Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kenya (KEN)

Flag KEN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
18th Capablanca Cup - U1800 Section 33 Λεπτά
28th Capablanca Cup - Open Section 6 Ώρες 22 λ.
3Final Phase Olympiad Qualifiers - Ladies Section 17 Ώρες 20 λ.
4Quickfire Blitz Tournament #1 2 Ημέρες 5 Ώρες
5KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Boys & Girls 2 Ημέρες 11 Ώρες
6KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Boys 2 Ημέρες 11 Ώρες
7KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Girls 2 Ημέρες 11 Ώρες
8KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Boys 2 Ημέρες 11 Ώρες
9KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Girls 2 Ημέρες 11 Ώρες
10KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Boys 2 Ημέρες 11 Ώρες
11KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Girls 2 Ημέρες 11 Ώρες
12KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Boys 2 Ημέρες 11 Ώρες
13KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Girls 2 Ημέρες 11 Ώρες
14KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U8 2 Ημέρες 11 Ώρες
15Final Phase Olympiad Qualifiers - Open Section 3 Ημέρες 2 Ώρες
16KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 10 4 Ημέρες 7 Ώρες
17KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 18 4 Ημέρες 7 Ώρες
18KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 12 4 Ημέρες 7 Ώρες
19KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 8 4 Ημέρες 7 Ώρες
20KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Girls 4 Ημέρες 21 Ώρες
21KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Boys Category 8 Ημέρες 3 Ώρες
22KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Girls Category 8 Ημέρες 3 Ώρες
23Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U14, U16,U18 8 Ημέρες 6 Ώρες
24Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U8, U10, U12 8 Ημέρες 6 Ώρες
25Kenya Premier Chess League 9 Ημέρες 2 Ώρες
26KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Girls 10 Ημέρες 5 Ώρες
27KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Boys & Girls 10 Ημέρες 6 Ώρες
28KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Boys 10 Ημέρες 6 Ώρες
29KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U16 Boys & Girls 10 Ημέρες 6 Ώρες
30KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Girls 10 Ημέρες 6 Ώρες
31KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Boys 10 Ημέρες 6 Ώρες
32KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Girls 10 Ημέρες 6 Ώρες
33KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Boys 10 Ημέρες 7 Ώρες
34KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U8 10 Ημέρες 7 Ώρες
35Buruburu Girls Open Chess Tournament 10 Ημέρες 9 Ώρες
362ND TROJAN WARRIORS INTERNAL TOURNAMENT 10 Ημέρες 23 Ώρες
37KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Girls 11 Ημέρες 22 Ώρες
38Ridgeways inn the yard Unplug and play 13 Ημέρες 10 Ώρες
39TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS.TOURNAMENT UNDER 18 16 Ημέρες 6 Ώρες
40TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS TOURNAMENT UNDER 12 16 Ημέρες 6 Ώρες
41ST. PATRICK'S ITEN OPEN TOURNAMENT FOR SCHOOL TEAMS - 2018 16 Ημέρες 22 Ώρες
42Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 10 17 Ημέρες 10 Ώρες
43Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 12 18 Ημέρες 6 Ώρες
44Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 14 18 Ημέρες 6 Ώρες
45Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 18 18 Ημέρες 7 Ώρες
46Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 8 18 Ημέρες 7 Ώρες
47Braeburn Imani Junior Chess Championship Under 8 20 Ημέρες 14 Ώρες
48TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS.TOURNAMENT UNDER 18 21 Ημέρες 8 Ώρες
49Lighthouse Eldoret Open Rapid Chess Tournament 23 Ημέρες 3 Ώρες
50ALCHEMIST BLITZ CHALLENGE 24 Ημέρες 2 Ώρες