Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Mongolia (mgl)

Flag mgl
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эмэгтэй 7 Minuutit
2"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 нас Open 18 Minuutit
3"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 32 Minuutit
4"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эрэгтэй 37 Minuutit
5"Морьтны алдар-2018" 7 насны эрэгтэй 37 Minuutit
6"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 9н насны эр 37 Minuutit
7УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 2 h. 19 min.
8УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 3 h. 1 min.
9Монгол улсын гавьяат багш, спортын мастер З. Сандуйн нэрэмжит тэмцээн 3 h. 30 min.
10ОУМ Т. Үйтүмэнгийн нэрэмжит шатрын тэмцээн 5 pv. 8 h.
118-9 эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 pv. 9 h.
12БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эрэгтэй 5 pv. 9 h.
13БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эмэгтэй 5 pv. 9 h.
14БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эрэгтэй 5 pv. 9 h.
15БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эмэгтэй 5 pv. 9 h.
1618 нас Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 pv. 9 h.
1711 нас СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 11 open 5 pv. 9 h.
188-9 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 pv. 9 h.
197 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 pv. 9 h.
207 насны эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 pv. 9 h.
21Chinggis kids II 6 pv. 4 h.
22Чингис опен 3 12 pv. 4 h.
23Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10-18 нас 16 pv. 1 h.
24Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6-8 нас 16 pv. 1 h.
25Төвийн бүсийн аварга охид 6 нас 19 pv. 5 h.
26Төвийн бүсийн аварга хөвгүүдийн 10 нас 19 pv. 5 h.
27Төвийн бүсийн аварга охидын 10 нас 19 pv. 5 h.
28Төвийн бүсийн аварга насанд хүрэгчид 19 pv. 5 h.
29Төвийн бүсийн аварга 12 насны хөвгүүд 19 pv. 6 h.
30Төвийн бүсийн аварга охид 8 нас 19 pv. 6 h.
31Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 8 нас 19 pv. 6 h.
32Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 6 нас 19 pv. 6 h.
33Төвийн бүсийн аварга охидын 12 нас 19 pv. 7 h.
34Төвийн бүсийн аварга 13 дээш нас эрэгтэй 19 pv. 7 h.
35Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги эм 19 pv. 9 h.
36Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги эм 19 pv. 9 h.
37Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги эм 19 pv. 9 h.
38Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги эм 19 pv. 9 h.
39Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги эм 19 pv. 9 h.
40Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги 20 pv. 4 h.
41Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги 20 pv. 5 h.
42Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги 20 pv. 5 h.
43Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги 20 pv. 5 h.
44Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги 20 pv. 5 h.
45СУТ-н 25 жилийн ойн нэрэмжит СЭЗИС-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2018 26 pv. 5 h.
46Батын Нямаагийн 90 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн 27 pv. 1 h.
47ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - Б ангилал 33 pv. 5 h.
48ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - А ангилал 33 pv. 5 h.
49"Оюуны тамир-2018" 12-17 насны Охид 33 pv. 7 h.
50"Оюуны Тамир-2018" 12-13 нас Хөвгүүд 33 pv. 8 h.