Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 2 h. 58 min.
2XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 3 h. 1 min.
3XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 3 h. 6 min.
4XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 3 h. 57 min.
5XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 4 h. 25 min.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 4 h. 29 min.
7XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 4 h. 32 min.
8XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 4 h. 32 min.
9XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 4 h. 52 min.
10XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 5 h. 46 min.
11XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 7 h. 6 min.
12XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 7 h. 8 min.
13XXI Open Ideal Clave 11 h. 3 min.
14SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 12 h. 8 min.
15SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 12 h. 55 min.
16IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 17 h. 56 min.
17IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 18 h. 34 min.
18Obert Tardor Tàrrega 2017 23 h. 26 min.
19VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 23 h. 50 min.
20II Open Club d'Escacs Barcelona 1 pv.
21IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 pv. 3 h.
22Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 pv. 13 h.
23PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 2 pv. 8 h.
24PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 2 pv. 8 h.
25IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 3 pv. 1 h.
26PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 3 pv. 5 h.
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 3 pv. 5 h.
28Institut Matadepera 3 pv. 6 h.
29Paco Candel 3r-4t 3 pv. 13 h.
30Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 3 pv. 14 h.
31Campionat Territorial del Barcelones (170020) 3 pv. 14 h.
32Campionat Absolut de Barcelona (170019) 3 pv. 14 h.
33I TORNEIG TARDOR GERUNDA 4 pv. 1 h.
34I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 4 pv. 1 h.
35Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 4 pv. 5 h.
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 4 pv. 6 h.
37XXXV Social Sant Martí 2017 4 pv. 7 h.
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 4 pv. 18 h.
39PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 4 pv. 18 h.
40ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 5 pv. 3 h.
41COR MARIA SABASTIDA 5 pv. 3 h.
42PADRE DAMIAN - ESO 5 pv. 3 h.
43PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 5 pv. 4 h.
44Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 5 pv. 4 h.
45Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 5 pv. 4 h.
46 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 5 pv. 12 h.
47Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 5 pv. 12 h.
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 6 pv. 2 h.
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 7 pv.
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 7 pv.
Advertisement