Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Romania (ROU)

Flag ROU
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 38 Minuutit
2Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 38 Minuutit
3Napocensis ed.20 1 h. 40 min.
4Memorialul Cartis Dan A. Mihai 2 h. 18 min.
5CUPA UNIRII EDITIA a X - a Buzau 3 h. 39 min.
6Cupa Puf Junior Editia a III-a 6 h. 30 min.
7Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018 9 h. 49 min.
8CUPA "Unirea Principatelor" - 0PEN - 2018 10 h. 39 min.
9Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara 10 h. 53 min.
10Cupa SNAGOV șah rapid FIDE U08, U10 și U12 13 h. 36 min.
11Cupa SNAGOV șah rapid nelegitimati U08, U10 și U12 14 h.
12Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U09 1 pv. 4 h.
13Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U11 1 pv. 4 h.
14Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U07 1 pv. 10 h.
15Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U13 1 pv. 10 h.
16Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U09 1 pv. 10 h.
17Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 1 pv. 19 h.
18Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Baieti 2 pv.
19Campionatul judetean Arad 2 pv. 3 h.
20CUPA IL CASTELLO CONSTANTA-EDITIA I-2018 2 pv. 5 h.
21Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U11 2 pv. 7 h.
22Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Fete 3 pv. 2 h.
23Braila Galati Grupa I 3 pv. 5 h.
24Braila Galati Grupa II 3 pv. 5 h.
25Galati Braila Grupa 3 3 pv. 6 h.
26Sah Club Galati - Micul Print Braila 3 pv. 10 h.
27CUPA "Unirea Principatelor" - clasa 0 - 2018 4 pv. 2 h.
28CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I fete - 2018 4 pv. 2 h.
29CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I baieti - 2018 4 pv. 2 h.
30CUPA "Unirea Principatelor" - CADETI - 2018 4 pv. 2 h.
31Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U07 4 pv. 17 h.
32Semifinala Campionatului National - Lacu Sarat-Braila 4 pv. 19 h.
33Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U15 5 pv. 2 h.
34Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U13 5 pv. 19 h.
35CUPA DE TOAMNA, GALATI, COPII SUB 8 ANI 6 pv. 8 h.
36Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U17 6 pv. 18 h.
37Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U15 6 pv. 18 h.
38FISCA 2017 - Turneul C - juniori U14 8 pv. 4 h.
39HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - OPEN C 8 pv. 4 h.
40Chess Cup FELICIA Open A - general - Sah Rapid 8 pv. 11 h.
41Chess Cup FELICIA Open B - copii U10 - Sah Rapid 8 pv. 11 h.
42Petra Weekend no.13 9 pv.
43Blitz 05.01.2018 10 pv. 22 h.
44Cupa de Iarna Genius 2018 10 pv. 23 h.
45Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U17 11 pv. 18 h.
46Cupa Revelionului Galati Rapid Open 17 pv.
47Cupa Revelionului Galati Rapid 11 ani 17 pv. 2 h.
48Trofeul Smart de Anul Nou - Rapid - >1050 17 pv. 4 h.
49Trofeul Smart de Anul Nou - Rapid < 1050 17 pv. 6 h.
50Trofeul Smart de Anul Nou - Blitz - <1050 17 pv. 6 h.