Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Mexico (mex)

Flag mex
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1I Encuentro Nacional de Ajedrez Escolar Valladolid (León) Children and Youth 2018 1 Uren 37 Min.
2Torneo del Estudiante 2018 -UNIVERSITARIOS 1 Uren 40 Min.
3Torneo del Estudiante 2018 -PREPA 1 Uren 45 Min.
4JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA FEMENIL (CLASICO) 2 Uren 50 Min.
5ALEXANDER BAIN 2018 2 Uren 51 Min.
6Torneo del Estudiante 2018 -SECUNDARIA 3 Uren 6 Min.
7I Encuentro Nacional de Ajedrez Escolar Valladolid Children and Youth 2018 Preparatoria 8 Uren 44 Min.
8Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 2da Fuerza Grupo B 14 Uren 59 Min.
91er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, mayor 18 Uren 22 Min.
10COBAFEST 2018 CATEGORIA FEMENIL 20 Uren 57 Min.
11COBAFEST 2018 CATEGORIA VARONIL 20 Uren 57 Min.
12Torneo Corpus 2018 Libre 21 Uren 10 Min.
13Rosenchess 2018-1 - S1 Taller de Ajedrez 1 Dagen 15 Uren
14Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 1ra Fuerza Grupo B 1 Dagen 15 Uren
15Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 1ra Fuerza Grupo A 1 Dagen 16 Uren
16Torneo FIDE Aguila 01 1 Dagen 16 Uren
17Juegos Deportivos y Culturales BAL 2018 1 Dagen 16 Uren
182do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 08 (2010 en adelante) 1 Dagen 17 Uren
19Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 2da Fuerza Grupo A 1 Dagen 18 Uren
201er Torneo FIDE IPN "C" 2018 1 Dagen 19 Uren
211er Torneo FIDE IPN "B" 2018 1 Dagen 20 Uren
221er Torneo FIDE IPN "A" 2018 1 Dagen 21 Uren
23Torneo de Ajedrez "Agustin de Iturbide" Categoria Libre 2 Dagen
24JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA C (CLASICO) 2 Dagen 16 Uren
25JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA B (CLASICO) 2 Dagen 17 Uren
26JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA A (CLASICO) 2 Dagen 17 Uren
27IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-8 2 Dagen 18 Uren
28IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-10 2 Dagen 18 Uren
29IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-12 2 Dagen 18 Uren
30IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Grupo B 2 Dagen 18 Uren
31IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Grupo A 2 Dagen 18 Uren
32Torneo de Ajedrez Infantil Casa del Lago 2018 (10-14) 2 Dagen 20 Uren
33Torneo de Ajedrez Infantil Casa del Lago 2018 (6-9) 2 Dagen 20 Uren
342do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 14 y 16 (2002, 2003, 2004 y 2005) 3 Dagen 15 Uren
352do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 12 (2006 y 2007) 3 Dagen 15 Uren
362do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 10 (2008 y 2009) 3 Dagen 15 Uren
37Passionata Chess Tournament 2018 3 Dagen 16 Uren
38LIJAQUE Secundaria Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagen 16 Uren
39LIJAQUE Prepa-Universidades Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagen 16 Uren
40Torneo Blitz Sabatino Templo Azteca No 14 3 Dagen 18 Uren
411er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, Prepa 3 Dagen 19 Uren
421er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, Secundaria 3 Dagen 19 Uren
431er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi 3 Dagen 19 Uren
44Torneo jaguar 2 Templo Azteca 3 Dagen 22 Uren
45LIJAQUE Primaria Alta Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagen 22 Uren
46LIJAQUE Primaria Baja Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagen 22 Uren
47CHESS ACADEMY - GT14 - 3er. Torneo - P. MENOR 3 Dagen 23 Uren
482do Torneo de Ajedrez Rápido "Zugzwang al Tlacuache" 3 Dagen 23 Uren
49Torneo FIDE Jaguar 02 Avanzados 3 Dagen 23 Uren
50CHESS ACADEMY - GT14 - 3er. Torneo - ELITE 4 Dagen