Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Al. Bokuchava G16 Cup 2019 1 h. 35 min.
2Al. Bokuchava B16 Cup 2019 1 h. 35 min.
3GEO Senior Ch 2019 1 pv. 22 h.
4იმერეთის ჩემპიონატი მამაკაცთა შორის ბლიცში 3 pv. 17 h.
5იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 3 pv. 17 h.
6იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 11 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 4 pv. 19 h.
7იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 9 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 4 pv. 19 h.
8იმერეთის ჩემპიონატი მამაკაცთა შორის 4 pv. 19 h.
9იმერეთის ჩემპიონატი ქალთა შორის 4 pv. 19 h.
10იმერეთის სასკოლო ჩემპიონატი - 7 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 4 pv. 21 h.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 4 pv. 22 h.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 4 pv. 22 h.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 4 pv. 22 h.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 4 pv. 23 h.
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 5 pv. 1 h.
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 5 pv. 1 h.
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 5 pv. 1 h.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 5 pv. 1 h.
19Poti New Year-2019 Open Blitz 11 pv. 22 h.
20Chess Festival - 2018 Open 14 pv. 1 h.
21Nuger Shogiradze 8th Memorial U16 Open 14 pv. 1 h.
22იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - ქალთა და მამაკაცთა შორის ''Open'' 17 pv. 19 h.
23იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 17 pv. 19 h.
24იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 17 pv. 19 h.
25იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 17 pv. 19 h.
26იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 17 pv. 19 h.
27იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 17 pv. 20 h.
28Tbilisi Cup 2018 (Blitz) 17 pv. 22 h.
29III თანრიგი 17 pv. 23 h.
30V თანრიგი 17 pv. 23 h.
31IV თანრიგი 17 pv. 23 h.
32Family Tournament 18 pv. 17 h.
33GEO Cup (Rapid) 2018 18 pv. 19 h.
34საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 7 წლამდე ღია ტურნირი 19 pv.
35საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 19 pv. 14 h.
36საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი ღია ტურნირი 19 pv. 14 h.
37საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 19 pv. 14 h.
38საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2018 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 19 pv. 14 h.
39იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 19 pv. 19 h.
40იმერეთის ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 21 pv. 14 h.
41B.Gurgenidze Cup IX, U10 Boys 21 pv. 19 h.
42B.Gurgenidze Cup IX, U10 Girls 21 pv. 20 h.
43B.Gurgenidze Cup IX, U8 Boys 21 pv. 20 h.
44B.Gurgenidze Cup IX, U12 Boys 21 pv. 20 h.
45B.Gurgenidze Cup IX, U12 Girls 21 pv. 20 h.
46B.Gurgenidze Cup IX, U8 Girls 21 pv. 20 h.
47ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2018 III 23 pv. 21 h.
48ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2018 III 23 pv. 21 h.
49ნუგერ შოგირაძის მე-8 მემორიალი 9 წლამდე გოგონათა შორის 23 pv. 21 h.
50ნუგერ შოგირაძის მე-8 მემორიალი 9 წლამდე ღია ტურნირი 23 pv. 21 h.