenino 14 Ημέρες 19 Ώρες
11Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-14 Masculino 14 Ημέρες 19 Ώρες
12Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-14 Femenino 14 Ημέρες 19 Ώρες
13Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-12 Masculino 15 Ημέρες 19 Ώρες
14Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-12 Femenino 15 Ημέρες 19 Ώρες
15Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-10 Masculino 15 Ημέρες 19 Ώρες
16Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-8 Masculino 15 Ημέρες 20 Ώρες
17Juegos de Puerto Rico 2018 Sub-8 Femenino 15 Ημέρες 20 Ώρες
18PRCA IRT Thursday 20 Ημέρες 12 Ώρες
19Torneo de Ajedrez de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo 20 Ημέρες 14 Ώρες
20II Blitzeando Por Los Nuestros 22 Ημέρες 12 Ώρες
21Clasificatorio de Puerto Rico 2018 23 Ημέρες 14 Ώρες
22Torneo Pro Fondos Equipo Juvenil 2018 Kinder a sexto 31 Ημέρες 17 Ώρες
23Torneo Pro Fondos Equipo Juvenil 2018 4to a 6to 31 Ημέρες 17 Ώρες
24Torneo Pro Fondos Equipo Juvenil 2018 Categoria abierta 31 Ημέρες 17 Ώρες
25Torneo Pro Fondos Equipo Juvenil 2018 Kinder a tercero 31 Ημέρες 23 Ώρες
2610ma. Edicion del Torneo Linares al Estilo Puertorriqueno Maestra 32 Ημέρες 15 Ώρες
2710ma. Edicion del Torneo Linares al Estilo Puertorriqueno Abierta 32 Ημέρες 15 Ώρες
2810ma. Edicion del Torneo Linares al Estilo Puertorriqueno Aficionados 32 Ημέρες 15 Ώρες
29Linares al Estilo Puertorriqueño Blitz Semi-Pro 33 Ημέρες 12 Ώρες
302do Torneo de Ajedrez National University College 33 Ημέρες 19 Ώρες
312do. Fogueo de Mayo del Programa de Ajedrez de Guaynabo 40 Ημέρες 15 Ώρες
32Blitzeando Para Los Nuestros 43 Ημέρες 12 Ώρες
33Campeonato de Rio Hondo Chess Club Clase A 45 Ημέρες 15 Ώρες
34Campeonato de Rio Hondo Chess Club Clase B 45 Ημέρες 15 Ώρες
35Fogueo Programa de Ajedrez de Guaynabo Mayo 2018 47 Ημέρες 15 Ώρες
36Torneo de Ajedrez King of The Hill U1850 52 Ημέρες 18 Ώρες
37Torneo de Ajedrez King of The Hill U1500 52 Ημέρες 18 Ώρες
38Fogueo Rapido del Programa de Ajedrez de Guaynabo 54 Ημέρες 14 Ώρες
39Circuito de Ajedrez Activo de CAFFE 61 Ημέρες 2 Ώρες
40XV TORNEO ABIERTO JOSE DE DIEGO 66 Ημέρες 14 Ώρες
41Fogueo Programa de Ajedrez de Guaynabo Abril 2018 68 Ημέρες 13 Ώρες
421er Torneo de Ajedrez Activo del Club de Añasco Categoria Abierta 74 Ημέρες 16 Ώρες
431er Torneo de Ajedrez Activo del Club de Añasco Estudiantil 74 Ημέρες 20 Ώρες
44Torneo invitacional de escuelas de Bayamón Under 11femenino 76 Ημέρες 20 Ώρες
45Torneo invitacional de escuelas de Bayamón Under 13 feminas 76 Ημέρες 20 Ώρες
46Torneo invitacional de escuelas de Bayamón Under 13 76 Ημέρες 20 Ώρες
47Torneo invitacional de escuelas de Bayamón Under 19 feminas 76 Ημέρες 20 Ώρες
48Torneo invitacional de escuelas de Bayamón Under 19 76 Ημέρες 20 Ώρες
49Torneo San Juan Open Categoria Abierta 87 Ημέρες 16 Ώρες
50Torneo San Juan Open Categoria Aficionada 87 Ημέρες 16 Ώρες