Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Chile (CHI)

Flag CHI
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1391° Mall Florida Center 6 Ώρες 5 λ.
2Escolar Sub 18 Liceo Industrial Agustin Edwards 6 Ώρες 5 λ.
3Escolar Sub 14 Liceo Industrial Agustin Edwards 6 Ώρες 15 λ.
4TORNEO DE CLUBES AREA 5 Quilpué 2018 20 Ώρες 41 λ.
5TORNEO DE COLEGIOS AREA 5 Quilpué 2018 1 Ημέρες 1 Ώρες
6Chess Day Category Senior 2018 1 Ημέρες 16 Ώρες
7Chess Day Category Junior 2018 1 Ημέρες 16 Ώρες
8Chess Day Category Infant 2018 1 Ημέρες 16 Ώρες
9CLUB DE AJEDREZ CHILE - BLITZ TORNEO IND FINAL NACIONAL 1 Ημέρες 17 Ώρες
10FINAL NACIONAL IND DAMAS 1 Ημέρες 23 Ώρες
11FINAL NACIONAL IND ABSOLUTO 2 Ημέρες 5 Ώρες
12CLUB DE AJEDREZ CHILE - IX TORNEO INTERCLUBES 2018 2 Ημέρες 18 Ώρες
13IRT Torneo de Primavera 2 Ημέρες 19 Ώρες
14I° TORNEO INTERNACIONAL PRIMAVERA EN VALDIVIA 3 Ημέρες 20 Ώρες
15ADUPRI FINAL 2018 3 Ημέρες 21 Ώρες
16Torneo IRT 1a Categoria 2018 Club La Florida 5 Ημέρες 19 Ώρες
17IRT Sub 1600 Octubre 2018 Club La Florida 5 Ημέρες 19 Ώρες
182do torneo rápido Chess club viña 5 Ημέρες 21 Ώρες
198° IRT SUB-2200 COPA ALFIL DE IQUIQUE-2018 - ABSOLUTO 5 Ημέρες 21 Ώρες
208° IRT SUB-2200 COPA ALFIL DE IQUIQUE-2018 - AMATEUR 5 Ημέρες 22 Ώρες
21II Circuito De Torneos De Ajedrez IRT CIUDAD DE OSORNO 2018 - Sub 2200 4ta fecha 6 Ημέρες
228° IRT SUB-2200 COPA ALFIL DE IQUIQUE-2018-TORNEO BLITZ 6 Ημέρες 21 Ώρες
23I Torneo Enroque del Libertador 2018 7 Ημέρες 1 Ώρες
24CXXXIV Torneo Area 5 Open Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
25CXXXIV Torneo Area 5 S-18 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
26CXXXIV Torneo Area 5 S-16 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
27CXXXIV Torneo Area 5 S-14 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
28CXXXIV Torneo Area 5 S-12 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
29CXXXIV Torneo Area 5 S-10 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
30CXXXIV Torneo Area 5 S-08 Colegio San Ignacio Octubre 2018 7 Ημέρες 3 Ώρες
31DIA MUNDIAL DEL AJEDREZ - MEMORIAL MI RENE LETELIER 7 Ημέρες 23 Ώρες
32CLUB DE AJEDREZ CHILE - Super Blitz Octubre 2018 8 Ημέρες 18 Ώρες
33Torneo blitz 11 Ημέρες 19 Ώρες
34CLUB DE AJEDREZ CHILE - VI TORNEO POR EQUIPOS SUB 1600 11 Ημέρες 20 Ώρες
35IRT Club Capablanca San Bernardo 12 Ημέρες 19 Ώρες
36Torneo Blitz Club de Ajedrez Osorno - Bariloche 13 Ημέρες 20 Ώρες
37Open Octubre 2018 Chess Maipu 13 Ημέρες 22 Ώρες
38Escolar Octubre 2018 Sub 18 Chess Maipu 13 Ημέρες 22 Ώρες
39Escolar Octubre 2018 Sub 12 Chess Maipu 13 Ημέρες 23 Ώρες
40Escolar Octubre 2018 Sub 10 Chess Maipu 13 Ημέρες 23 Ώρες
41Escolar Octubre 2018 Sub 08 Chess Maipu 13 Ημέρες 23 Ώρες
42390° Mall Florida Center 13 Ημέρες 23 Ώρες
43Open Octubre 2018 Club La Florida 13 Ημέρες 23 Ώρες
44Escolar Octubre 2018 Club La Florida Sub 10 13 Ημέρες 23 Ώρες
457ma. Fecha Circuito Escolar Federado Los Angeles - SUB 18 - OPEN 14 Ημέρες 2 Ώρες
467ma. Fecha Circuito Escolar Federado Los Angeles - SUB 14 14 Ημέρες 2 Ώρες
477ma. Fecha Circuito Escolar Federado Los Angeles - SUB 12 14 Ημέρες 2 Ώρες
487ma. Fecha Circuito Escolar Federado Los Angeles - SUB 10 14 Ημέρες 2 Ώρες
497ma. Fecha Circuito Escolar Federado Los Angeles - SUB 8 14 Ημέρες 2 Ώρες
50155° Torneo Open Mall Arauco Estacion (inscripcion Gratuita) 14 Ημέρες 3 Ώρες