Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Chile (CHI)

Flag CHI
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1FINAL NACIONAL IND VARONES SUB 14 5 Ώρες 47 λ.
2FINAL NACIONAL IND DAMAS SUB 14 5 Ώρες 59 λ.
347° Torneo Open Plaza Maipu 12 Ώρες 59 λ.
4350° Mall Florida Center 13 Ώρες 1 λ.
5PRIMER TORNEO INTERESCOLAR OPEN CHESS SAN NICOLÁS, (BASICA SUB-08) 1 Ημέρες 7 Ώρες
6PRIMER TORNEO INTERESCOLAR OPEN CHESS SAN NICOLÁS, (BASICA SUB-10) 1 Ημέρες 7 Ώρες
7PRIMER TORNEO INTERESCOLAR OPEN CHESS SAN NICOLÁS, (BASICA SUB-12) 1 Ημέρες 7 Ώρες
8PRIMER TORNEO INTERESCOLAR OPEN CHESS SAN NICOLÁS, (BASICA SUB-14) 1 Ημέρες 7 Ώρες
9PRIMER TORNEO INTERESCOLAR OPEN CHESS SAN NICOLÁS, MEDIA SUB-16 y 18) 1 Ημέρες 7 Ώρες
10Torneo Clasificatorio 2018 1 Ημέρες 8 Ώρες
116ta Fecha Circuito Escolar Federado de Ajedrez Los Angeles - SUB 14 y SUB 18 2 Ημέρες 2 Ώρες
126ta Fecha Circuito Escolar Federado de Ajedrez Los Angeles - SUB 12 2 Ημέρες 2 Ώρες
136ta Fecha Circuito Escolar Federado de Ajedrez Los Angeles - SUB 10 2 Ημέρες 2 Ώρες
146ta Fecha Circuito Escolar Federado de Ajedrez Los Angeles - SUB 8 2 Ημέρες 2 Ώρες
15CLUB DE AJEDREZ CHILE - TORNEO SUPER ACADEMIA OCTUBRE 2017 OPEN 2 Ημέρες 4 Ώρες
16XII Torneo Memorial Rene Letelier - Global Chess 2 Ημέρες 5 Ώρες
17XXVIII OLIMPIADAS DE PADRES Y APODRADOS DE COLEGIOS PARTICULARES Y SUBVENCIONADO OSORNO 2 Ημέρες 7 Ώρες
1837° Aniv. Laguna Blanca U16 2 Ημέρες 11 Ώρες
1937° Aniv. Laguna Blanca U 12 2 Ημέρες 11 Ώρες
20II IRT Blitz 37° Aniversario Laguna Blanca 2 Ημέρες 14 Ώρες
21Torneo Mayor de Osorno 2 Ημέρες 21 Ώρες
22CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Viernes 13 de Octubre 2017 3 Ημέρες 2 Ώρες
2337° Aniv. Laguna Blanca U8 3 Ημέρες 6 Ώρες
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - VIII TORNEO INTERCLUBES 2017 4 Ημέρες 1 Ώρες
25VI Torneo Abierto Club Ñuñoa 2017 IRT 4 Ημέρες 14 Ώρες
26Open de la Primavera 2017 5 Ημέρες 3 Ώρες
27TORNEO ADUPRI 2017 - FINAL 5 Ημέρες 4 Ώρες
28CLUB DE AJEDREZ CHILE 2017 - CUARTO CAMPEONATO POR EQUIPOS SUB-1600 6 Ημέρες 4 Ώρες
29ACTIVO 06-10-2017 7 Ημέρες 2 Ώρες
3046° Torneo Open Plaza Maipu 7 Ημέρες 13 Ώρες
31126° Torneo Open Mall Arauco Estacion (inscripcion Gratuita-valido Elo Nacional) 7 Ημέρες 14 Ώρες
32TERCER TORNEO CIRCUITO DAMAS DEL TABLERO 2017 8 Ημέρες 4 Ώρες
33PRIMERA FECHA CIRCUITO DE TORNEOS DE AJEDREZ IRT CIUDAD DE OSORNO OPEN SUB 2200 8 Ημέρες 5 Ώρες
34Primer Festival Internacional Open Lo Prado 2017 8 Ημέρες 13 Ώρες
35Primer Festival Infantil Lo Prado 2017 Sub 16 8 Ημέρες 13 Ώρες
362do TORNEO(PM) CIRCUITO CASA AJEDREZ VILLARRICA 9 Ημέρες 6 Ώρες
37TERCER TORNEO CIRCUITO DAMAS DEL TABLERO 2017 9 Ημέρες 11 Ώρες
381ER TORNEO(AM) CIRCUITO CASA AJEDREZ VILLARRICA 9 Ημέρες 12 Ώρες
39CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Viernes 6 de Octubre 2017 10 Ημέρες 3 Ώρες
40Etapa Comunal Juegos de la Educación Publica Disciplina Ajedrez CATEGORIA SUB 13 11 Ημέρες 8 Ώρες
41Etapa Comunal Juegos de la Educación Publica Disciplina Ajedrez CATEGORIA SUB 13 FEMENINO 11 Ημέρες 8 Ώρες
42Etapa Comunal Juegos de la Educación Publica Disciplina Ajedrez CATEGORIA SUB 18 11 Ημέρες 8 Ώρες
43PRIMER TORNEO ESCALAFON SERIE "A" Colegio Internacional Alba 11 Ημέρες 14 Ώρες
441er BLITZ INTERNACIONAL DE AJEDREZ, CULTURAL Y TURISTICO COPA COELEMU - 2017 11 Ημέρες 17 Ώρες
451er FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ, CULTURAL Y TURISTICO COPA COELEMU - 2017 11 Ημέρες 17 Ώρες
46ENCUENTRO SCHEVENINGEN Bocasur B vsTemuco Chico B 13 Ημέρες 7 Ώρες
47ENCUENTRO SCHEVENINGEN Temuco Chico A vs Bocasur A 13 Ημέρες 7 Ώρες
48PRIMER TORNEO ESCALAFON SERIE B Colegio Internacional Alba 14 Ημέρες 5 Ώρες
492a Categoria 2017 Club La Florida 14 Ημέρες 13 Ώρες
50349° Mall Florida Center 14 Ημέρες 13 Ώρες
Advertisement