Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo de la Navidad Clase A 22 Ώρες 19 λ.
2Torneo de la Navidad Clase B 22 Ώρες 20 λ.
35ta Edición del Torneo Blitz de Italianos Pizzas Cat. Estudiantil under 14 2 Ημέρες 23 Ώρες
4Torneo Regional de Humacao cat 12-13 M 3 Ημέρες 2 Ώρες
5Torneo Regional de Humacao cat 14-15 F 3 Ημέρες 3 Ώρες
6Torneo Regional de Humacao cat 14-15 M 3 Ημέρες 3 Ώρες
7Torneo Regional de Humacao cat 12-13 F 3 Ημέρες 4 Ώρες
8Torneo Regional de Humacao cat 16-19 M 3 Ημέρες 4 Ώρες
9Torneo Regional de Humacao cat 16-19 F 3 Ημέρες 4 Ώρες
10Torneo Regional de Humacao cat 10-11 M 3 Ημέρες 4 Ώρες
11Torneo Regional de Humacao cat 10-11 F 3 Ημέρες 4 Ώρες
12Torneo Regional de Humacao cat 8-9 M 3 Ημέρες 4 Ώρες
13Torneo Regional de Humacao cat 8-9 F 3 Ημέρες 4 Ώρες
14Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Intermedio 6:30 PM 5 Ημέρες 22 Ώρες
15Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Basico 4:30 PM 6 Ημέρες
16Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Diciembre 2018 Seccion Basico 5:30 PM 6 Ημέρες
175ta Edición del Torneo Blitz de Italianos Pizzas Cat. Estudiantil Under 14 7 Ημέρες 4 Ώρες
18Torneo Regional de Humacao cat 16-19 M 7 Ημέρες 4 Ώρες
19Torneo Regional de Humacao cat 8-9 F 7 Ημέρες 4 Ώρες
20Primer Circuito Cerrado Invernal Anasqueno 9 Ημέρες 21 Ώρες
21Campeonato Estudiantil de San Juan Superior 10mo a 12mo grado 13 Ημέρες 6 Ώρες
22Campeonato Estudiantil de San Juan Intermedia 7mo a 9no grado 13 Ημέρες 6 Ώρες
23Campeonato Estudiantil de San Juan Elemental- 4to a 6to grado 13 Ημέρες 6 Ώρες
24Campeonato Estudiantil de San Juan Elemental - 1ero a 3er grado 13 Ημέρες 6 Ώρες
256to. Torneo Abierto Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo A (Abierta) 22 Ημέρες 21 Ώρες
266to. Torneo Abierto Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo B (U1800) 22 Ημέρες 21 Ώρες
27Torneo de la Sociedad de Puerto Rico 26 Ημέρες 4 Ώρες
28Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Intermedio A 26 Ημέρες 23 Ώρες
29Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico A 27 Ημέρες 1 Ώρες
30Torneo Regional de Caguas 16-19 MASC 29 Ημέρες 3 Ώρες
31Torneo Regional de Caguas 14-15 Fem 29 Ημέρες 4 Ώρες
32Torneo Regional de Caguas 12-13 Fem 29 Ημέρες 4 Ώρες
33Torneo Regional de Caguas 12-13 Masc 29 Ημέρες 4 Ώρες
34Torneo Regional de Caguas 14-15 Masc 29 Ημέρες 4 Ώρες
35Torneo Regional de Caguas 10-11 FEM 29 Ημέρες 4 Ώρες
36Torneo Regional de Caguas 10-11 MASC 29 Ημέρες 4 Ώρες
37Torneo Regional Caguas 8-9 Masc 29 Ημέρες 4 Ώρες
38Torneo Regional de Caguas 8-9 Femenino 29 Ημέρες 4 Ώρες
39Fogueo del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico B 34 Ημέρες
40Copa de Ajedrez del Veterano Grupo A (Abierta) 39 Ημέρες
41Copa de Ajedrez del Veterano Grupo B (U1800) 39 Ημέρες
421er Torneo de le Escuela de Derecho UPR Dedicado a Donato Rivera 40 Ημέρες 4 Ώρες
43Distrital de Bayamón Cat. 12-13 F 42 Ημέρες 6 Ώρες
44Distrital de Bayamón Cat. 12-13 M 42 Ημέρες 6 Ώρες
45Distrital de Bayamón Cat. 8-9 F 42 Ημέρες 6 Ώρες
46Distrital de Bayamón Cat. 8-9 M 42 Ημέρες 6 Ώρες
47Distrital de Bayamón Cat. 10-11 F 42 Ημέρες 6 Ώρες
48Distrital de Bayamón Cat. 10-11 M 42 Ημέρες 6 Ώρες
49Distrital de Bayamón Cat. 14-15 F 42 Ημέρες 6 Ώρες
50Distrital de Bayamón Cat. 14-15 M 42 Ημέρες 6 Ώρες