Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Azerbaijan (aze)

Flag aze
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 3 h. 5 min.
2Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 3 h. 5 min.
3Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 3 h. 5 min.
4Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 3 h. 5 min.
5 TRİM 4 nömrəli İOEUGİŞM I dərəcə yarışı 3 h. 19 min.
63 derece turniri Group B (TEST) 4 h. 18 min.
74 derece turniri Group A (TEST) 4 h. 19 min.
8HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 5 h. 23 min.
9HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 h. 23 min.
10HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 h. 23 min.
11HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 h. 23 min.
12HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 h. 24 min.
13HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 h. 24 min.
14HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 5 h. 24 min.
15I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 6 h. 52 min.
1626 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 8 h. 30 min.
1701 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 8 h. 30 min.
1801 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 8 h. 30 min.
1915 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 8 h. 30 min.
20Baku Summer Rapid 30 june 2018 12 h. 18 min.
21Baku Summer Blitz 7 july 2018 12 h. 18 min.
22Baku Summer Open 1-8 july 2018 12 h. 19 min.
23Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 12 h. 30 min.
24Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 12 h. 31 min.
25AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 2 pv. 2 h.
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 2 pv. 2 h.
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 2 pv. 2 h.
28AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 2 pv. 2 h.
29Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 3 pv. 3 h.
30Gilan Chess Tournament - May 2018 3 pv. 6 h.
31Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 3 pv. 9 h.
32Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 3 pv. 9 h.
33Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 3 pv. 9 h.
34TEMPO 19-05-2018 RSK 4 pv. 2 h.
35"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 4 pv. 5 h.
36UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 4 pv. 6 h.
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 4 pv. 9 h.
38Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 5 pv. 3 h.
39Elfim Günəşli III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 5 pv. 3 h.
40Banklar arasında şəxsi-komanda birinciliyi /Bakı, 14.05-18.05.2018 5 pv. 7 h.
41Quba Tempo-turnir 5 pv. 9 h.
42Resublika gunune hesr olunmush derece yarishi ABC Kids tedris merkezi 6 pv. 1 h.
43Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 6 pv. 10 h.
4424-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 pv. 12 h.
4524-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 pv. 12 h.
4624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 pv. 12 h.
47Ümumtəhsil məktəblərinin müəllimləri arasında ümummilli lider H.Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə həsr olunmuş şahmat yarışı. 7 pv. 6 h.
48Ucar şəhər 6 nomrəli məktəbin pilot şahmat siniflərinin şəxsi birinciliyi 7 pv. 10 h.
491 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 8 pv.
501 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 8 pv. 1 h.