Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Poland (POL)

Flag POL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1IBCA Womens World Chess Championship 2018 1 Ημέρες 1 Ώρες
210th IBCA World Individual Junior Chess Championship for Blind and Visually Impa 1 Ημέρες 2 Ώρες
334th Voivoda Cup 1 Ημέρες 4 Ώρες
4WROCŁAW OPEN 2018 - OPEN B (ELO < 1900) WROCLAW CHESS FESTIVAL 41 Ημέρες 8 Ώρες
5WROCŁAW OPEN 2018 - OPEN A (ELO > 1800) WROCLAW CHESS FESTIVAL 41 Ημέρες 8 Ώρες
6ADOLF ANDERSSEN MEMORIAL - WROCLAW CHESS FESTIVAL 41 Ημέρες 8 Ώρες
72nd International Irena Warakomska Memorial 51 Ημέρες 22 Ώρες
8POL-UKR Youth Team Match https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/poland-ukraine-junior-match-2018/1 77 Ημέρες 8 Ώρες
9POL-UKR Youth Team Match (rapid) 77 Ημέρες 21 Ώρες
10POL-UKR Youth Team Match (blitz) 77 Ημέρες 21 Ώρες
11I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej 94 Ημέρες 7 Ώρες
12“Katowice Spring 2018” (IM group) https://chess24.com./en/watch/live-tournaments/katowice-spring-2018 99 Ημέρες 5 Ώρες
13EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 65+ 119 Ημέρες 2 Ώρες
14EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+ 119 Ημέρες 2 Ώρες
15Wrocław IM’s RR Tournaments edycja – maj 2018 160 Ημέρες 10 Ώρες
16III Wielkopolska Liga Seniorów 2017/2018 162 Ημέρες 22 Ώρες
17XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A 216 Ημέρες 19 Ώρες
18European Individual Rapid Chess Championship 2017 242 Ημέρες 10 Ώρες
19European Individual Blitz Chess Championship 2017 247 Ημέρες
20Krakow team tournament 2017 336 Ημέρες 6 Ώρες
21FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 338 Ημέρες 4 Ώρες
22II Turniej Ożanna 2017 340 Ημέρες 12 Ώρες
237th International Ferdynand Dziedzic Memorial https://www.chessmanager.com/tournaments/7 350 Ημέρες 2 Ώρες
24Children Visegrad Chess League "A" U12 - Visegrad Fund 355 Ημέρες 11 Ώρες
25Children Visegrad Chess League "B" U16 - Visegrad Fund 355 Ημέρες 11 Ώρες
26III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych 355 Ημέρες 19 Ώρες
27EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - GIRLS SECTION 361 Ημέρες 4 Ώρες
28EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN SECTION 361 Ημέρες 4 Ώρες
29Jablomka -Turnaj 2017 407 Ημέρες
30IX International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial 435 Ημέρες 7 Ώρες
31TURNAJ STYROCH VEZI Open 2016 - Muszyna 608 Ημέρες 4 Ώρες
32TURNAJ STYROCH VEZÍ Mladez 2016 4. Muszyna 608 Ημέρες 4 Ώρες
336th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska 618 Ημέρες 1 Ώρες
34Mini Turniej 524 653 Ημέρες 1 Ώρες
35Turniej Kontrolny 304 654 Ημέρες 4 Ώρες
36INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA POLSKI AZS 672 Ημέρες 10 Ώρες
37Zebrzydowice 2016 mladší 694 Ημέρες 7 Ώρες
381st IBCA European Team Chess Championship 748 Ημέρες 7 Ώρες
39VIIIth International Grandmasters Tournament - The Lublin Union Memorial VIII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej 792 Ημέρες 1 Ώρες
40Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”A” - OPEN A 808 Ημέρες 8 Ώρες
41Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”B” - OPEN B 808 Ημέρες 8 Ώρες
42IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski 896 Ημέρες
43TORNEO DE VERANO KIDS TRUJILLO 2016 -SUB 14 931 Ημέρες 1 Ώρες
44Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Lubelskiego w szachach szybkich - VIII Memorial Marka Lobejko 975 Ημέρες 23 Ώρες
45Euroijada2015 1009 Ημέρες 8 Ώρες
46II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (WOMEN) 1080 Ημέρες 6 Ώρες
47II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (MEN) 1080 Ημέρες 6 Ώρες
4851th Akiba Rubinstein Chess Festival - GM round robin tournament 1085 Ημέρες 1 Ώρες
49V Memoriał im. Reginy Gerleckiej - Lublin 2015 1086 Ημέρες 8 Ώρες
50V Memoriał Szachowy im. Reginy Gerleckiej ,Turniej B - Lublin 2015 1087 Ημέρες 3 Ώρες