Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Dominican Republic (DOM)

Flag DOM
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Torneo Nacional Masculino 2021 9 h. 14 min.
2Torneo provincial De San Juan de La Maguana 2021 13 pv. 11 h.
3Campeonato Provincial Absoluto de Santo Domingo 2021 13 pv. 11 h.
4Torneo Provincial Monte Plata 2021 13 pv. 17 h.
5Campeonato Provincial Peravia 2021 Eliminatoria 14 pv. 12 h.
64to. Torneo dr. Eugenio Cedeno 14 pv. 15 h.
7Torneo Provincial Monte Plata 2021 14 pv. 20 h.
8Torneo Provincial Monte Plata 2021 15 pv. 5 h.
9Campeonato Nacional Femenino 2021 16 pv. 7 h.
10Primaveral Bayaguana Abierto 20 pv. 10 h.
11Torneo Provincial Blitz Pos-Pandemia Bonao 53 pv. 14 h.
12Torneo Copa Gobernadora Aracelis Villanueba 53 pv. 15 h.
13Torneo Copa Gorbernadora Aracelis Villanueva 53 pv. 15 h.
14Torneo Copa Gobernadora Aracelis Villanueva 53 pv. 15 h.
15Torneo Blitz Hector J Diaz 83 pv. 16 h.
16Strong Chess 11ma Version 120 pv. 8 h.
17Ozama Categoria C 145 pv. 18 h.
18Ozama Categoria B. 145 pv. 18 h.
19Torneo Navideño de Ajedrez Santo Domingo Este. 145 pv. 19 h.
201ra Copa de Ajedrez American Chess Club 2020 146 pv. 12 h.
21Torneo de Prueva curso Swiss Manager 2020 Suizo Individual 391 pv. 8 h.
22Strong Chess 10ma Version 421 pv. 17 h.
23Campeoanto Femenino Santo Domingo 2020 441 pv. 10 h.
24Torneo de Ajedrez Copa Amor y Amistad Los Guaricanos 2020 441 pv. 16 h.
25Torneo Provincial La Altagracia 2020 447 pv. 12 h.
264to Torneo de Ajedrez Municipal Los Alcarrizo 2020 Categoria 14 458 pv. 10 h.
274to Torneo de Ajedrez Municipal Los Alcarrizo 2020 Categoria 12 458 pv. 11 h.
28Provincial de Valverde 2020 461 pv. 13 h.
291er Torneo de Ajedrez de Blitz Bani 2020 Dedidcado al IM Araujo Sanche Josue 462 pv. 12 h.
30IX Copa De Ajedrez Juan Pablo Duarte 2020 476 pv. 17 h.
31Strong Chess 9na Version 477 pv. 8 h.
32Torneo Provincial Monte Plata 2019 480 pv. 19 h.
33Blitz Chess Hector J Diaz 481 pv. 21 h.
34Torneo Semana Aniversario Codia 2020 483 pv. 15 h.
35Torneo de Fogueo San Juan 485 pv. 16 h.
36Blitz Enero 2020 489 pv. 16 h.
37BLITZ PUERTO PLATA INGENIERO BLAS MELO 489 pv. 17 h.
38Torneo de Ajedrez Clase B Navideño Bonao 2019 492 pv.
39Torneo de Ajedrez Clase A Navideño Bonao 2019 492 pv.
40BLITZ AMISTOSO SAN FRANCISCO DE MACORIS 2019 492 pv. 14 h.
41San Juan 495 pv. 16 h.
4210mo Torneo de Ajedrez Conde Peatonal 2019 "" Categoria Master "" 499 pv. 11 h.
43Vidal´s Copa Blanca 503 pv. 13 h.
44Torneo de Ajedrez Blitz Navideño Francisco Rodriguez Gonzalez (Papayo) 2019 503 pv. 16 h.
45Campeonato Nacional Juvenil Masculino 2019 508 pv. 22 h.
46Campeonato Nacional Juvenil Femenino 2019 509 pv. 15 h.
47Campeonato Nacional Sub-18 509 pv. 15 h.
48Campeonato Nacional Sub-18 Femenino 2019 509 pv. 19 h.
49CHRISTMAS CHESS TOURNAMENT DIVISION A ( 6,7 y 8) 516 pv. 9 h.
50sub 14 conde peatonal 2019 517 pv. 23 h.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.05.2021 11:27
PixFuture exclusive partner, Yhteystiedot