Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Cuba (CUB)

Flag CUB
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1PAGI cup usk 21 pv. 13 h.
2rere 86 pv. 6 h.
3Francisco Martinez 2020 (C) 144 pv. 18 h.
4Francisco Martinez (Abierto) 145 pv. 2 h.
5Francisco Martinez 2020 (B) 145 pv. 2 h.
6Francisco Martinez 2020 (A) 145 pv. 2 h.
7Olimpiada Cubana online 2020 308 pv. 18 h.
8Blitz Chiqui Gomez 315 pv. 22 h.
9Match Cuba - Macedonia 341 pv. 16 h.
10Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 352 pv.
11Capablanca 2020 online (Premier) 361 pv. 16 h.
12Capablanca 2020 online (Elite) 361 pv. 17 h.
13Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 414 pv. 18 h.
14Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 414 pv. 19 h.
15Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 417 pv. 22 h.
16Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 417 pv. 22 h.
17Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 417 pv. 23 h.
18Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 417 pv. 23 h.
19Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 417 pv. 23 h.
20Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 417 pv. 23 h.
21Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 417 pv. 23 h.
22V Grand Prix Blitz 3 419 pv. 11 h.
23Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 423 pv. 20 h.
24Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 423 pv. 20 h.
25Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 423 pv. 20 h.
26Rene Baserrate Blitz 2020 435 pv. 17 h.
27Universidad de Cienfuegos 2020 438 pv. 21 h.
28Universidad de Cienfuegos 2020 (B) 438 pv. 21 h.
29Universidad de Cienfuegos 2020 (A) 438 pv. 21 h.
30V Grand Prix Blitz 2 441 pv. 11 h.
31Final Provincial Juvenil 2020 - M 448 pv. 22 h.
32Final Provincial Juvenil 2020 - M 448 pv. 22 h.
33Final 57 Campeonato de Cuba Absoluto 450 pv. 14 h.
34Final Nacional Femenina 2020 453 pv. 15 h.
35Camaguey 506 (Sub-8 Mixto) 455 pv. 12 h.
36Camaguey 506 (Sub-10 F) 455 pv. 12 h.
37Camaguey 506 (Sub-10 M) 455 pv. 12 h.
38Camaguey 506 (Sub-12 F) 455 pv. 12 h.
39Camaguey 506 (Sub-12 M) 455 pv. 12 h.
40Camaguey 506 (Sub-15) 455 pv. 12 h.
41Camaguey 506 (Mixto 2) 455 pv. 12 h.
42Camaguey 506 (Mixto 1) 455 pv. 12 h.
43Camaguey 506 (Juvenil) 455 pv. 12 h.
44Camaguey 506 (Elite) 455 pv. 12 h.
45CAMPEONATO NACIONAL BLITZ 2020 460 pv. 23 h.
46BLITZ NACIONAL ABSOLUTO 2019 461 pv. 15 h.
47Eldis Cobo Blitz 2020 464 pv. 21 h.
48Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U8 466 pv. 17 h.
49Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U10 466 pv. 17 h.
50Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U12 466 pv. 17 h.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.05.2021 11:27
PixFuture exclusive partner, Yhteystiedot