Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Mongolia (MGL)

Flag MGL
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1ФМ З.Бямбаагийн нэрэмжит "ДАРХАН 2018" шатрын тэмцээн Эмэгтэй 8 h. 48 min.
2ФМ З.Бямбаагийн нэрэмжит "ДАРХАН 2018" шатрын тэмцээн "Б" ангилал 8 h. 49 min.
3ФМ З.Бямбаагийн нэрэмжит "ДАРХАН-2018" шатрын тэмцээн "А" ангилал 8 h. 49 min.
4ФМ З.Бямбаагийн нэрэмжит "ДАРХАН-2018" шатрын тэмцээн Блиц нээлттэй ангилал 1 pv. 15 h.
5ФМ З.Бямбаагийн нэрэмжит "ДАРХАН-2018" шатрын тэмцээн Блиц эмэгтэй ангилал 1 pv. 15 h.
6Шатрын спортын Дэд Мастер Г. Санжид агсаны нэрэмжит ''Налайх-2018'' тэмцээн 9 pv. 8 h.
7Монголын анхдугаар нээлттэй "Chess 960" тэмцээн 2018 9 pv. 10 h.
8"ЭРДМИЙН БАЯР-ОЮУНЫ НААДАМ 2018" Хөвгүүд 16 pv. 11 h.
9"ЭРДМИЙН БАЯР-ОЮУНЫ НААДАМ 2018" Охид 16 pv. 11 h.
10Asian Junior Chess Championship 2018 Open Blitz 24 pv. 6 h.
11Asian Junior Chess Championship 2018 Girls Blitz 24 pv. 7 h.
12Mongolia Open 2018 24 pv. 7 h.
13MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL 2018 Blitz 24 pv. 9 h.
14MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL WOMAN 2018 Blitz 24 pv. 9 h.
15Asian Junior Chess Championship 2018 Open 24 pv. 11 h.
16MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL Women 2018 24 pv. 11 h.
17Asian Junior Chess Championship 2018 Girls 24 pv. 11 h.
18MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL 65+ 2018 24 pv. 11 h.
19MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL 50+ 2018 24 pv. 12 h.
20IREEDUIN OLIMP-2018 U12 24 pv. 14 h.
21IREEDUIN OLIMP-2018 G12 24 pv. 14 h.
22IREEDUIN OLIMP-2018 U10 24 pv. 14 h.
23IREEDUIN OLIMP-2018 G10 24 pv. 14 h.
24IREEDUIN OLIMP-2018 U08 24 pv. 14 h.
25IREEDUIN OLIMP-2018 G08 24 pv. 14 h.
26IREEDUIN OLIMP-2018 U06 24 pv. 14 h.
27IREEDUIN OLIMP-2018 G6 27 pv. 15 h.
28Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 6 нас, эр 30 pv. 9 h.
29Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 8 нас, эр 30 pv. 9 h.
30Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 12 нас, эр 30 pv. 9 h.
31Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 18 нас, эр 30 pv. 9 h.
32Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг насанд хүрэгчид эр 30 pv. 9 h.
33Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг насанд хүрэгчид эм 30 pv. 9 h.
34Улсын 6 удаагийн Аварга, шатрын ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 10 нас, эр 30 pv. 9 h.
35Улсын 6 удаагийн Аварга, ОУ-ын мастер Ж.Лхагваагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 18 нас эм 30 pv. 10 h.
36Улсын 6 удаагийн Аварга,шатрын ОУ ын мастер Ж.Лхагвагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 12 нас эм 30 pv. 11 h.
37Улсын 6 удаагийн Аварга,шатрын ОУ ын мастер Ж.Лхагвагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 10 нас эм 30 pv. 11 h.
38Улсын 6 удаагийн Аварга,шатрын ОУ ын мастер Ж.Лхагвагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 6 нас эм 30 pv. 11 h.
39Улсын 6 удаагийн Аварга,шатрын ОУ ын мастер Ж.Лхагвагийн нэрэмжит "ЗҮҮН БҮС-2018" тэмцээн Дундговь аймаг 8 нас эм 30 pv. 11 h.
40MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL 65+ 2018 30 pv. 15 h.
41Asian Junior Chess Championship 2018 Girls Rapid 31 pv. 5 h.
42Asian Junior Chess Championship 2018 Open Rapid 31 pv. 5 h.
43MONGOLIA SENIOR INTERNATIONAL Women 2018 31 pv. 7 h.
44Прокурорын цом-2018 шатрын аварга шалгаруулах 4-р тэмцээн 32 pv. 7 h.
45CHINGGISS BLITZ 33 pv. 4 h.
46CHINGGIS INVITATIONAL-IV 33 pv. 10 h.
47МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ТАМИРЧИН, МУ-н 8 УДААГИЙН АВАРГА, ШАТРЫН ИХ МАСТЕР БАЗАРЫН ХАТАНБААТАРЫН НЭРЭМЖИТ "ШАРЫН ГОЛ-2018", "С" ангилал ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН 37 pv. 2 h.
48МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ТАМИРЧИН, МУ-н 8 УДААГИЙН АВАРГА, ШАТРЫН ИХ МАСТЕР БАЗАРЫН ХАТАНБААТАРЫН НЭРЭМЖИТ "ШАРЫН ГОЛ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭНИЙ "А" ангилал 37 pv. 11 h.
49МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ТАМИРЧИН, МУ-н 8 УДААГИЙН АВАРГА, ШАТРЫН ИХ МАСТЕР БАЗАРЫН ХАТАНБААТАРЫН НЭРЭМЖИТ "ШАРЫН ГОЛ-2018", "B" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН 37 pv. 11 h.
50FIDE Open U2200 July 2018 51 pv. 7 h.