Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Paraguay (par)

Flag par
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Segundo Torneo Abierto de Ajedrez Rapido Del Club Peon Avanza 2 Dagen 3 Uren
2XV Torneo Shopping Fuente Salemma 2 Dagen 10 Uren
3Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 06 2 Dagen 20 Uren
4IV IRT Clasificatorio 2018 - Copa Paz Del Chaco 6 Dagen 10 Uren
5Torneo del Club "Peon Avanza" Ajedrez Rapido 14 Dagen 6 Uren
6I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 22 Dagen 2 Uren
7Cuarto Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 23 Dagen 4 Uren
8XIV Torneo Shopping Fuente Salemma 23 Dagen 10 Uren
9XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 24 Dagen 10 Uren
10XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 24 Dagen 10 Uren
11Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 29 Dagen 9 Uren
12Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 33 Dagen 10 Uren
13III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 35 Dagen 6 Uren
14Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 44 Dagen 4 Uren
15Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 44 Dagen 8 Uren
16Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 44 Dagen 8 Uren
17II IRT Clasificatorio 2018 46 Dagen 22 Uren
18Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 58 Dagen 3 Uren
19XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 58 Dagen 10 Uren
20Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 58 Dagen 22 Uren
21Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 64 Dagen 6 Uren
22Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 64 Dagen 6 Uren
23Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 65 Dagen 4 Uren
24Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 65 Dagen 4 Uren
25Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 65 Dagen 5 Uren
26Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 65 Dagen 5 Uren
27Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 65 Dagen 6 Uren
28Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 71 Dagen 6 Uren
29Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 71 Dagen 7 Uren
30Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 71 Dagen 7 Uren
31Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 79 Dagen 4 Uren
32I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 79 Dagen 10 Uren
33Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 86 Dagen 5 Uren
34Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 86 Dagen 13 Uren
35IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 92 Dagen 3 Uren
36Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 92 Dagen 9 Uren
37Torneo Interno Club Centenario 93 Dagen 6 Uren
38 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 99 Dagen 4 Uren
39XII Torneo Shopping Fuente Salemma 100 Dagen 12 Uren
40Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 103 Dagen 13 Uren
41Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 106 Dagen 1 Uren
42Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 106 Dagen 1 Uren
43IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 106 Dagen 2 Uren
44Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 112 Dagen 2 Uren
45Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 112 Dagen 2 Uren
46Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 112 Dagen 4 Uren
47Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 114 Dagen 3 Uren
48Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 114 Dagen 6 Uren
49I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 120 Dagen 5 Uren
50Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 121 Dagen 5 Uren