Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Poland (POL)

Flag POL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1WROCŁAW OPEN 2018 - OPEN A (ELO > 1800) WROCLAW CHESS FESTIVAL 4 Ημέρες 8 Ώρες
2WROCŁAW OPEN 2018 - OPEN B (ELO < 1900) WROCLAW CHESS FESTIVAL 13 Ημέρες 23 Ώρες
3POL-UKR Youth Team Match https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/poland-ukraine-junior-match-2018/1 15 Ημέρες 8 Ώρες
4POL-UKR Youth Team Match (rapid) 15 Ημέρες 21 Ώρες
5POL-UKR Youth Team Match (blitz) 15 Ημέρες 21 Ώρες
6I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej 32 Ημέρες 8 Ώρες
7“Katowice Spring 2018” (IM group) https://chess24.com./en/watch/live-tournaments/katowice-spring-2018 37 Ημέρες 6 Ώρες
8EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 65+ 57 Ημέρες 2 Ώρες
9EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+ 57 Ημέρες 3 Ώρες
10Wrocław IM’s RR Tournaments edycja – maj 2018 98 Ημέρες 10 Ώρες
11III Wielkopolska Liga Seniorów 2017/2018 100 Ημέρες 23 Ώρες
12XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A 154 Ημέρες 19 Ώρες
13European Individual Rapid Chess Championship 2017 180 Ημέρες 11 Ώρες
14European Individual Blitz Chess Championship 2017 185 Ημέρες 1 Ώρες
15Krakow team tournament 2017 274 Ημέρες 6 Ώρες
16FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 276 Ημέρες 4 Ώρες
17II Turniej Ożanna 2017 278 Ημέρες 12 Ώρες
187th International Ferdynand Dziedzic Memorial https://www.chessmanager.com/tournaments/7 288 Ημέρες 2 Ώρες
19Children Visegrad Chess League "A" U12 - Visegrad Fund 293 Ημέρες 11 Ώρες
20Children Visegrad Chess League "B" U16 - Visegrad Fund 293 Ημέρες 11 Ώρες
21III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych 293 Ημέρες 19 Ώρες
22EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - GIRLS SECTION 299 Ημέρες 5 Ώρες
23EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN SECTION 299 Ημέρες 5 Ώρες
24Jablomka -Turnaj 2017 345 Ημέρες
25IX International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial 373 Ημέρες 7 Ώρες
26TURNAJ STYROCH VEZI Open 2016 - Muszyna 546 Ημέρες 5 Ώρες
27TURNAJ STYROCH VEZÍ Mladez 2016 4. Muszyna 546 Ημέρες 5 Ώρες
286th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska 556 Ημέρες 1 Ώρες
29Mini Turniej 524 591 Ημέρες 2 Ώρες
30Turniej Kontrolny 304 592 Ημέρες 4 Ώρες
31INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA POLSKI AZS 610 Ημέρες 10 Ώρες
32Zebrzydowice 2016 mladší 632 Ημέρες 7 Ώρες
331st IBCA European Team Chess Championship 686 Ημέρες 7 Ώρες
34VIIIth International Grandmasters Tournament - The Lublin Union Memorial VIII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej 730 Ημέρες 1 Ώρες
35Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”A” - OPEN A 746 Ημέρες 8 Ώρες
36Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”B” - OPEN B 746 Ημέρες 8 Ώρες
37IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski 834 Ημέρες 1 Ώρες
38TORNEO DE VERANO KIDS TRUJILLO 2016 -SUB 14 869 Ημέρες 1 Ώρες
39Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Lubelskiego w szachach szybkich - VIII Memorial Marka Lobejko 914 Ημέρες
40Euroijada2015 947 Ημέρες 9 Ώρες
41II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (WOMEN) 1018 Ημέρες 7 Ώρες
42II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (MEN) 1018 Ημέρες 7 Ώρες
4351th Akiba Rubinstein Chess Festival - GM round robin tournament 1023 Ημέρες 2 Ώρες
44V Memoriał im. Reginy Gerleckiej - Lublin 2015 1024 Ημέρες 8 Ώρες
45V Memoriał Szachowy im. Reginy Gerleckiej ,Turniej B - Lublin 2015 1025 Ημέρες 3 Ώρες
46Mini Turniej 438 1061 Ημέρες 8 Ώρες
47Mini Turniej 437 1063 Ημέρες 9 Ώρες
48Mini Turniej 436 1081 Ημέρες 8 Ώρες
49Mini Turniej 435 1083 Ημέρες 8 Ώρες
50Mini Turniej 434 1085 Ημέρες 8 Ώρες