Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Azerbaijan (aze)

Flag aze
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU HƏR BAZAR TEMPO TURNIR 22 İYUL 15:00-da 2 h. 20 min.
2"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group A - OPEN 11-17 August 2018 3 h. 10 min.
3"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group B - U12 11-17 August 2018 3 h. 11 min.
4TEMPO 21-07-2018 RSK 3 h. 18 min.
5Rating tournment (Nabran) 03-10 August 2018 3 h. 30 min.
6AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 11:30 3 h. 39 min.
7AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 10:00 da 3 h. 41 min.
8AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 10:00 da 3 h. 51 min.
9AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ 02-10 avqust 2018 4 h. 4 min.
10ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 22 iyul 2018 14:00 11 h. 23 min.
11Tempoturnir-SUMQAYIT 1 pv. 5 h.
12Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 1 pv. 6 h.
131 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 1 pv. 8 h.
141 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 1 pv. 8 h.
15Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 1 pv. 23 h.
16Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 2 pv. 5 h.
17"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, BLITZ 10 August 2018 2 pv. 5 h.
1824.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 2 pv. 12 h.
1924.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 2 pv. 12 h.
20ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 6 pv. 12 h.
21TEMPO 14-07-2018 RSK 7 pv. 3 h.
221 dərəcə turniri 12-20.07.2018 9 pv. 22 h.
23Summer Friendship Cup 10 pv. 9 h.
24Baku Summer Open 1-8 july 2018 13 pv. 6 h.
25Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 13 pv. 11 h.
26Baku Summer Blitz 7 july 2018 13 pv. 11 h.
27Baku Summer Rapid 30 june 2018 14 pv. 8 h.
28Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 14 pv. 9 h.
29Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 14 pv. 10 h.
30Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 14 pv. 10 h.
31Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 14 pv. 10 h.
32Yay tempoturniri-Sumqayıt 15 pv. 5 h.
33Gusar zayavka 2018 16 pv. 21 h.
34Sumgayit championship, 2018 19 pv. 12 h.
35ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 20 pv. 4 h.
36"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 20 pv. 7 h.
374№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 21 pv. 11 h.
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 22 pv. 3 h.
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 22 pv. 3 h.
40HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 pv. 5 h.
41HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 pv. 5 h.
42HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 pv. 5 h.
43HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 pv. 5 h.
44HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 22 pv. 5 h.
45ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 23 pv. 8 h.
46Dairevi sistem uzre Turnir 23 pv. 9 h.
474№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 24 pv. 7 h.
484№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 24 pv. 11 h.
49Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 25 pv.
50Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 25 pv.