Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Ukraine (UKR)

Flag UKR
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Ukraine Chess Championship - 2019 (Boys - 16) semifinal 1 h. 37 min.
2Ukraine Chess Championship - 2019 (Girls - 16) semifinal 1 h. 49 min.
310 етап Кубок Львівської області "Юні таланти" Фінал - Попередня реєстрація 2 h. 7 min.
4КТ з нормою 4-го розряду - 23.11 Львів - Попередня реєстрація: http://bit.ly/2NECb0B 3 h. 9 min.
5"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 23-24.11.2019 3 h. 27 min.
6"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 22-24.11.2019 3 h. 31 min.
7"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 22-24.11.2019 3 h. 42 min.
8III Open chess Tretyakov memorial (Standard) 3 h. 44 min.
9November Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Yuriy Privalov) 3 h. 46 min.
10Кубок федерації шахів Херсонської області - 2019 (класична гра) 5 h. 51 min.
11Першість шахової школи В.Іванчука турнір A 22-24.11.2019 6 h. 25 min.
12Чемпіонат Донецької області з шахів серед юнаків до 18 років 6 h. 32 min.
13Чемпіонат Донецької області з шахів серед дівчат до 18 років 6 h. 37 min.
14III Open chess Tretyakov memorial (Standard) 7 h. 25 min.
15Шкільні ігри Дніпра "Біла тура" Фінал 8 h. 40 min.
16Першість шахової школи В.Іванчука турнір D 23-24.11.2019 10 h. 11 min.
17Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду Львів 10 h. 49 min.
18Шкільні ігри Дніпра "Біла тура" Фінал 10 h. 50 min.
19Шкільні ігри Дніпра "Біла тура" Фінал 11 h. 1 min.
20Шкільні ігри Дніпра "Біла тура" Фінал 11 h. 48 min.
21Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament A 12 h. 48 min.
22Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament B 12 h. 52 min.
23Memorial Bogatyrchuka (Vinnytsia) 14 h. 58 min.
24Турнир пам'яти О.В.Синіцина 2019 ДНІПРО РЄЄСТРАЦІЯ !!! 17 h. 29 min.
25Першість шахової школи В.Іванчука турнір В 23-24.11.2019 1 pv. 1 h.
26Першість шахової школи В.Іванчука турнір C 23-24.11.2019 1 pv. 2 h.
2751-й Півфінал першості міста з шахів м.Горішні Плавні 1 pv. 4 h.
28125 річчя ЛШК попередня реєстрація 1 pv. 5 h.
29Командна Шкільна ліга Львівської області 2019 1 pv. 8 h.
30Відкритий шаховий фестиваль (листопад) КТ на 3 розряд ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 1 pv. 8 h.
31Шкільна ліга з шахів загальноосвітня школа ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН 1 pv. 10 h.
32Шкільна ліга з шахів початкова школа ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН 1 pv. 10 h.
33Кубок Золота осінь 2019р. 1 pv. 12 h.
34Кубок Золота осінь 2019р. 1 pv. 12 h.
35Відкрита першість Кам’янка–Бузька (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ) 1 pv. 14 h.
36III Open chess Tretyakov memorial (Standard) 2 pv. 2 h.
37Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 16 років (Івано-Франківськ) 2 pv. 4 h.
38Півфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років (Івано-Франківськ) 2 pv. 4 h.
39Mukachevo Christmas - 2020 - A 2 pv. 11 h.
40Шкільна ліга з шахів початкова школа ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН 2 pv. 11 h.
41Шкільна ліга з шахів загальнооствітня школа ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН 2 pv. 11 h.
42Бліц-турнір до Дня студента (ЛНУ ім. Франка) 2 pv. 14 h.
43Memorial Salo Flora ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 3 pv. 2 h.
44Шкільна ліга з шахів початкова школа СИХІВСЬКИЙ РАЙОН 3 pv. 11 h.
45Шкільна ліга з шахів загальнооствітня школа СИХІВСЬКИЙ РАЙОН 3 pv. 11 h.
46Юні таланти 2019 9 етап 3 pv. 12 h.
47Кубок Золота осінь 2019р. 3 pv. 13 h.
48"Chess Weekend of JCC" Odessa (group "C" rapid) 4 pv. 6 h.
49Chess Weekend of JCC" Odessa (group "B" rapid) 4 pv. 8 h.
50"Chess Weekend of JCC" Odessa (group "A" rapid) 4 pv. 8 h.