Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Serbia (srb)

Flag srb
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
15. VIDOVDANSKI KUP - RAPID TURNIR BAJŠA 24.06.2018. - START 9,30 ČASOVA 25 Minuten
22. Vidovdanski turnir u šahu - Borča 24.06.2018. u 11:00 NEMA UPISNINE(ima nagrada) - pogledati raspis u fotogaleriji 52 Minuten
3"XII VIDOVDANSKI TURNIR ECKA 2018." 2 Uren 19 Min.
4 INTERNACIONALNI TURNIR SK BANOVCI DUNAV VIDOVDAN 2018 - OPEN A 5 Uren 47 Min.
5 INTERNACIONALNI TURNIR SK BANOVCI DUNAV VIDOVDAN 2018 - OPEN B 5 Uren 49 Min.
6International Tournament "Paracin 2018" - OPEN A July 6-13 13 Uren 58 Min.
7International Tournament "Paracin 2018" - OPEN B July 6-13 13 Uren 58 Min.
8International Tournament "Paracin 2018" - OPEN C July 7-13 13 Uren 58 Min.
9XVIII Memorijalni turnir ''Branislav Urosevic - Backo'' 14 Uren 5 Min.
10SILVER LAKE 2018. OPEN A 14 Uren 33 Min.
11SILVER LAKE 2018. OPEN "B" 15 Uren 59 Min.
12SILVER LAKE 2018. OPEN "C" 16 Uren 24 Min.
13IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 A GROUP- (Above 2000 ELO) 16 Uren 27 Min.
14IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 B GROUP (1600-2100 ELO) 16 Uren 27 Min.
15IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 C GROUP under 1700 ELO 16 Uren 27 Min.
16Blitz tournament Vojvodina 1 -Start 23.07.2018 14.00 16 Uren 28 Min.
17Blitz tournament Vojvodina 2 - Start 25.07.2018 14.00 16 Uren 29 Min.
18Blitz tournament Vojvodina 3 - Start 27.07.2018. 16.00 16 Uren 29 Min.
1922. OPEN Sencanska bitka 1697 A Grupa -22nd OPEN The Battle of Senta 1697 A Group 16 Uren 32 Min.
2022. OPEN Sencanska bitka 1697 B Grupa 22nd OPEN The Battle of Senta 1697 B Group 16 Uren 35 Min.
21BLITZ 22. Sencanska bitka 1697 -Start 18.07.2018 u 10.00 BLITZ 22nd The Battle of Senta 1697 Start 18.07.2018 - 10.00 16 Uren 36 Min.
22OPEN NIŠ 2018 - A turnir, 26.06.-04.07.2018., NIŠ 18 Uren 12 Min.
23OPEN NIŠ 2018 - B turnir, 26.06.-04.07.2018., NIŠ 18 Uren 12 Min.
24OPEN NIŠ 2018 - C turnir, 29.06.-03.07.2018., NIŠ 18 Uren 12 Min.
25Severnobanatska 2018. 1 Dagen 1 Uren
261. Vidovdanski open A turnir "Ribarska Banja 2018" - sreda 27. jun 2018 1 Dagen 14 Uren
271. Vidovdanski kadetski turnir "Ribarska Banja 2018" - sreda 27. jun 2018 1 Dagen 14 Uren
28GM Round robin Third Saturday 80 - Novi Sad 30.06.-05.07.2018 1 Dagen 14 Uren
29IM Round robin Third Saturday 81 - Novi Sad 30.06-07.07.2018 1 Dagen 14 Uren
30Third Saturday 82 Open under 2200 Novi Sad - 01.07. - 05.07.2018 1 Dagen 14 Uren
31Memorijal Milje Vujovica 2018 Swiss-semi closed-Backi Petrovac 08.07-13.07.2017 1 Dagen 14 Uren
32Mladost 1 Open under 2150 elo - Backi Petrovac 08.07.-13.07.2018 1 Dagen 14 Uren
33Memorijal Ivana Buljovcica blitz - Backi Petrovac 11.07.2018 1 Dagen 14 Uren
34AMATERSKI MEDJUNARODNI OPEN TURNIR,BEOGRAD 25.06.2018.-nagradni fond 533.000 din 1 Dagen 21 Uren
35SILVER LAKE 2018 - "Silver Star" blitz FIDE rated tournament 1 Dagen 22 Uren
36GM Round Robin "Orbis 2018" Paracin, July 14th-20th 2 Dagen 2 Uren
37IM Round Robin "Orbis 2018" Paracin, July 14th-20th 2 Dagen 2 Uren
38Maraton Kalca 1 2 Dagen 13 Uren
39Turnir za MK SK Delfin 2 Dagen 14 Uren
40Turnir za 1 kategoriju SK Delfin 2 Dagen 14 Uren
41Turnir za 2 kategoriju SK Delfin 2 Dagen 14 Uren
42NOVOSADSKA LIGA 2018 4 Dagen 1 Uren
43GM Round robin-Beograd 25.06.2018. 4 Dagen 2 Uren
44IM-I Round robin-Beograd 25.06.2018. 4 Dagen 2 Uren
45IM-II Round robin-Beograd 25.06.2018 4 Dagen 2 Uren
46ШСБ - недеља 17.06.2018. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 4 Dagen 16 Uren
47Treci promotivni turnir Radun Dabizljevic - Dune 4 Dagen 16 Uren
48SREMSKA LIGA 2018 4 Dagen 17 Uren
49Južnobanatska liga 2018 4 Dagen 19 Uren
50Zonska liga - SREM 4 Dagen 21 Uren