Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Suriname (sur)

Flag sur
NrTurnausPäivitetty viimeksi
12018 Interclub Kampioenschappen Aspiranten Klasse 19 pv. 23 h.
22018 Scholen Schaakkampioenschappen GLO 26 pv. 19 h.
32018 Scholen Schaakkampioenschappen VOJ 26 pv. 19 h.
42018 Scholen Schaakkampioenschappen VOS 26 pv. 19 h.
5Nationale Dames Schaakkampioen 2018 28 pv. 17 h.
62018 Girls Chess Talent Beginners 33 pv. 18 h.
72018 Girls Chess Talent Intermediate 33 pv. 18 h.
87th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U16 Absolute 82 pv. 4 h.
97th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U20 Open 82 pv. 4 h.
107th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U16 Women 82 pv. 4 h.
117th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U12 Absolute 82 pv. 4 h.
127th CARIFTA Junior Chess Championsip 2018 - U12 Women 82 pv. 4 h.
13Nationale Schaak Kampioenschappen 2018 87 pv. 16 h.
14Deca Challenge 2018 1e editie - Voorrondes 117 pv. 23 h.
15Deca Challenge 2018 1e editie - Finale: Intermediate 117 pv. 23 h.
16Deca Challenge 2018 1e editie - Finale: Beginners 117 pv. 23 h.
172018 Kwalificatie Nationale Kampioenschappen 129 pv. 20 h.
182017 Blitz Schaakkampioenschappen Aspiranten 171 pv. 19 h.
192017 Blitz Schaakkampioenschappen Top 171 pv. 19 h.
202017 Blitz Schaakkampioenschappen Sub-Top 171 pv. 19 h.
21Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Top Klasse 181 pv. 1 h.
22Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Kadetten Klasse 181 pv. 1 h.
23Rukhmania Jaarafsluitingstoernooi 2017 Beginners Klasse 181 pv. 1 h.
242017 Interclub Eerste Klasse 187 pv. 23 h.
252017 Nationale Rapid Schaakkampioenschappen - Top 187 pv. 23 h.
262017 Nationale Rapid Schaakkampioenschappen Sub-Top 187 pv. 23 h.
275th Srefidensi Chess Celebration Open Blitz 209 pv.
285th Srefidensi Chess Celebration 2017 Master Class 209 pv. 5 h.
295th Srefidensi Chess Celebration 2017 Open Class 209 pv. 5 h.
302017 Interclub Top Klasse 213 pv. 19 h.
312017 Nationale Open 20+ Kampioenschappen 231 pv. 2 h.
322017 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 231 pv. 2 h.
33Deca Challenge III Finale - Intermediate 245 pv. 3 h.
34Deca Challenge III Finale - Beginners 245 pv. 4 h.
35Deca Challenge III Voorronde 245 pv. 6 h.
36Rukhmania Blitz Toernooi 2017 Pupillen Klasse 265 pv. 4 h.
37Rukhmania Blitz Toernooi 2017 Top Klasse 265 pv. 18 h.
38Rukhmania Doorgeefschaak 2017 279 pv. 15 h.
39Rukhmania Progressief Schaken 2017 285 pv. 1 h.
402017 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 314 pv. 5 h.
412017 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 314 pv. 6 h.
42Nationale Jeugkampioenschappen U18 - Barrage 316 pv. 8 h.
432017 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 316 pv. 9 h.
442017 Nationale Jeugdkampioenschappen U10 319 pv. 3 h.
452017 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 319 pv. 19 h.
462017 Nationale Jeugdkampioenschappen U8 321 pv. 6 h.
472017 Scholen Schaak VOS 328 pv.
482017 Scholen Schaak VOJ 328 pv.
492017 Scholen Schaak GLO 328 pv.
502017 Interclub Kampioenschappen - Aspiranten Klasse 354 pv. 4 h.