Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Angola (ANG)

Flag ANG
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE MALANJE - JODGAZ - XADREZ - 2017 5 Ώρες 32 λ.
2CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO 2017 4 Ημέρες 7 Ώρες
3MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ ALUSIVO AO MÊS DA JUVENTUDE 2017 12 Ημέρες 3 Ώρες
4MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ 2017 12 Ημέρες 3 Ώρες
5CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR E JUVENIL DE XADREZ DE BENGUELA 2017 13 Ημέρες 10 Ώρες
6TAÇA ENSA 2017 BLITZ 18 Ημέρες 12 Ώρες
7TAÇA ENSA 2017 RAPIDAS 18 Ημέρες 12 Ώρες
8TAÇA ENSA 2017 18 Ημέρες 13 Ώρες
9TORNEIO DA PAZ 2017 23 Ημέρες 10 Ώρες
10CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 23 Ημέρες 17 Ώρες
11CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 26 Ημέρες 10 Ώρες
12CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ 2017 28 Ημέρες 10 Ώρες
13TAÇA GRUPO CABETO - MALANJE 2017 46 Ημέρες 14 Ώρες
14CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 54 Ημέρες 3 Ώρες
15CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 54 Ημέρες 3 Ώρες
16Campeonato Interno da Macovi Popular 2017 64 Ημέρες 14 Ώρες
17TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 65 Ημέρες 14 Ώρες
18TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 68 Ημέρες 10 Ώρες
19TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 68 Ημέρες 10 Ώρες
20CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS 2017 107 Ημέρες 8 Ώρες
21CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 108 Ημέρες 7 Ώρες
22CAMPEONATO NACIONAL BLITZ 2017 110 Ημέρες 7 Ώρες
23TORNEIO PREMIO FABRICA DE CIMENTO DO KUANZA SUL 2016 114 Ημέρες 2 Ώρες
24MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO DE RÁPIDAS 2016 138 Ημέρες 4 Ώρες
25MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO ACTIVO DAS MACOVIS 2016 138 Ημέρες 4 Ώρες
26TORNEIO PROVINCIAL DE XADREZ 5 DE NOVEMBRO/BNA 152 Ημέρες 15 Ώρες
27OPEN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 158 Ημέρες 11 Ώρες
28WOMAN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 158 Ημέρες 12 Ώρες
29TORNEIO ALUSIVO AO 3 DE OUTUBRO DIA DAS FINANÇAS 177 Ημέρες 15 Ώρες
30TACA TITO MARTINS 2016 180 Ημέρες 9 Ώρες
31CAMPEONATO NACIONAL UNIVERSITARIO 2016 182 Ημέρες 3 Ώρες
32TORNEIO AMADOR BANCO SOL 2016 204 Ημέρες 13 Ώρες
33Memorial Santos Julio 2016 213 Ημέρες 10 Ώρες
34TORNEIO 17 DE SETEMBRO 2016 221 Ημέρες 12 Ώρες
35TORNEIO DE XADREZ 28 DE AGOSTO 245 Ημέρες 7 Ώρες
36CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUVENIS BENGUELA 2016 323 Ημέρες 10 Ώρες
37CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO - MATCH - LUANDA 2016 327 Ημέρες 11 Ώρες
38CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL MASCULINO - SUMBE 2016 340 Ημέρες 13 Ώρες
39CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO - SUMBE 2016 340 Ημέρες 13 Ώρες
40CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL FEMININO - SUMBE 2016 340 Ημέρες 13 Ώρες
41CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR MASCULINO - SUMBE 2016 340 Ημέρες 13 Ώρες
42CAMPEONATO ABSOLUTO 2016 348 Ημέρες 4 Ώρες
43CAMPEONATO ABSOLUTO FEMININO 2016 348 Ημέρες 5 Ώρες
44TORNEIO 1 DE MAIO 2016 DA ESCOLA DR. SICASCALHO JUNIOR (TIO GADINHO) 359 Ημέρες 11 Ώρες
45TORNEIO COOK WALTER (SABADO XADREZISTICO) 2016 362 Ημέρες 10 Ώρες
46CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO ZONAL B - BENGUELA 2016 386 Ημέρες 11 Ώρες
47Pocholo Chess 391 Ημέρες 6 Ώρες
48ZONAL A 2016 393 Ημέρες 6 Ώρες
49TAÇA GRUPO CABETO SUMBE 2016 403 Ημέρες 12 Ώρες
50CAMPEONATO PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO - 2016 404 Ημέρες 9 Ώρες
Advertisement