Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1GEO Club Cup 2018 20 h. 4 min.
2Geo Cup 2018 U10 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 1 h.
3Geo Cup 2018 U10 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 1 h.
4Geo Cup 2018 U12 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 2 h.
5Geo Cup 2018 U12 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 2 h.
6Geo Cup 2018 U8 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 2 h.
7Geo Cup 2018 U8 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 4 pv. 2 h.
8ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2018 II 7 pv.
95 თანრიგი 7 pv. 3 h.
102-3 თანრიგი 7 pv. 3 h.
114 თანრიგი 7 pv. 4 h.
12ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 13 pv. 20 h.
132-3 თანრიგი 20 pv. 4 h.
145 თანრიგი 20 pv. 4 h.
154 თანრიგი 20 pv. 4 h.
16GEO 78th Ch (I League) 23 pv.
17"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მამაკაცთა შორის 34 pv. 21 h.
18"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - ქალთა შორის 34 pv. 21 h.
19"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 34 pv. 22 h.
20"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018"- 10 წლამდე გოგონათა შორის 34 pv. 22 h.
21"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 34 pv. 22 h.
22"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 34 pv. 22 h.
23საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორიაზე 35 pv.
24საკვალიფიკაციო ტურნირი IVკატეგორიაზე 35 pv.
25საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 35 pv.
26"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მოსწავლეთა შორის 36 pv. 1 h.
27საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე 36 pv. 20 h.
2843rd Olympiad Batumi 2018 Open 43 pv. 22 h.
2943rd Olympiad Batumi 2018 Women 43 pv. 22 h.
30საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" ღია ტურნირი 46 pv. 21 h.
31საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 46 pv. 22 h.
32საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 46 pv. 22 h.
33Georgian Youth Team Chess Championship(10,12,14,16) - 2018 49 pv. 3 h.
34საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 51 pv. 6 h.
35GEO 78th Ch (Qual) 58 pv. 23 h.
36Int. Rapid Tournament 'Lela and Bela Cup' 72 pv.
37საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 pv. 1 h.
38საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 83 pv. 1 h.
39საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 83 pv. 2 h.
40საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 83 pv. 2 h.
41საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 83 pv. 2 h.
42International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U10 89 pv. 1 h.
43International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U14 89 pv. 1 h.
44International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U12 89 pv. 2 h.
45International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U08 89 pv. 3 h.
46Irakli Lolua Memorial Rapid 91 pv. 3 h.
47''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 97 pv. 23 h.
48''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 97 pv. 23 h.
49''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 97 pv. 23 h.
50''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018'' - 10 წლამდე გოგონათა შორის 97 pv. 23 h.