Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Chile (CHI)

Flag CHI
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1V TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ CIUDAD DE ARICA 2018 1 Ώρες 28 λ.
2Escalerilla Club Bobby Fischer de Talca 2018 23 Ώρες 51 λ.
3IRT Final Aniversario Club Capablanca San Bernardo 1 Ημέρες 1 Ώρες
4NRT Round Robin Quilpué 2018 Serie A 1 Ημέρες 5 Ώρες
5Torneo Fin de Año club de Ajedrez Coelemu 1 Ημέρες 10 Ώρες
658° Torneo Open Plaza Maipu 1 Ημέρες 13 Ώρες
7398° Mall Florida Center 2 Ημέρες 12 Ώρες
82° TORNEO ANIVERSARIO DE FUNDACION DEL CUERPO DE BOMBEROS LOS ANGELES- OPEN 3 Ημέρες
92° TORNEO ANIVERSARIO DE FUNDACION DEL CUERPO DE BOMBEROS LOS ANGELES- INFANTIL 3 Ημέρες
102° TORNEO ANIVERSARIO DE FUNDACION DEL CUERPO DE BOMBEROS LOS ANGELES- CADETE 3 Ημέρες
11CLASIFICATORIO SEMIFINALES 3 Ημέρες 2 Ώρες
12CLUB DE AJEDREZ CHILE - SUPER ACADEMIA DICIEMBRE 2018 3 Ημέρες 3 Ώρες
13Torneo de Clausura 2018 - Club de Ajedrez Valdivia 3 Ημέρες 6 Ώρες
14CLUB DE AJEDREZ CHILE - BLITZ SEMIFINAL SANTIAGO 2018/2019 4 Ημέρες 1 Ώρες
15CICLO CAMPEONATO DE CHILE 2018 - 2019 - SEMIFINAL SANTIAGO CLUB CHILE 7 Ημέρες 1 Ώρες
16III FESTIVAL DE AJEDREZ Y VINO COELEMU 2018 9 Ημέρες 1 Ώρες
17REPECHAJE 2018 CAT-JLCR 9 Ημέρες 2 Ώρες
18Torneo Mayor Club Deportivo MundoAjedrez Todo Competidor - Diciembre 2018 Guillermo Gallardo 239 9 Ημέρες 4 Ώρες
19397° Mall Florida Center 9 Ημέρες 11 Ώρες
20Torneo Clasificatorio club CEPA 2018 10 Ημέρες 3 Ώρες
21 TORNEO CLASIFICATORIO - QUILLOTA- SABADO 8 DICIEMBRE 10 Ημέρες 6 Ώρες
221er TORNEO DE AJEDREZ ESCOLAR CLUB DPTVO ESCOLAR ESC. BOCA BIOBIO SUR- CAT SUB10 10 Ημέρες 9 Ώρες
231ER TORNEO DE AJEDREZ ESCOLAR CLUB DPTVO ESCOLAR ESC. BOCA BIOBIO SUR- CAT SUB12 10 Ημέρες 9 Ώρες
241er TORNEO DE AJEDREZ ESCOLAR CLUB DPTVO ESCOLAR ESC. BOCA BIOBIO SUR CAT SUB 14 10 Ημέρες 9 Ώρες
25Torneo de Ajedrez - Circuito de ajedrez peoncito 11 Ημέρες 5 Ώρες
261er TORNEO DE AJEDREZ ESCOLAR CLUB DPTVO ESCOLAR ESC. BOCA BIOBIO SUR- CAT SUB 8 11 Ημέρες 8 Ώρες
27IV IRT Sub 18 - Club de Ajedrez de Laguna Blanca 14 Ημέρες 12 Ώρες
28Charles t.Darling Craighouse School Chess Tournament SENIOR 14 Ημέρες 13 Ώρες
29Charles t.Darling Craighouse School Chess Tournament JUNIOR 14 Ημέρες 13 Ώρες
30Charles t.Darling Craighouse School Chess Tournament INFANT 14 Ημέρες 13 Ώρες
31Interno LLA 15 Ημέρες 9 Ώρες
32Festival de Ajedrez Paine 2018, Ritmo 15+5. 16 Ημέρες 2 Ώρες
33Torneo de Ajedrez Cierre 2018 Escuela Mexico 16 Ημέρες 6 Ώρες
34BLITZ CLASIFICATORIO SEMIFINAL DE CHILE CLUB DE AJEDREZ RECOLETA 16 Ημέρες 10 Ώρες
35CLASIFICATORIO SEMIFINAL DE CHILE CLUB DE AJEDREZ RECOLETA 16 Ημέρες 10 Ώρες
36Primer Torneo de Ajedrez UMayor sub-1800 16 Ημέρες 12 Ώρες
37Primer Torneo de Ajedrez UMayor sub-1300 16 Ημέρες 12 Ώρες
38CXXXVI Torneo Area 5 Open Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
39CXXXVI Torneo Area 5 Sub-16 Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
40CXXXVI Torneo Area 5 Sub-14 Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
41CXXXVI Torneo Area 5 Sub-12 Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
42CXXXVI Torneo Area 5 Sub-10 Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
43CXXXVI Torneo Area 5 Sub-08 Colegio San Ignacio de Loyola Diciembre 2018 16 Ημέρες 23 Ώρες
44Match por el Título Universidad de La Frontera(Válido Elo Fide) 17 Ημέρες 1 Ώρες
45IRT CLUB DE AJEDREZ TALAGANTE 2018 17 Ημέρες 3 Ώρες
46Festival de ajedrez Paine 2018 version Blitz 3+2. 17 Ημέρες 4 Ώρες
47TORNEO DE AJEDREZ SUB 08,10 Y 12 PROVINCIAL GOLETA ANCUD 2018 17 Ημέρες 4 Ώρες
48TORNEO PROVINCIAL GOLETA ANCUD SUB 14 Y 18 17 Ημέρες 5 Ώρες
494ta Fecha Circuito Ufro 17 Ημέρες 5 Ώρες
504ta Fecha Circuito Ufro SUB14 17 Ημέρες 5 Ώρες